Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: Joanna_Plus »

bobidark,
bobidark pisze:po doładowaniu za 100PLN
Ponieważ ta promocja obejmuje doładowania z przedziału 25zł do 99 zł:
W czasie trwania Promocji Abonenci do każdego Zasilenia konta kwotą o wartości od 25zł do 99 zł.
https://www.plus.pl/documents/16/875051 ... 4ba1326a3b
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grzefik
PlusManiak
Posty: 145
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:18

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: grzefik »

Promocja trochę oszukana. Od rana próbuje doładować numer na kartę. Po zalogowaniu na stronie banku i próbie doładowania telefonu na kartę w sieci Plus wyskakuje komunikat: Błąd podczas weryfikacji danych u operatora. Inne sieć działają bez problemu. Na profilu Facebookiem dostałem informację ze jest możliwość doładowania ze strony plusa ale przy płatnościach bankowych lista banków jest okrojona, mojego banku nie ma. W banku grupy BPS dostałem informację że wina leży po stronie operatora sieci Plus. W regulaminie są banki spółdzielcze grupy BPS
emu
PlusManiak
Posty: 83
Rejestracja: 4 lip 2014, o 17:46

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: emu »

bobidark pisze:A dlaczego po doładowaniu za 100PLN dostałem tylko 115PLN-ów?
No a ile chciałeś dostać?
Ostatnio zmieniony 6 gru 2019, o 18:10 przez emu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: Joanna_Plus »

grzefik,

a BLIK, płatność kartą?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
emu
PlusManiak
Posty: 83
Rejestracja: 4 lip 2014, o 17:46

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: emu »

grzefik pisze:Promocja trochę oszukana. Od rana próbuje doładować numer na kartę. Po zalogowaniu na stronie banku i próbie doładowania telefonu na kartę w sieci Plus wyskakuje komunikat: Błąd podczas weryfikacji danych u operatora...
Znam ten ból. Skorzystaj z alternatywy: mPay albo PayU.

P.S. Zamieszczenie w regulaminie dawno niedziałających już serwisów https://www.agadka24.pl/ i http://www.tutajdoladuj.pl/ to niezły żart :lol:
bobidark
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2018, o 11:15

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: bobidark »

emu pisze:
bobidark pisze:A dlaczego po doładowaniu za 100PLN dostałem tylko 115PLN-ów?
No a ile chciałeś dostać?

Ja nie siedze na biezaco w oplatach i promocjach i dlatego pomyslałem, ze skoro 99 miesci sie w setce to bedzie tez dobrze.

A ten sarkazm jest zbedny.
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: Plush »

Joanna_Plus pisze:Plush,
Plush pisze:W tym roku Mikołaj po prostu nie rozdaje tego typu prezentów
Rozdaje :-):
50% więcej na Mikołajki
Kurcze i przegapiłem...ech :-(
emu pisze:P.S. Zamieszczenie w regulaminie dawno niedziałających już serwisów https://www.agadka24.pl/ i http://www.tutajdoladuj.pl/ to niezły żart :lol:
Słusznie wspomniane dwa serwisy na chwilę obecną już nie działają, agadka24.pl prosi o odwiedzenie innych serwisów w celu doładowania konta, natomiast tutajdoladuj.pl przekierowuje na stronę banku Santander
Uwielbiam Plush'aka
wlo
Szalony PlusManiak
Posty: 318
Rejestracja: 3 sty 2018, o 09:57

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: wlo »

emu pisze:P.S. Zamieszczenie w regulaminie dawno niedziałających już serwisów https://www.agadka24.pl/ i http://www.tutajdoladuj.pl/ to niezły żart :lol:
Fakt, Liberty, odkąd przeszło pod skrzydła operatora, zaprzestało prowadzenia strony doładowań. Co więcej, mają poważne problemy z realizacją zleceń wykonywanych przez Plus Bank - w części dot. wystawiania faktur. Trzeba za każdym razem dzwonić, żeby dostać fakturę... Mimo upływu 2 lat odkąd obok działającego (zasilenia.liberty.eu/faktura) wprowadzili nowy "zielony" portal e-faktury (pp.liberty.eu/CustomerPanel), nie potrafią sobie z tym poradzić.
Bardzo miła dziewczyna odpowiada, że tak naprawdę to mają mnie i jeszcze kilku(!!) (nie, nie kilkuset, nie kilkudziesięciu - KILKU!) klientów doładowujących konta prepaid z bankowości Plus Banku ;-)

Serwis tutajdoladuj.pl należal zawsze do BZ WBK. Więc po rebrandingu trafił do Santandera - to oczywiste. Ale żeby nie działał? Działa, jednak przekierowuje na podstronę w domenie santander.pl. Można zasilić konto u każdego operatora, można zasilić licznik prepaidowy energii elektrycznej a nawet gry jakieś - nigdy nie klikałem więc nie wiem co to - ale jest. E-fakturę też dają - Blue Media obsługuje im system faktur, przez zasilenia.faktura.pl. Działa - używałem ;-)

PS. (jak dla mnie sensacja!!)
E-fakturę już nie od Liberty a od Blue Media (poprzez system podany wyżej) Polkomtel oferuje (dla zasileń ze stron "plusowych" - np. doladuj.plus.pl!
Ciekaw jestem co mi powiedzą jutro w Liberty po zasileniu mikołajkowym telefonów ;-) A może to moja wina, że nie przeczytałem aktualnego regulaminu zasileń Plus Banku? Tyllko - czy się zmienił? Sprawdzę... Nie, ciągle przekierowuje mnie na "starą" stronę e-faktur Liberty. Ale kto wie - może już Liberty tego nie obsługuje tylko Blue Media? Jutro się dowiem i dam znać.

Powiem szczerze, że pojęcia nie mam dlaczego od 22 lat nie zmieniłem operatora ;-)

PS 2.
Wg strony doładowań Plus Banku, odbiorcą doładowania nadal jest:
Liberty Poland S.A.
al. Stanów Zjednoczonych 61
04-028 Warszawa
Tak więc Liberty fakturę powinno mi wystawić.
emu
PlusManiak
Posty: 83
Rejestracja: 4 lip 2014, o 17:46

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: emu »

wlo pisze:Serwis tutajdoladuj.pl należal zawsze do BZ WBK. Więc po rebrandingu trafił do Santandera - to oczywiste. Ale żeby nie działał? Działa, jednak przekierowuje na podstronę w domenie santander.pl.
To kliknij w link z mojego posta, był skopiowany z regulaminu promocji. Otwiera się główna strona banku, a nie podstrona. Samo zamieszczenie tego nieistniejącego serwisu w regulaminie również jest bez sensu, bo nawet z przekierowaniem jest to już wymieniony w regulaminie Santander.
wlo
Szalony PlusManiak
Posty: 318
Rejestracja: 3 sty 2018, o 09:57

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: wlo »

emu pisze:To kliknij w link z mojego posta, był skopiowany z regulaminu promocji. Otwiera się główna strona banku, a nie podstrona. Samo zamieszczenie tego nieistniejącego serwisu w regulaminie również jest bez sensu, bo nawet z przekierowaniem jest to już wymieniony w regulaminie Santander.
No otwiera się... Tylko widzę, że Tobie nie chce się jej przewinąć trochę do dołu nawet?

To właśnie ta podstrona banku:
https://www.santander.pl/klient-indywid ... et="_blank
Opisana jako:
Tutajdoladuj.pl | Santander Bank Polska (dawniej BZWBK)

Natomiast "już wymieniony w regulaminie Santander" to bankowość elektroniczna Santandera - tylko dla klientów posiadających rachunek i konto elektroniczne w banku ;-)
Tutajdoladuj.pl jest dla każego kto chce skorzystać. Płatność jest kartą albo z konta dowolnego innego banku.

Tak więc... Polecam złapać suwak i przewinąć troszeczkę stronę na dół ;-)
przemas22
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 gru 2011, o 15:48

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: przemas22 »

Ja mam pytanko dlaczego kiedyś zarówno ja jak i rodzina dostawaliśmy sms o aktualne promocji na gratisowe doładowania. A teraz nic takiego nie przychodzi. Nie slędzę tak aktualności i promocja na mikołajki przeszła bokiem
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: Joanna_Plus »

przemas22,

być może na wspomnianych numerach nie ma wyrażonej zgody na otrzymywanie takich komunikatów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
przemas22
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 gru 2011, o 15:48

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: przemas22 »

Jak moge taka zgode wlaczyc Aby nie omineły mnie te promocje. Dziwne jest , że kiedyś te sms dochodziły. Blokady nikt nie właczał a nagle przestały
bodek510
Szalony PlusManiak
Posty: 318
Rejestracja: 8 sty 2013, o 22:48
Lokalizacja: Europa, raz tu raz tam.
Kontakt:

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: bodek510 »

Ja mam po włączane zgody i też nie dostałem powiadomienia, z resztą znajomi i rodzina też. Gdybym nie zobaczył na forum to kilkanaście osób obeszłoby się smakiem. :-(
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: Joanna_Plus »

Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ