Taryfa JA + Na Kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Ewa_Plus »

Gaarnek pisze:A jak wyłączę elastyczną na jakiś czas, to wtedy będę mógł ponownie aktywować ja + na Kartę?
- taryfy nie da się wyłączyć. Można jedynie zmienić na inną - nowszą lub z równoległej oferty, nigdy na starszą.
Gaarnek pisze:Denerwuje mnie to, że muszę doładować jeszcze raz konto żeby mięć internet. W poprzedniej miałem w pakiecie. a różnica była tylko 3-4 złoty.
- w takim razie najlepszym rozwiązaniem byłoby dla Ciebie przejście do taryfy Nowy Plush (jak radziła Joanna_Plus).
Zmiana taryfy odbywa się przy pomocy kodu: *147*23# (koszt 5 zł).
Następnie mógłbyś włączyć promocję:
Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu - połączenia na nr stacjonarne i komórkowe + SMS/MMS + 10 GB + Pakiet Social Media (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp)
- koszt: 25 zł / ważność: 30 dni (cykliczna)
wł.:*136*11*07# / wył.: *136*00*07#
Regulamin
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jolciia_1617
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 21 sie 2013, o 10:53

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: jolciia_1617 »

Witam mam problem otóż posiadam numer w sieci plus z włączoną taryfą Ja+ na karte. Aktywowałam usługę ja + rok ważnośći konta. Mój problem poloega na tym ze wznosc konta nie przedłuża sie wraz z doładowaiami przykład: oststnio doładowałam konto kwotą 10 zł wpisując kod *100# pokazje mi termin waznośći konta do 26.09.2018 konto doładowane 16.09.2018. Jak wpisuje kod *136# pokazuje mi Aktywne promocje Ja+Rok wżnośći konta 16.10.2018. Jednak konto po upływie terminu adekwatneg do doladowania zostaje mi zablokowane.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: habish »

Aktywny masz zapewne tylko znacznik.
Następnym razem, przed doładowaniem wpisz kod: *136*11*18#
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj jolciia_1617,

jakim kodem usługa została aktywowana? Podaj proszę co dokładnie dociera w wiadomości zwrotnej po wpisaniu *136#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
karas-greg
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2018, o 15:24

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: karas-greg »

Mam taryfę ja + na kartę i z powodu małego internetu chcę przejść na inną taryfę z większym limitem internetu. Myślałem o taryfie elastycznej. Proszę o info czy jest może jakaś korzystniejsza taryfa przy zachowaniu kosztów i nielimitowanych sms-ów, mms-ów oraz połączeń no i oczywiście z większym netem. Co trzeba po kolei zrobić by taką nową taryfę aktywować?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

karas-greg
karas-greg pisze:chcę przejść na inną taryfę z większym limitem internetu.
Jakiej wielkości paczki danych potrzebujesz?
karas-greg pisze:Myślałem o taryfie elastycznej.
W tej ofercie możesz aktywować promocję Bonusy po doładowaniu, w której to otrzymujesz pakiety danych za zasilenie konta. Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji: https://www.plus.pl/documents/16/8d30a3 ... _Karte.pdf.
Do tego istnieje możliwość dokupienia usługi Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu - koszt 25 zł (usługa cykliczna, która odnawia się co 30 dni).
Zmiany taryfy dokonasz kodem *147*27# - do 31.10.2018 migracja jest bezpłatna.

Ważne: przy zmianie planu cenowego, dotychczas posiadane pakiety i promocje ulegną wyłączeniu i nie będzie możliwości powrotu do aktualnie aktywnej taryfy.

A co powiesz na ofertę Nowy Plush? Możesz w niej uaktywnić promocję Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu - połączenia na nr stacjonarne i komórkowe + SMS/MMS + 10 GB + Pakiet Social Media (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp) - koszt: 25 zł / ważność: 30 dni (cykliczna).
Do powyższej usługi można również zawsze dokupić Pakiet 5 GB i Surfuj w nocy - 200 GB do wykorzystania w godzinach: 01:00 – 08:00.

Zajrzyj tutaj - znajdziesz tu zestawienie wszystkich pakietów i promocji dostępnych w naszych taryfach prepaid.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
karas-greg
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2018, o 15:24

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: karas-greg »

Czy w takim razie muszę najpierw wyłączyć taryfę którą mam czyli "Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB" a następnie jeśli wybiorę Nowy Plush włączyć to kodem *147*23# czy wystarczy wpisać*136*11*07# czy jednak trzeba wpisać oba kody?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: sl@w_es »

karas-greg pisze:Czy w takim razie muszę najpierw wyłączyć taryfę którą mam czyli "Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB" (...)
"Rozmowy do wszystkich, SMS, MMS i 6 GB" to nie taryfa, a promocja. Jak sam napisałeś jesteś użytkownikiem taryfy Ja + na kartę.
Teoretycznie wystarczyłoby tylko dokonać zmiany taryfy, a promocja powinna dezaktywować się sama, ale bywa, że po zmianie taryfy promocje z poprzedniej taryfy zostają; co więcej aktywują się cyklicznie, więc sugerowałbym wyłączenie promocji kodem *136*00*23#, przez aplikację mobilną lub poprzez Plus Online.
Następnie przejdź na Nowy Plush (koszt zmiany taryfy 5 zł) i aktywuj promocję kodem, który podałeś w swoim poście.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Nobi18
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 15:46

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Nobi18 »

Czy jest możliwość sprawdzenia jak długo jest numer w sieci ?
Myślę migrować do mix-a, a po 90 dniach stażu jest 1 doładowanie gratis. Nie pamiętam daty aktywacji i kodu do logowania na stronie.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Nobi18,

datę aktywacji numeru można sprawdzić w webowej aplikacji Plus online: http://www.online.plus.pl.
Nobi18 pisze:Nie pamiętam daty aktywacji i kodu do logowania na stronie.
Jako hasło w przypadku numerów Plus na Kartę, należny wpisać 4 ostatnie cyfry kodu PUK: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... s%20online.
Inna ewentualność to kontakt z naszym BOK: http://www.plus.pl/kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Nobi18
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 15:46

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Nobi18 »

W Salonie Plua-a po weryfikacji Pani mi podała kod PUK i za podejście do klienta u Niej podpisałem umowę na mix Plus.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Nobi18,

super :-) cieszę się, że jesteś z nami.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dolcia78
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 9 maja 2013, o 13:24

Problem

Post autor: dolcia78 »

Witam
Mam tel w plusie i omyłkowo wprowadziłam kod 136*11*04#
pytanie co tak naprawdę aktywowałam (pobrało mi 30 zł) i ew. jak to wyłączyć?

147 Aktywna taryfa to JA + NA KARTE

136 - Aktywne promocje: Ja+Rozmowy,SMSy na komorkowe i 0,5GB (w tym 100:00 min. lacznie na pol.
wych. i przych. w roamingu UE bez dodatkowych oplat z decyzji Prezesa UKE) (Limit 0,5 GB, w tym limit UE 0,5 GB). Pakiet DATA UE - bez dodatkowych oplat z decyzji Prezesa UKE (Limit 0,5 GB) 01-04-2019 08:36, Ja+ Zawsze bez limitu w Plus 19-03-2019 23:21, Promocyjny pakiet 3 GB (3091828) 17-03-2019 17:20, Premia za staz, 5te doladowanie gratis.

121-Aktywne pakiety: GPRS Roaming Limiter (248.86 PLN) 10-03-2019 11:14, 30 bezplatnych wizytowek (30 SMS)
Ostatnio zmieniony 4 mar 2019, o 09:37 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Problem

Post autor: misiu-182 »

Dzień dobry.
Tak jak w informacji zwrotnej (*136#) włączyłaś promocję Ja + rozmowy, SMS na komórkowe i 0,5GB internetu. Kod do wyłączenia to *136*00*04#. Najlepiej promocję wyłączyć w dniu 31.03.19 ponieważ ważna jest do 01.04.19 do godz. około 8.00. Jeżeli jej nie wyłączysz to promocja odnowi się w dniu 01.04. o 8 z minutami, pobierze 30 zł, i będzie ważna przez kolejne 30 dni (a dokładnie 720 godz.). Nie opłaca się wyłączać promocji teraz, ponieważ pieniądze na konto i tak nie wrócą. Zapłaciłaś już z góry za pakiet i lepiej go wykorzystać. W ramach promocji możesz dzwonić i wysyłać sms-y do krajowych sieci komórkowych oraz możesz wykorzystać 0,5 GB internetu. W przypadku wyjazdu za granice masz też za darmo 100 min. rozmów (naliczane są zarówno połączenia nawiązane jak i odebrane), oraz 512 MB internetu w tzw. roamingu.
Pozdrawiam.
jokker
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 4 kwie 2019, o 11:02

Promocyjny pakiet 3 GB (3130128)- jak wyłączyć krótkim kodem

Post autor: jokker »

Witam, w jaki sposób (jakim kodem) mogę wyłączyć pakiet o nazwie: "Promocyjny pakiet 3 GB (3130128)"

Moja obecna taryfa: JA + NA KARTE

Aktywne promocje: Ja+Rozmowy do wszystkich,SMS,MMS i 6GB (w tym 100:00 min. lacznie na pol. wych. i przych. w roamingu UE bez dodatkowych oplat z decyzji Prezesa UKE) (Limit 6 GB, w tym limit UE 2,42 GB). Pakiet DATA UE - bez dodatkowych oplat z decyzji Prezesa UKE (Limit 0,5 GB) 04-05-2019 10:31, Promocyjny pakiet 3 GB (3130128) 03-05-2019 11:39, 5te doladowanie gratis.

Szukałem krótkiego kodu w internecie, ale żadnego nie znalazłem. Proszę o pomoc
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2019, o 11:30 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
ODPOWIEDZ