Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
ArekM
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 gru 2016, o 14:14

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: ArekM »

Karta 1
Aktywne promocje: 5te doladowanie gratis, Rok Waznosci Konta w Plushu 07-02-2019 20:22, Social free 22-01-2019 23:12, Rozmowy,SMS/MMS bez limitu (w tym 100:00 min. lacznie na pol. wych. i przych. w roamingu UE bez dodatkowych oplat z decyzji Prezesa UKE) 16-01-2019 09:15, Plush Rok Waznosci Konta - znacznik 18-09-2019 09:14, Rabat Video 30 dni, Plush Internet Promo BS.
Aktywne pakiety: Nowy Plush BIG (999999999 KBYTES) 22-01-2019 23:12, Video na maxa (9337760 KBYTES) 22-01-2019 23:12, Plush10GB (9855060 KBYTES) 22-01-2019 23:12, 30 bezplatnych wizytowek (30 SMS)

Karta 2
Aktywne pakiety: GPRS Roaming Limiter (250.00 PLN) 04-02-2019 12:30, 30 bezplatnych wizytowek (30 SMS)
Aktywne promocje: Internet,Rozmowy,SMS/MMS bez limitu (w tym 100:00 min. lacznie na pol. wych. i przych. w roamingu UE bez dodatkowych oplat z decyzji Prezesa UKE) (Limit 9,53 GB, w tym limit UE 2,09 GB). Pakiet DATA UE - bez dodatkowych oplat z decyzji Prezesa UKE (Limit 0,5 GB) 03-02-2019 10:07, 5te doladowanie gratis, Rabat Video 30 dni.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

ArekM,

w ramach tej promocji
ArekM pisze:Plush Internet Promo BS.
posiadasz:
ArekM pisze:Video na maxa (9337760 KBYTES) 22-01-2019 23:12
oraz
ArekM pisze:Plush10GB (9855060 KBYTES) 22-01-2019 23:12
Regulamin: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... omo+BS.pdf.
Na drugim numerze zaś w ramach tej promocji:
ArekM pisze:Internet,Rozmowy,SMS/MMS bez limitu
ArekM pisze:Limit 9,53 GB, w tym limit UE 2,09 GB
Regulamin: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... db2dbb6d48.

Aplikacja w zależności od zakładki pokazuje pojedynczą bądź zsumowaną wartość pakietów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ArekM
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2016, o 14:14

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: ArekM »

A Rabat Video 30 dni oznacza, że pierwszy pakiet video mogę włączyć bez opłat ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

ArekM,
ArekM pisze:A Rabat Video 30 dni oznacza, że pierwszy pakiet video mogę włączyć bez opłat ?
Tak: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... 742d34c21e.
§ 3 Opłaty

1. Pierwsza opłata za Pakiet Video wynosi 0 zł za 720 godzin (30 dni). 2. Każda kolejna opłata za włączenie lub odnowienie promocji wynosi 5 zł za 720 godzin (30 dni). Opłata jest pobierana z konta Abonenta każdorazowo w przypadku jego odnowienia, aż do momentu wyłączenia Pakietu Video przez Abonenta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
warzywa
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 lut 2019, o 12:00

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: warzywa »

Witam. Przeniosłem nr do sieci Plush. Chciałem wykupić pakiet z internet/sms/mms za 25zł/msc jednak wyskoczylo mi powiadomienie o braku takiej mozliwosci, doczytałem, że jest to wina darmowych gratisów na koncie - w tym „Plush Internet Promo BS", bo gdy jest aktywny to nie można włączyć w/w pakietu za 25zł. Wyłączyłem więc "Promo BS" krótkim kodem i spróbowałem ponownie włączyć pakiet za 25zł, jednak dalej "usługa jest niedostępna". Jakaś pomoc, co mogę zrobić, jak aktywować pakiet za 25zł? Dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj warzywa,

podaj proszę co aktualnie widnieje pod kodami *147#, *136# i *121#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
beeasy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 lut 2019, o 14:11

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: beeasy »

Witam.

Znalazłem w internecie informację o promocji "Gigsy po doładowaniu" i chciałbym się zapytać czy możliwe jest jej włączenie kiedy posiadam już aktywną promocję "Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu" za 25 zł? :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj beeasy,

nie. W przypadku taryfy Nowy Plus, promocja Plush Internet Promo BS nie łączy się z Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu. Regulamin usługi znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
flatron1984
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Rejestracja: 16 gru 2017, o 10:56

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: flatron1984 »

Witam
Mam włączony pakiet za 25zł i mam pytanie dotyczące tych 100 minut do UE. Jak to jest rozliczane? Bo sprawdzam w aplikacji i niby jest, że pakiet 100 min. w UE jest aktywny, pozostało 100/100, a jak dzwonię do Belgii to kasę pobiera z konta zamiast rozliczać minuty z tego pakietu.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ron »

flatron1984 pisze:Witam
Mam włączony pakiet za 25zł i mam pytanie dotyczące tych 100 minut do UE. Jak to jest rozliczane? Bo sprawdzam w aplikacji i niby jest, że pakiet 100 min. w UE jest aktywny, pozostało 100/100, a jak dzwonię do Belgii to kasę pobiera z konta zamiast rozliczać minuty z tego pakietu.
Pakiet 100 minut łącznie na połączenia odebrane i wykonane w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Dzwoniąc z Polski do Belgi korzystasz z połączeń międzynarodowych, a nie z roamingu i tutaj stawka jest zgodna z Cennikem ;-)

Regulamin Promocji "Pakiety UE" („Regulamin”)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj flatron1984,

jest dokładnie tak jak napisał Ron:
Ron pisze:Pakiet 100 minut łącznie na połączenia odebrane i wykonane w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Dzwoniąc z Polski do Belgi korzystasz z połączeń międzynarodowych, a nie z roamingu i tutaj stawka jest zgodna z Cennikem ;-)
Cennik znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
DawidK6
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 lut 2019, o 16:11

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: DawidK6 »

Witam!
Po zmianie taryfy z Prosto na karte na Nowy Plush mam problem z YouTube zacina się nawet przy 480p i to tuż po aktywowaniu bonusowego internetu za doładowanie. Twitch działa w full hd, a speed test ping 33ms około 55Mb/s download i 30Mb/s upload. Wydaje mi się że to przez dodatkowy pakiet 10GB na Youtube od Plusha który nie wiem czy nie ogranicza prędkości. W aplikacji ustawione wszystko tak samo jak poprzednio i pakiet internetu z Prosto na karte nie miał takich problemów. Mam wyłączone pakiety i inne już przed zmianą taryfy. Odświeżyłem nawet konfigurację Internetu jak i MMS. Uruchomienie telefonu ponownie nie pomogło. Większość co sam mogłem to zrobiłem i brak skutków. Przez przeglądarkę też youtube nie działa jak powinien. Z góry Dziękuję za porady.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ewa_Plus »

DawidK6,
- czy używasz tego telefonu jako routera i oglądasz na innych sprzętach?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
DawidK6
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 lut 2019, o 16:11

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: DawidK6 »

Nie nie udostępniam z telefonu internetu gdzie indziej. Po prostu nie wiem czemu ale serwis youtube ma u mnie ograniczoną prędkość, a wszystko inne co używam już full łącze. I nie pobieram aktualizacji podczas oglądania na youtubie po prostu jakbym miał skądś ograniczenie. W aplikacji wiem że się da ustawić ale nie mam. Nawet przez przeglądarkę powinno działać jakby aplikacja blokowała ale także przerywa przy 480p.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5472
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Michał_Plus »

DawidK6, wyczyść pamięć podręczną aplikacji YouTube. Jeśli to nie pomoże odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację. Czy masz możliwość sprawdzenia YT przez Wi-Fi?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ