Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
halobalo
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 sie 2018, o 14:02

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: halobalo »

Joanna_Plus pisze:halobalo,
halobalo pisze:1. aktywować promo "Plush Internet Promo BS”.
2. doładować konto 25zł.
3. aktywować promo "Rozmowy, SMS, MMS bez limitu”

A następnie dzwonić, smsować, surfować już bez limitu ? :)
Wówczas połączenia na numery komórkowe i stacjonarne/SMS-y/MMS-y będą bezpłatne. Za zasilenie konta kwotą 25 zł otrzymasz pakiet 10 GB w ramach promocji Plush Internet Promo BS.
halobalo pisze:aktywować promo "Plush Internet Promo BS”
Ważne: koniecznie trzeba poczekać na potwierdzenie aktywacji promocji.
halobalo pisze:aktywować promo "Rozmowy, SMS, MMS bez limitu”
Przed włączeniem tej usługi, sprawdź proszę jeszcze czy promocja Rabat 100 procent na 3 miesiące jest widoczna pod kodem *136#.
Na jaki okres jest przyznany pakiet 10GB (jednorazowo na 1 m-c, czy odnawia się na kolejne miesiące bezpłatnie?)

Dostałem z plusa info że dotychczasowy operator potwierdził termin przeniesienia, gdzie mogę sprawdzić kiedy nastąpi przeniesienie?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

halobalo,
halobalo pisze:Na jaki okres jest przyznany pakiet 10GB (jednorazowo na 1 m-c, czy odnawia się na kolejne miesiące bezpłatnie?)
Okres ważności pakietu to 720 godzin (30 dni).
https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... omo+BS.pdf
halobalo pisze:Dostałem z plusa info że dotychczasowy operator potwierdził termin przeniesienia, gdzie mogę sprawdzić kiedy nastąpi przeniesienie?
Informacje można uzyskać w naszym BOK: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... %20klienta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
halobalo
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 17 sie 2018, o 14:02

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: halobalo »

@Joanna_Plus

bardzo dziękuję za info.
ajek
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 5 lis 2017, o 15:59

Re: Bonusy do doładowań w Plusie/Plushu.

Post autor: ajek »

Czy mogę uruchomić pakiet "internet, rozmowy, sms-y i mms-y" *136*11*07# jeśli posiadam aktualnie uruchomioną promocję "Rozmowy, SMS, MMS bez limitu"*136*11*08#, gdzie otrzymuję gigabajty transferu danych po każdym doładowaniu?
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2018, o 14:19 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono do właściwego wątku.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

ajek,
ajek pisze:"Rozmowy, SMS, MMS bez limitu"*136*11*08#
W tej promocji nie ma dostępnych Bonusów za doładowanie. Jeżeli masz na myśli Plush Internet Promo BS, to ta usługa nie łączy się z Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
halobalo
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 17 sie 2018, o 14:02

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: halobalo »

Joanna_Plus pisze:halobalo,
halobalo pisze:1. aktywować promo "Plush Internet Promo BS”.
2. doładować konto 25zł.
3. aktywować promo "Rozmowy, SMS, MMS bez limitu”

A następnie dzwonić, smsować, surfować już bez limitu ? :)
Wówczas połączenia na numery komórkowe i stacjonarne/SMS-y/MMS-y będą bezpłatne. Za zasilenie konta kwotą 25 zł otrzymasz pakiet 10 GB w ramach promocji Plush Internet Promo BS.
halobalo pisze:aktywować promo "Plush Internet Promo BS”
Ważne: koniecznie trzeba poczekać na potwierdzenie aktywacji promocji.
halobalo pisze:aktywować promo "Rozmowy, SMS, MMS bez limitu”
Przed włączeniem tej usługi, sprawdź proszę jeszcze czy promocja Rabat 100 procent na 3 miesiące jest widoczna pod kodem *136#.
No i pojawiła się rozbieżność w tym co tutaj otrzymałem jako wskazówkę, a tym co mi powiedzieli i zrobili w BOK :)

w BOK miła pani włączyła mi ofertę:
1. rok ważności konta
2. internet, rozmowy, smsy, mmsy bez limitu
(promo 100% free aktywne na 3 m-ce)
a wyłączyła mi
1. plush internet promo BS.
2. rozmowy, smsy, mmsy bez limitu

i poinformowała że wystarczy doładować najniższą kwotą, czyli 5zł, aby to działało.

tak więc jest internet 10GB, rozmowy, smsy, mmsy bez limitu na 3 m-ce za free.

Mam jeszcze pytanie - gdzie w Plus online po zalogowaniu, znajdę opcję, aby dodać do jednego konta inne numery w Plushu, tak abym mógł się przełączać pomiędzy numerami nie wylogowując się?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Marta_Plus »

halobalo,

instrukcję dodania numerów zaprzyjaźnionych znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

halobalo,
halobalo pisze:tak więc jest internet 10GB, rozmowy, smsy, mmsy bez limitu na 3 m-ce za free.
Nie, promocja tej usługi nie obejmuje. Tak jak pisałam, w taryfie Nowy Plush Rabat 100 procent na 3 miesiące z tytuły przeniesienia numeru z innej sieci, dotyczy tylko oferty Rozmowy, SMS, MMS bez limitu. Regulamin znajdziesz tutaj. Informacje również zamieszczone są na naszej stronie: https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte-przenies.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
halobalo
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 17 sie 2018, o 14:02

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: halobalo »

Joanna_Plus pisze:halobalo,
halobalo pisze:tak więc jest internet 10GB, rozmowy, smsy, mmsy bez limitu na 3 m-ce za free.
Nie, promocja tej usługi nie obejmuje. Tak jak pisałam, w taryfie Nowy Plush Rabat 100 procent na 3 miesiące z tytuły przeniesienia numeru z innej sieci, dotyczy tylko oferty Rozmowy, SMS, MMS bez limitu. Regulamin znajdziesz tutaj. Informacje również zamieszczone są na naszej stronie: https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte-przenies.
Nie zgodzę się z Tobą.
Dzisiaj odświeżyła mi się promocja tak jak pisałem wyżej - internet 10GB, rozmowy, smsy, mmsy bez limitu na kolejny miesiąc.
Nie musiałem nic doładowywać.

Edycja:
Proszę o info:

Czym różni się usługa „Plush rok ważności konta” od „Rok ważności konta w plushu” ?

Takie usługi są widoczne w aplikacji mobilnej.
Czy muszą być obie włączone, aby konto było ważne na rok?
Ostatnio zmieniony 11 paź 2018, o 15:12 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty - nie piszemy post pod postem - w przypadku konieczności uzupełnienia swojej wcześniejszej wypowiedzi, należy użyć opcji ZMIEŃ.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

halobalo,
halobalo pisze:Dzisiaj odświeżyła mi się promocja tak jak pisałem wyżej - internet 10GB, rozmowy, smsy, mmsy bez limitu na kolejny miesiąc.
Nie musiałem nic doładowywać.
Zatem jest to błąd techniczny i nie powinno tak być.
halobalo pisze:Rok ważności konta w plushu
Jeżeli chcesz, aby ważność konta została przedłużona o +365 dni, należy włączyć powyższą promocję, a następnie zasilić konto w ciągu 30 dni, za minimum 5 zł: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... cb7c4b7846.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bartekmot
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2017, o 08:47

Taryfa nowy plush na karte problem z YouTube

Post autor: bartekmot »

Witajcie, mam taryfę Nowy Plush na karte, opcja za 25 zł czyli 10 GB internetu, rozmowy smsy, mmsy, plus Rabat Video 30 dni(powinno tu być 10 GB na YouTube) . Co miesiąc doładowuje co miesiąc za 30 zł. Mam problem bo jak oglądam YouTube to pobiera mi transfer z tych 10 GB. Jak sprawdzam *136# to pokazuje mi tylko rabat Video ale obok nie ma ile zostało GB a cały czas tylko zmniejsza się pakiet neta mimo iż rozdzielczość YouTube jest prawie zawsze jest 360-480. Czy ja czegoś nie rozumiem, czy z tym YouTube to jakaś ściema, a może mam to YouTube jakoś włączyć? Prośbą o pomoc i rozwianie wątpliwości.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2018, o 10:09 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj bartekmot,

posiadasz włączona promocję Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu czy Plush Internet Promo BS? Podaj proszę co dokładnie widnieje pod kodami *136# i 121#?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bartekmot
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2017, o 08:47

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: bartekmot »

*136# Aktywne promocje: Internet,Rozmowy,SMS/MMS bez limitu (w tym 100:00 min. lacznie na pol. wych. i przych. w roamingu UE bez dodatkowych oplat z decyzji Prezesa UKE) (Limit 4,55 GB, w tym limit UE 1,7 GB). Pakiet DATA UE - bez dodatkowych oplat z decyzji Prezesa UKE (Limit 0,5 GB) 31-10-2018 09:10, Rabat Video 30 dni, 5te doladowanie gratis.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

bartekmot,

rozumiem, że pod kodem *121# nie posiadasz żadnych aktywnych pakietów?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bartekmot
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2017, o 08:47

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: bartekmot »

Mam taki komunikat. Przepraszamy. Twoje zlecenie nie moze byc przetworzone w tym momencie. Prosimy sprobowac ponownie za 30 min. We are sorry. Your request can not be processed at this time. Please try again in 30 minutes.

Ale teraz chyba zaczynam rozumieć bo doczytałem że promocja nie łączy się z darmowe rozmowy smsy i mmsy, a YouTube jest w tej promocji Promo bs. Czy tak?

A jednak na abonament taka opcja jest. Dziwne że tak traktuje się wieloletnich abonentów na karte
ODPOWIEDZ