Piąte doładowanie GRATIS!/4. doładowania i gratis

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Plush »

misiu-182 pisze:Dzień dobry,
najlepszy w tym regulaminie jest par.4 pkt 7: "Przyznany Gratis będzie rozliczany po wykorzystaniu zgromadzonych środków oraz po innych aktywnych promocjach dostępnych dla danego konta."
I wszystko jasne.
Lepiej już było i umarło.
Pozdrawiam.
Dokładnie tak, generalnie dla korzystających z ofert no limit na nic się ten gratis nie przyda. No chyba że upłynie okres posiadanej oferty no limit, nie dokona się jej odnowienia i w ten sposób najpierw wykorzysta pakiet kwotowy. Ogólnie jednak trzeba przyznać, że kolejna fajna promocja została zniszczona.
Uwielbiam Plush'aka
flatron1984
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Rejestracja: 16 gru 2017, o 10:56

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: flatron1984 »

Wśród moich znajomych 4 osoby korzystające z Plusa/Plusha na kartę będzie migrować do konkurencji. Ja też bo tu mnie tylko 5 doładowanie grats trzymało, teraz zaznajamiam się z ofertami pozostałych operatorów :-)
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: g-rs »

Wy zamiast narzekać, powinniście docenić trud i inwencję twórczą marketingowców Plusa :mrgreen:

Podejrzewam, że nie jest łatwo wymyślić promocję, która fajnie wygląda ale równocześnie żaden klient nie może na niej skorzystać ;-)
KanaAr
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 lut 2021, o 14:02

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: KanaAr »

Witam;
5 lutego 2021 o godzinie 18:28 dostałem SMS o treści:
"Zgloszenie do promocji '5. doladowanie gratis' nie zostalo przyjete. Sprawdz szczegoly i zasady promocji w regulaminie na stronie http://www.plus.pl/5doladowanie"target= ... et="_blank.
Zdziwiłem się, ponieważ nie było żadnej ingerencji z mojej strony w powyższą promocję. Wysłałem SMS info pod nr 8844, by zobaczyć stan promocji. Otrzymałem SMS o treści:
"Zgloszenie do promocji '5. doladowanie gratis' zostalo przyjete. Dbaj o regularne doladowania wedlug zasad opisanych w regulaminie na stronie http://www.plus.pl/5doladowanie"target= ... et="_blank.
Po następnym wysłanym smsie info, otrzymałem SMS o tresci:
"Liczba Twoich doladowan w promocji '5. doladowanie gratis' to 0, kwota najnizszego doladowania to: 0 zl."
Moja liczba doładowań wynosi 3, każda po 50 zł. 02.08.2020, 30.10.2020 i 06.01.2021, także wszystkie warunki promocji zostały spełnione. Po weryfikacji problemu na forach internetowych, zobaczyłem, iż mój przypadek nie jest odosobniony. Nadmienię, że moja ukochana również jest w Plusie i ma ustawione identyczne promocje i usługi (osobiście przeze mnie), a wszystko jest w porządku.
Od 12.02.2021 następuje zmiana w tejże promocji, nad którą chyba wszyscy abonenci Plusa na kartę i korzystający z "no limitów" ubolewają, lecz do tego czasu pozostał jeszcze tydzień.
W związku z powyższym; czy Plus obawia się, że abonent ma jeszcze okazję zyskać gratisowe doładowanie w postaci 50 zł. do 12 lutego 2021 roku (tak też zamierzam uczynić, chociaż nie jest to zgodne z moim harmonogramem doładowań) i celowo wprowadza zamieszanie w systemie czy jest to niezamierzone działanie wynikające z wprowadzaniem zmian. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź, jak również "naprawienie" wyżej wymienionego problemu.

Pozdrawiam, zniesmaczony abonent sieci Plus na kartę...

Ps. Wysłano również przez formularz w aplikacji Plusa.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj KanaAr,
KanaAr pisze:Wysłano również przez formularz w aplikacji Plusa.
Podaj proszę numer tego zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
monter
PlusManiak
Posty: 115
Rejestracja: 3 sty 2013, o 14:39

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: monter »

Cześć,

Dołączę do sprawy, którą opisuje KanaAr.
Sprawdziłem u siebie i okazuje się, że po wysłaniu INFO na 8844 otrzymałem odpowiedź:
"Liczba Twoich doladowan w promocji '5. doladowanie gratis' to 0, kwota najnizszego doladowania to: 0 zl."
Nie pamiętam, czy przy ostatnim zasileniu dostałem to bonusowe doładowanie i w związku z tym licznik oraz kwota są pokazywane jako 0.

Dodam, że nie wysyłałem dziś SMS o treści START. Promocję mam włączoną od kilku lat.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj monter,

prześlij proszę opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) przez ten formularz. Jeśli podasz numer zgłoszenia, to postaramy się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KanaAr
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 lut 2021, o 14:02

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: KanaAr »

Joanna_Plus pisze:Witaj KanaAr,
KanaAr pisze:Wysłano również przez formularz w aplikacji Plusa.
Podaj proszę numer tego zgłoszenia.
Witam;

Re: Wiadomości z aplikacji Mobilny Plus online [#2017394]

Z góry dzięki.

Odnośnie tego 4 doładowania w kwocie 50 zł., którego dokonał bym do dnia 12.02.2021. Rozumiem, że mogę liczyć na bonus "na starych zasadach" i oczekiwać dodatkowego doładowania w postaci 50 zł. do wykorzystania np. do przedłużenia pakietu "No limits" ?

Dziękuję bardzo, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

KanaAr,

poprosiłam o udzielenie odpowiedzi na tę korespondencję.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KanaAr
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 lut 2021, o 14:02

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: KanaAr »

Wtorek, 9 lutego 2021, 17:35
,,Witamy, potwierdzamy otrzymanie zgloszenia z dnia 2021-02-08. Zgloszenie zostanie rozpatrzone w mozliwie najkrotszym terminie. Pozdrawiamy Plus Reklamacje."

Środa, 10 lutego 2021, 10:47
,,Jeszcze jedno doladowanie i otrzymasz bonus w postaci doladowania 50 zl w ramach promocji '5. doladowanie gratis'. Warunkiem jest doladowanie konta na kwote nie nizsza niz 50 zl."

Środa, 10 lutego 2021, 11:03
,,Liczba Twoich doladowan w promocji '5. doladowanie gratis' to 3, kwota najnizszego doladowania to: 50zl"

Dziękuję, wróciło do normy.

Dalej pozostaje bez odpowiedzi moje pytanie, odnośnie kolejnego (bonusowego) doładowania.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

KanaAr,
KanaAr pisze:,,Witamy, potwierdzamy otrzymanie zgloszenia z dnia 2021-02-08. Zgloszenie zostanie rozpatrzone w mozliwie najkrotszym terminie. Pozdrawiamy Plus Reklamacje."
Po zakończeniu postępowania, odpowiedź otrzymasz od Departamentu Reklamacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KanaAr
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 lut 2021, o 14:02

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: KanaAr »

Właśnie otrzymałem maila o treści:

,,Szanownay Panie

Odpowiadając na zgłoszenie otrzymane 8.2.2021 r., dotyczące numeru telefonu ********* informuję, że zgłoszona reklamacja została częściowo uznana.

Mając na uwadze zaistniałą sytuacje informuję, że 10.2.2021 r. została dokonana poprawna konfiguracja ww. promocji na koncie Pana numeru telefonu. Tym samym w ramach promocji zostały uznane trzy zasilenia kwotą 50 zł. W celu otrzymania bonusu w wysokości 50 zł należy wyknać jedno zasilenie kwota minimalną 50 zł. Przepraszam za zaistniałą sytuację oraz wynikające z niej niedogodności."

Dziękuję uprzejmie...

Może się czepiam, ale nie rozumiem tego jak ,,reklamacja została częściowo uznana" ? A w której części nie została uznana ? ;-)
,,W celu otrzymania bonusu w wysokości 50 zł należy wyknać jedno zasilenie kwota minimalną 50 zł."
No tak, tylko 50 zł w postaci doładowania (na starych zasadach) czy 50 zł na rozmowy, smsy i Internet (na nowych) ? :-) Powinno być do 12.02.2021 na dotychczasowych warunkach. Zobaczymy...
Nie oczekuję odpowiedzi, było miło...
Pozdrawiam, dobrego dnia ! :-D
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

KanaAr,
KanaAr pisze:Może się czepiam, ale nie rozumiem tego jak ,,reklamacja została częściowo uznana" ?
Z pozycji forum nie mamy wglądu w konto numeru, treści składanej i otrzymanej reklamacji, tym samym niestety nie mogę się odnieść do powyższej kwestii.
Promocja 5-te doładowanie gratis trwa do 11.02.2021, tym samym jeżeli do tej daty nastąpi wspomniane zasilenie, bonus zostanie przyznany na dotychczasowych zasadach.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KanaAr
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 lut 2021, o 14:02

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: KanaAr »

Wszystko jasne.
Dziękuję.
MisiAcz1911
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 5 cze 2018, o 10:36

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: MisiAcz1911 »

Witam,
Oferta PLUSH

12 lutego 2021 roku oferta "5 doładowanie gratis" zmienia się w ofertę "4 doładowania i gratis"

W dniu 11.2.2021, a więc w ramach jeszcze obowiązywania starej poprzedniej promocji doładowań, dokonałem zasilenia czterokrotnie konta i nie otrzymałem bonusu na konto główne!

Jak to wyglądało po kolei:

1. Włączyłem kodem rok ważności konta
2. Dokonałem 4 zasileń kwotą 30 zł w czwartek 11.2.2021 o godzinie
23:25, 23:31, 23:34, 23:57
3. Wysłałem na 8844 sms INFO
4. Otrzymałem info z 8844 ze korzystam z "4 doładowania i gratis"


Skoro dokonałem zasilenia w dniu 11.2.2021 na starych zasadach, to dlaczego nie
otrzymałem bonusu (5 doładowania gratis) na konto główne 30 zł tylko państwo dodali mi już bonus na nowych zasadach "4 doładowania i gratis"?

Proszę o dodanie 30 zł na konto główne na poprzednich zasadach wg regulaminu
"5 doładowanie gratis"



@Joanna_Plus proszę o interwencję w tej sprawie. Dziękuję

Reklamacja #2030207
ODPOWIEDZ