Zmiana taryfy

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Lilly
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 lis 2018, o 00:29

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Lilly »

Reklamacja rozpatrzona pozytywnie. Dziękuję serdecznie. :-)
creatka
PlusManiak
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2014, o 10:32

Re: Zmiana taryfy

Post autor: creatka »

Witam mam taryfę Nowy Plush chciałam doładować pakiet wpisałam kod *136*11*08# . Była informacja że po doładowaniu kolejnym będę mieć darmowy internet. Doładowałam kolejny raz a internetu brak. Co zrobić aby mieć internet?

Edycja:
A wpisując kod Wyślij SMS o treści Pakiet pod numer 80025 pojawia się informacja "Twoje zgłoszenie do promocji pakiet 5 GB nie może być przyjęte. Nie korzystasz z usługi uprawniających w promocji. Możesz je aktywować odpowiednim kodem..."
Ostatnio zmieniony 3 gru 2018, o 09:17 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj creatka,
creatka pisze:mam taryfę Nowy Plush chciałam doładować pakiet wpisałam kod *136*11*08#
Ten kod aktywuje promocję Rozmowy, SMS, MMS bez limitu, która nie zawiera paczki internetu. Jeżeli już ją włączyłaś to do niej możesz dodać Plush Internet Promo BS, gdzie za zasilenie konta otrzymujesz pakiet internetowy. Szczegóły w regulaminie.
creatka pisze:A wpisując kod Wyślij SMS o treści Pakiet pod numer 80025 pojawia się informacja "Twoje zgłoszenie do promocji pakiet 5 GB nie może być przyjęte. Nie korzystasz z usługi uprawniających w promocji. Możesz je aktywować odpowiednim kodem..."
Aby włączyć ten pakiet, na koncie należy posiadać aktywną jedną z promocji „Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu”, „Internet, rozmowy bez limitu”, „Internet, SMS, MMS bez limitu”, „Plush Internet Promo BS”: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... GB.pdf.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
RGG
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2014, o 13:09

Zmiana Plusy na Plus

Post autor: RGG »

Dzień dobry. Chciałem się dowiedzieć czy można dokonać zmiany z Plusy na kartę na Plus na kartę używając szybkiego kodu? Czy ew dokonując zmiany zachowam stan konta Plus (rok ważności, saldo PLN, pakiety internetowe i inne)? Czy oferta Plus na kartę z opcją bez limitów za 25 zł / 30 dni, z automatu kumuluje niewykorzystane paczki GB? Z góry dziękuję za kompleksową informację.
Ostatnio zmieniony 3 gru 2019, o 11:00 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj RGG,
RGG pisze:Plusy na kartę na Plus na kartę
Niestety nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie, ponieważ powyższa wypowiedź nie zawiera żadnych szczegółowych informacji. Napisz proszę jaką taryfę aktualnie posiadasz (sprawdzisz ją kodem *147#) oraz podaj nazwę planu cenowego i promocji, na którą chcesz dokonać zmiany.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
RGG
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2014, o 13:09

Re: Zmiana taryfy

Post autor: RGG »

Aktywna taryfa to Nowy Plush. Chciałbym zmienić na taryfę w Plus Na Kartę,"z nielimitowanymi" rozmowami, SMS, MMS i pakietem GB, z kumulacja niewykorzystanej transmisji danych. Pytanie czy obecny stan konta i usługi zostaną zachowane (saldo konta, rok ważności, obecne pakiety GB z doładowania i z innych promocji)?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Joanna_Plus »

RGG,
RGG pisze:kumulacja niewykorzystanej transmisji danych
Kumulację jednostek mamy tylko w promocji GigaBank tym samym wnioskuję, że zmiany chcesz dokonać na taryfę Plus Elastyczna na Kartę. Migracja odbywa się kodem *147*27# i kosztuje 5 zł.
RGG pisze:Pytanie czy obecny stan konta i usługi zostaną zachowane (saldo konta, rok ważności, obecne pakiety GB z doładowania i z innych promocji)?
Odpowiedź na wszystkie Twoje pytania znajduje się w tym regulaminie:
3) Okres ważności dla Usług wychodzących oraz środki zgromadzone na koncie Abonenta przed dokonaniem zmiany taryfy pozostają bez zmian z zastrzeżeniem pkt 7) poniżej;
4) Abonent zachowuje staż w sieci;
5) wszelkie dotychczasowe usługi/pakiety/promocje jakie Abonent posiadał na swoim koncie, a które nie są dostępne dla Abonentów korzystających z taryfy Plus Elastyczna na Kartę ulegają dezaktywacji;
6) niewykorzystane jednostki w ramach dezaktywowanych pakietów/usług/promocji przepadają inie są zwracane w jakiejkolwiek formie;
7) Abonent, który przed zmianą taryfy posiadał promocyjny Okres ważności dla Usług wychodzących, wydłużony na zasadach określonych w Regulaminie Promocji „Rok Ważności Konta” albo „Rok Ważności Konta II”, „Bonus za rejestrację Rok Ważności Konta”, „Środki Ważne Rok” większy niż 4320 godziny (180 dni), po zmianie taryfy będzie miał ustawiony Okres ważności dla Usług wychodzących zgodnie z Cennikiem Plus Elastyczna na Kartę, nie krócej niż 30 dni od dnia zmiany taryfy.
Promocję Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu aktywujesz kodem wł.:*136*11*00# - koszt: 25 zł/ważność: 30 dni.
W przypadku usługi GigaBank należy przed zasileniem konta upewnić się, że jest ona aktywna i widoczna pod kodem *136#.

Wszystkie pakiety i promocje dostępne w ofercie Plus Elastyczna na Kartę znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
alaska
Prawie PlusManiak
Posty: 49
Rejestracja: 7 maja 2015, o 15:52

Re: Zmiana taryfy

Post autor: alaska »

Chciałam się upewnić co do ważności konta w przypadku zmiany taryfy z Nowy Plush na Elastyczną na kartę. Aktualnie mam konto ważne jeszcze 4 miesiące czyli po zmianie taryfy ważność nie zostanie skrócona do 30 dni, bo nie przekracza podanych w regulaminie 180 dni? Jak rozumiem, gdybym miała ważność konta dłuższą niż pół roku wtedy zostałaby skrócona do miesiąca?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Ron »

alaska pisze:Chciałam się upewnić co do ważności konta w przypadku zmiany taryfy z Nowy Plush na Elastyczną na kartę. Aktualnie mam konto ważne jeszcze 4 miesiące czyli po zmianie taryfy ważność nie zostanie skrócona do 30 dni, bo nie przekracza podanych w regulaminie 180 dni?
Ważność nie ulegnie zmianie zgodnie z Regulamin - Okres ważności dla Usług wychodzących oraz środki zgromadzone na koncie Abonenta przed dokonaniem zmiany taryfy pozostają bez zmian.
alaska pisze:...Jak rozumiem, gdybym miała ważność konta dłuższą niż pół roku wtedy zostałaby skrócona do miesiąca?
Zapis dotyczy posiadanych usług „Rok Ważności Konta” albo „Rok Ważności Konta II”, „Bonus za rejestrację Rok Ważności Konta”, „Środki Ważne Rok” i skrócenie ważności zgodnie z Cennikiem nastąpi do 180 dni, ale nie krócej jak 30 dni.
alaska
Prawie PlusManiak
Posty: 49
Rejestracja: 7 maja 2015, o 15:52

Re: Zmiana taryfy

Post autor: alaska »

Chyba inaczej: Abonent, który posiadał okres ważności (dotyczy RWK) WIĘKSZY niż 4320 godziny (180dni) po zmianie taryfy będzie miał ustawiony okres ważności nie krócej niż 30dni. Wg mnie to jest zapis warunkowy, jeśli mam RWK i zostało mi więcej niż 180dni to po zmianie taryfy ważność zostanie skrócona do 30dni. W przeciwnym razie ważność zostaje bez zmian i to jest mój przypadek, bo mam RWK ale zostało mi mniej niż 180dni (4 miesiące).
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Joanna_Plus »

alaska,
alaska pisze:Aktualnie mam konto ważne jeszcze 4 miesiące czyli po zmianie taryfy ważność nie zostanie skrócona do 30 dni, bo nie przekracza podanych w regulaminie 180 dni?
Tak.
alaska pisze:Jak rozumiem, gdybym miała ważność konta dłuższą niż pół roku wtedy zostałaby skrócona do miesiąca?
W takim przypadku ważność zostałaby skrócona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
alaska
Prawie PlusManiak
Posty: 49
Rejestracja: 7 maja 2015, o 15:52

Re: Zmiana taryfy

Post autor: alaska »

Dziękuję, ten zapis nie jest zbyt jasny, jeśli ktoś ma RWK i ważność dłuższą niż moja, np 8 mies. to po zmianie taryfy może zostać z ważnością do 30 dni czyli krótszą niż moja (bo moja ważność zostanie zachowana a u niego skrócona)
pawel1710
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 16 lis 2014, o 22:37

Re: Zmiana taryfy

Post autor: pawel1710 »

Witam,

Mam taryfę Plus na kartę elastyczna, czy jest możliwość zmiany jej na Nowy Plush?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Ron »

@pawel1710,

Tak, jest możliwość zmiany taryfy na Nowy Plush. Zmiana taryfy jest płatna jednorazowo 5 zł.
Regulamin Promocji „Zmień taryfę na Nowy Plush”

kod na zmianę taryfy: *147*23#

Dodatkowe informację o pakietach i promocjach w taryfie Nowy Plush znajdziesz TUTAJ.
Gozdek
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2018, o 16:00

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Gozdek »

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa przejścia z Plus mix na karte. Spełniłem wszystkie zasilenia które były konieczne parę miesięcy przed czasem, czy aby przejść na kartę trzeba wypełnić jakiś wniosek, i ile trwa przejście z Plus mix na karte? :)
ODPOWIEDZ