Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Czlowiekk
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 paź 2019, o 16:39

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Czlowiekk »

Witam, jestem w taryfie Nowy Plush, doładowuje konto o 25zł, a ważność konta przedłuża mi tylko o 20 dni, dlaczego? Powinno chyba przedłużać o 30dni?

Drugie pytanie mam o stan konta, doładowuję co miesiąc, a kwota mi nie maleje, po włączeniu pakietu ,obecnie mam 105zł
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3124
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Czlowiekk,
Czlowiekk pisze: doładowuje konto o 25zł, a ważność konta przedłuża mi tylko o 20 dni, dlaczego?
Okres ważności usług wychodzących w przypadku zasilenia konta kwotą 20 zł wynosi 20 dni, zgodnie z tym cennikiem: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... _Plush.pdf.

Możesz uruchomić bezpłatną promocję Rok Ważności Konta, w której okres ważności dla usług wychodzących ustawiany jest na 365 dni od momentu zasilenia.
Czlowiekk pisze:Drugie pytanie mam o stan konta, doładowuję co miesiąc, a kwota mi nie maleje, po włączeniu pakietu ,obecnie mam 105zł
Co dociera w wiadomości zwrotnej po wpisaniu kodów: *136# i *121#?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
plus_sto
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 lis 2019, o 09:18

Przedłużenie konta - nie jest pobierana opłata

Post autor: plus_sto »

Cześć. Od jakiegoś czasu tj. kilku tygodni czy miesięcy zauważyłem, że nie są mi pobierane zgromadzone PLN-y na koncie, które można sprawdzić w aplikacji albo plus-online. Jest tam sporo złotówek. Kiedyś plus pobierał z automaty co miesiąc 25-zł z tego konta. Dlaczego teraz muszę znowu doładowywać, a zgromadzonych środków nie da się wykorzystać na przedłużenie konta?

Aktualna moja taryfa to Nowy Plush.
Ostatnio zmieniony 4 lis 2019, o 11:02 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie konta - nie jest pobierana opłata

Post autor: sl@w_es »

plus_sto pisze:(...) Dlaczego teraz muszę znowu doładowywać, a zgromadzonych środków nie da się wykorzystać na przedłużenie konta? (...)
Musisz doładowywać konto ponieważ kończy się jego ważność, a środków zgromadzonych na koncie nie można wykorzystać na przedłużenie jego ważności, bo nie przewidują tego żadne Regulaminy, ale można je wykorzystać na wykupienie promocji czy pakietów.
Aktywuj promocję RWK (*136*11*10#), a następnie doładuj konto kwotą od 5 zł wzwyż to wydłużysz jego ważność o 365 dni od daty doładowania i wtedy będzie wszystko działać z automatu (do czasu wygaśnięcia ważności konta lub braku środków na nim).
Aktywacja promocji jest darmowa, a na doładowanie masz 30 dni.

Aby mieć stuprocentową pewność, że problem tkwi w ważności konta możesz jeszcze sprawdzić i zamieścić informacje z poniższych kodów:
- *100# - stan i ważność konta
- *136# - aktywne promocje na koncie
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
plus_sto
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 lis 2019, o 09:18

Re: Przedłużenie konta - nie jest pobierana opłata

Post autor: plus_sto »

Dziwne to jest! :)

*100# - Doładowałem konto WCZORAJ za 25zł. Ważność mam do 22 listopada 2019 roku. Jak to możliwe? 25zł nie przedłuża o 30 dni?

Aktywne promocje to:
internet, rozmowy, sms bez limitu
limit 2GB w unii europejskiej
GB za darmo na wakacje
premia za częste zasilenia
5te doładowanie gratis
rabat video 30 dni

Moja taryfa to Nowy Plush. Chciałbym mieć właśnie rok ważności konta i zgromadzone środki wykorzystywać na automatyczne aktywowanie usługi internetu, rozmowy, sms.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie konta - nie jest pobierana opłata

Post autor: sl@w_es »

25 zł przedłuża ważność konta o 20 dni od daty doładowania.
Chcesz korzystać z rocznej ważności konta zastosuj się do wskazówek z mojego wcześniejszego posta, przy czym konto doładuj dopiero po otrzymaniu SMS-a informującego o aktywacji promocji RWK.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
plus_sto
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 lis 2019, o 09:18

Re: Przedłużenie konta - nie jest pobierana opłata

Post autor: plus_sto »

sl@w_es pisze:25 zł przedłuża ważność konta o 20 dni od daty doładowania.
Chcesz korzystać z rocznej ważności konta zastosuj się do wskazówek z mojego wcześniejszego posta, przy czym konto doładuj dopiero po otrzymaniu SMS-a informującego o aktywacji promocji RWK.
Dzięki. Pomogło! :)
Darth Vader
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 6 lis 2019, o 10:37

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Darth Vader »

Przeniosłem się do Plusha na kartę i odpaliłem promo 3 miesiące gratis.
Teraz chcę jakoś do tego dołożyć internet.
Jest opcja za 5 zł 5 GB. Ale to jakoś dla mnie za mało.
Czy doładowując za 25 zł i dostając za to 10 GB to te 25 zł mogę wykorzystać sobie po 3 miesiącach na pakiet za 25 zł z 10 GB ?
Czyli przez 3 miesiące sobie doładowuję po 25 zł i mam do gratisowych rozmów i sms/mms 10 GB. A 75 zł wykorzystam po gratisowych 3 miesiącach? Gdzieś wyczytałem że gdy w okresie promocji 3 miesiące gratis będę miał na koncie 25 zł to mi przy następnym miesiącu pobierze te 25 zł pomimo aktywnej promocji 3 miesiące gratis. To prawda?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Darth Vader,
Darth Vader pisze:odpaliłem promo 3 miesiące gratis
Ta promocja dotyczy usługi Rozmowy, SMS, MMS bez limitu, w której nie ma internetu. Jeżeli potrzebujesz paczki danych, to wówczas możesz aktywować Plush Internet Promo BS, gdzie za zasilenie konta otrzymasz pakiet internetowy. Szczegóły w regulaminie.
Do tej promocji możesz dodatkowo w dowolnym momencie dodać wspomniany pakiet 5 GB - 5 zł/30 dni.

Środki, które zgromadzisz na koncie, będzie można wykorzystać w przyszłości i aktywować za nie pakiety czy promocje.
Proponuję w tym przypadku włączyć jeszcze Rok Ważności Konta, aby numer nie był blokowany z powodu upływu terminu ważności.
Darth Vader pisze:Czy doładowując za 25 zł i dostając za to 10 GB to te 25 zł mogę wykorzystać sobie po 3 miesiącach na pakiet za 25 zł z 10 GB ?
Masz na myśli aktywację usługi Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu?
Darth Vader pisze:Gdzieś wyczytałem że gdy w okresie promocji 3 miesiące gratis będę miał na koncie 25 zł to mi przy następnym miesiącu pobierze te 25 zł pomimo aktywnej promocji 3 miesiące gratis. To prawda?
Nie:
Rabat przyznawany jest 3 razy i może zostać udzielony w ciągu 97 dni od chwili aktywacji numeru w sieci Plus.
https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... 4%85ce.pdf
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Darth Vader
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 6 lis 2019, o 10:37

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Darth Vader »

Tak
Chodziło mi o "Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu"
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Darth Vader,
Darth Vader pisze:Tak
Chodziło mi o "Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu"
W późniejszym terminie, będzie można pozamieniać promocje aktywne na koncie.

Rozmowy, SMS, MMS bez limitu dezaktywujesz kodem *136*00*08#. Trzeba to oczywiście uczynić przed 4 odnowieniem usługi (jej termin ważności zawsze możesz sprawdzać kodem *136#).

Plush Internet Promo BS
wyłączysz wpisując *136*00*01#.
Ważne: w tym przypadku istotny będzie jeszcze termin ważności pakietu/pakietów, które otrzymasz za doładowania. Ich termin ważności można kontrolować kodem *121#. Promocję Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu, będzie można aktywować jeżeli wspomniane pakiety się wyłączą (upłynie ich termin ważności).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Darth Vader
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 6 lis 2019, o 10:37

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Darth Vader »

Doładowałem właśnie za 25 zł. Pokazuje mi pakiet 20 GB a nie 10 GB internetu . Dlaczego?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Darth Vader,

a nie jest to 10 GB + 10 GB na YouTube?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Darth Vader
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 6 lis 2019, o 10:37

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Darth Vader »

Mam napisane na stronie głównej Start że Pakiety: 20 GB z 20 GB,
A w zakładce internet jest do aktywowania jeszcze opcja "Pakiet Extra 6 GB" Cena 0 zł. co to takiego?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Darth Vader,
Darth Vader pisze:Mam napisane na stronie głównej Start że Pakiety: 20 GB z 20 GB
Napisz proszę co dokładnie dociera w wiadomości zwrotnej po wpisaniu kodów *136# i *121#.
Darth Vader pisze:A w zakładce internet jest do aktywowania jeszcze opcja "Pakiet Extra 6 GB" Cena 0 zł. co to takiego?
Informacje znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ