JA + Mix

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Mistrzu1991
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 gru 2016, o 09:54

Re: JA + Mix

Post autor: Mistrzu1991 »

Dziękuje za pomoc. Transmisje wylaczylem aczkolwiek pakietu nie zdazylem. Wg mnie jest to trochę źle zrobione. Doładowanie 50zl a po aktywacji pakietów zostaje jeden grosz na koncie i wtedy wystarczyło zadzwonić na stacjonarny, żeby zostać z niczym.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: JA + Mix

Post autor: Joanna_Plus »

velso,

prześlij proszę opis sytuacji wraz z numerem telefonu przez ten formularz. W poście podaj mi numer zagadnienia, który pojawi się w wiadomości zwrotnej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pb77
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2018, o 14:54

Re: JA + Mix

Post autor: pb77 »

Witam.
Kilka dni temu podpisałem umowę Ja + Mix i wczoraj dostałem wiadomość SMS, że taryfa została włączona.
W umowie mam rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci za darmo + 8GB internetu. Sprawdziłem i mam aktywne promocje: Ja + full opcja z 8GB. Niestety pobiera mi pieniądze za rozmowy i za korzystanie z danych komórkowych. Proszę o odpowiedź.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: JA + Mix

Post autor: Ron »

pb77 pisze:Witam.
Kilka dni temu podpisałem umowę Ja + Mix i wczoraj dostałem wiadomość SMS, że taryfa została włączona.
W umowie mam rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci za darmo + 8GB internetu. Sprawdziłem i mam aktywne promocje: Ja + full opcja z 8GB. Niestety pobiera mi pieniądze za rozmowy i za korzystanie z danych komórkowych. Proszę o odpowiedź.
Czy było robione doładowanie ?? Jest to pakiet kontraktowy dostępny po doładowaniu konta kwotą kontraktową.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: JA + Mix

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj pb77,

nie wiem, w której promocji została zawarta Twoja umowa. W otrzymany regulaminie promocji zweryfikujesz czy aktywowana promocja jest pakietem kontraktowym czy cyklicznym.
Podejrzewam, że Ron może mieć rację i, że jest to pakiet kontraktowy, którego ważność nadawana i przedłużana jest wraz z wymaganym doładowaniem, na które opiewa kontrakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pb77
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2018, o 14:54

Re: JA + Mix

Post autor: pb77 »

miałem jeszcze do końca umowy w Mixie 6 doładowań po 50 i zawarłem nową umowę z doładowaniem po 30 na 24 miesiące bez telefonu i 3 pierwsze doładowania miały być gratis
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: JA + Mix

Post autor: Joanna_Plus »

pb77,
pb77 pisze:miałem jeszcze do końca umowy w Mixie 6 doładowań po 50 i zawarłem nową umowę z doładowaniem po 30 na 24 miesiące
W takiej sytuacji pozostałe zasilenia zostają dodane do aneksu.
pb77 pisze:3 pierwsze doładowania miały być gratis
Jeżeli podpisany wariant umowy opiewał na bezpłatne zasilenia, to wówczas regulamin promocji definiuje zasady ich przyznania.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pb77
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2018, o 14:54

Re: JA + Mix

Post autor: pb77 »

umowa była zawarta telefonicznie przez mojego Tatę (a ja korzystam z tego numeru) ale nie przyszła jeszcze żadna umowa do podpisania więc nie wiem dokładnie. Ważność konta została przedłużona o 30 dni a ja nie zasilałem więc to było chyba to pierwsze zasilenie gratis. Sprawdzałem kodami taryfę i aktywne promocje : Aktywna taryfa: Ja + MIX, Aktywne promocje: Ja + full opcja z 8GB za 29/30 1 17-02-2018
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: JA + Mix

Post autor: Joanna_Plus »

pb77,

po wejściu nowej umowy w życie, ważność konta ustawiana jest automatycznie na +30 dni. W przypadku wariantu z opcją Pierwsze 3 zasilenia gratis, pierwsze doładowanie przyznawane jest do 72 godzin, od chwili aktywacji nowych warunków.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pb77
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2018, o 14:54

Re: JA + Mix

Post autor: pb77 »

Witam ponownie,
72 godziny minęły i niestety nie doczekałem się pierwszego doładowania gratis :(
ps. i jestem jakieś 30zł w plecy za rozmowy i dane komórkowe
Awatar użytkownika
krzyss79
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:15
Lokalizacja: Małopolskie

Re: JA + Mix

Post autor: krzyss79 »

pb77 pisze:....nie przyszła jeszcze żadna umowa do podpisania więc nie wiem dokładnie. Ważność konta została przedłużona o 30 dni a ja nie zasilałem....
Pisałeś to posta 19tego, o 15:53.( Około 54g temu) kiedy pierwsze zasilenie było? Oczywiście te po SMSie że została przedłużona umowa.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: JA + Mix

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj pb77,

prześlij proszę krótki opis sytuacji wraz z numerem telefonu i danymi przez ten formularz. Nasz pracownik mając wgląd w konto numeru zweryfikuje tę sytuację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pb77
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2018, o 14:54

Re: JA + Mix

Post autor: pb77 »

Wszystko się już wyjaśniło z pozytywnym skutkiem. Dziękuję za pomoc :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: JA + Mix

Post autor: Joanna_Plus »

pb77,

cudownie - cieszę się bardzo i dziękuję za informację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zif
Szalony PlusManiak
Posty: 271
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:37

Re: JA + Mix

Post autor: zif »

Czy oferta Mini Mix 20 jest jeszcze dostępna? Nie mogę się do niej doklikać na stronie.
ODPOWIEDZ