Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5495
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Michał_Plus »

plufor, czy przyznany na ten okres pakiet został wyczerpany? Prędkości w przypadku aktywnego i posiadającego jednostki pakietu nie jest w żaden sposób ograniczona systemowo. Zależna jest od obciążenia sieci na stacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
plufor
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 3 gru 2015, o 12:17

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: plufor »

@Michał_Plus
Pakiet na ten okres nie był jeszcze wyczerpany (ostatniego dnia było ponad 3 GB do wykorzystania).
Ponieważ podobną historię miałem pod koniec 1.cyklu, sprawdzałem dokładnie jak to wygląda ostatniego dnia 2. cyklu. Jak wcześniej napisałem, w ostatni dzień i w ostatnich minutach 2. cyklu, prędkość była ok 1 Mbps (z różnych źródeł), a jak tylko skończył się czas 2.cyklu i rozpoczął się 3.cykl, prędkość skoczyła do ponad 10 Mbps.
W aplikacji widzę, że te 20 GB w cyklu jest rozbite na:
- 18,4 GB do wykorzystania w Polsce i
- 1,59 GB do wykorzystania w Polsce i UE.
Może to zwolnienie prędkości było związane z tą drugą częścią (1,59 GB - choć połączenie było realizowane w routerze w Polsce)?
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5495
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Michał_Plus »

plufor, nie. Część na UE można normalnie wykorzystać na terenie Polski. Zgłoś sprawę i wklej tutaj numer zgłoszenia. Postaramy się przyspieszyć realizację. Podaj numer usługi i daty cykli, oraz kiedy zaobserwowałeś spowolnienie. Sprawdzimy co się stało. Informacje jak przesłać zgłoszenie znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
plufor
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 3 gru 2015, o 12:17

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: plufor »

Kontynuując wcześniejszy wątek, także pod koniec 3. cyklu, (na 4 dni przed końcem tego cyklu), gdy karta była w modemie i było jeszcze do wykorzystania kilkaset MB, prędkość spadała coraz bardziej, aż do wartość ok 30kbps, a wtedy praktycznie nie można było korzystać z sieci.
Po odłączeniu tej karty, widzę w aplikacji, że zostało tam jeszcze 140 MB z części "do wykorzystania w Polsce i UE".

Mam potwierdzone informacje, że inni wasi klienci też mają ten problem. Na innym forum ktoś napisał:
Dziś kończył się pakiet 40GB i prędkość z każdą godziną była mniejsza. Dwie godziny przed zerowaniem pakietu zmieniłem kartę na inną ponieważ strony nie wczytywały się. Prędkość skakała od 0,1 do 9,2 Mb/s. Czasami przyjmowała wartość 0. Na tej drugiej karcie też mam włączony pakiet 3*40GB ważny jeszcze 28 dni. Po włożeniu jej do modemu prędkość wzrosła do ~30Mb/s.
Zgodnie z sugestią, zrobiłem zgłoszenie ( #1930601 ), ale proszę, abyście dodatkowo przekazali do odpowiedniego działu powyższą informację, o problemach innych klientów (której nie zawarłem w zgłoszeniu).
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

plufor,
plufor pisze: Zgodnie z sugestią, zrobiłem zgłoszenie ( #1930601 )
Poprosiłam o udzielenie odpowiedzi na powyższą korespondencję.
plufor pisze:proszę, abyście dodatkowo przekazali do odpowiedniego działu powyższą informację, o problemach innych klientów
W takich przypadkach do weryfikacji sprawy niezbędny jest numer telefonu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ulth82
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2021, o 10:46

Plush - doładowanie 30 zł/żadnych bonusów

Post autor: ulth82 »

Witam,
doładowałem konto za 30 zł. Jak zwykle, liczyłem że pojawią się sms'y że właśnie otrzymałem to i owo w bonusie za doładowanie.
Nie otrzymałem kompletnie nic. Dlaczego? Zniesiono to?
nie otrzymałem 15 gb (30 dni) bonusu internetowego
nie otrzymałem 10 gb na youtube
nie otrzymałem info o nie zużywaniu transferu fb/whatsup/instagram/messenger

Dodam, że mam drugi miesiąc włączone 120 GB na 3 razy, czyli 40 GB co miesiąc. Przecież za to zapłaciłem osobno. O co więc chodzi?
Ostatnio zmieniony 1 lut 2021, o 10:42 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1184
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush - doładowanie 30 zł/żadnych bonusów

Post autor: Ron »

@ulth82,

Masz aktywną promocję „Plush Internet Promo BS”?

podaj dokładnie informację zwrotną po wpisaniu kodów

*136# i połączenie
*121# i połączenie

Promocja „Plush Internet Promo BS” wyklucza się z Promocjami: „Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu”, „Internet, rozmowy bez limitu”, „Internet, SMS, MMS bez limitu”.
ulth82 pisze: Dodam, że mam drugi miesiąc włączone 120 GB na 3 razy, czyli 40 GB co miesiąc. Przecież za to zapłaciłem osobno. O co więc chodzi?
Promocje się nie wykluczają, więc tutaj nie ma znaczenia.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj ulth82,

trochę za mało informacji, abyśmy mogli spróbować pomóc.
ulth82 pisze:Jak zwykle, liczyłem że pojawią się sms'y że właśnie otrzymałem to i owo w bonusie za doładowanie.
Nie otrzymałem kompletnie nic. Dlaczego?
Aby promocja mogła się odnowić czy też aktywować pakiet, najpierw musi być ona włączona. Podaj proszę informacje spod kodów, o których pisał powyżej Ron.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
doktorarca
PlusManiak
Posty: 54
Rejestracja: 17 lip 2014, o 15:50

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: doktorarca »

Dzień dobry, korzystam w Plushu na kartę z promocji "Internet, rozmowy, sms i mms bez limitu" za 25 zł.

Chciałbym zmienić pakiet na promocję "Internet Promo BS" + doładować konto za 30 zł + włączyć pakiet Rozmowy BEZ LIMITU, SMS-y/MMS-y BEZ LIMITU i 15 GB.
Czy wtedy będę miał łącznie 30 gb internetu + 10 gb na YT + darmowe social media? czy dobrze to rozumiem?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj doktorarca,

tak. Pamiętaj proszę, że w ramach promocji Plush Internet Promo BS, najpierw należy aktywować promocję, a następnie po potwierdzeniu jej włączenia, zasilić konto. Na czas dokonania powyższej "operacji", sugeruję również wyłączyć transmisję danych w urządzeniu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
major2102
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2021, o 14:24

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: major2102 »

Dzień dobry,

W piatek wyjeżdzam na Majorke i moje pytanie brzmi jak bedzie wyglądała tam dostępność z mojego pakietu internetowego.
Moja taryfa to nowy plush.
Aktywne promocje:SMS/MMS bez limitu,Social free/90 dni,Plush Internet Promo BS, Rabat Video 30 dni.
Aktywne pakiety: Video na maxa/90 dni,plush non stop BIG single/90 dni, Plush 25 GB/90 dni, GPRS Roaming Limiter (250 PLN), Plush25GB/90 dni, Video na maxa/90 dni.

Ile internetu przysługuje mi za granicą?
Czy bede mógł korzystać z internetu z promocji Plush internert Promo BS?
jeśli nie ,czy jest możliwość uaktywnienia dodatkowego pakietu internetu na miejscu na Majorce?(np 5 zł /5GB)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj major2102,
major2102 pisze:Czy bede mógł korzystać z internetu z promocji Plush internert Promo BS?
Nie, ponieważ ta promocja jest bezpłatna:
• Limit Roamingowy Data
- jeśli posiadasz aktywny płatny pakiet* internetowy z lejkiem.
* w przypadku darmowego pakietu internetowego (np. w ramach bonusu za doładowanie) wówczas na terenie UE nie otrzymasz żadnego pakietu danych.
Więcej informacji znajdziesz w naszym FAQ.
major2102 pisze:jeśli nie ,czy jest możliwość uaktywnienia dodatkowego pakietu internetu na miejscu na Majorce?(np 5 zł /5GB)
W przypadku taryfy Nowy Plush, możesz włączyć pakiet 5 GB. Zestawienie pakietów i promocji dostępnych w tej taryfie, znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grzefik
PlusManiak
Posty: 145
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:18

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: grzefik »

Witam. Proszę o przyspieszenie zagadnienia pod nr. #2377515. Dziekuje
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5184
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Basia_Plus »

Witaj grzefik,
grzefik pisze:Proszę o przyspieszenie zagadnienia pod nr. #2377515.
poprosiłam o udzielenie odpowiedzi na tę korespondencję.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grzefik
PlusManiak
Posty: 145
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:18

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: grzefik »

Witam. W aplikacji na Plus online pojawiła się informacja ,,promocja na kartę,, która kosztuje 0 zł.
Proszę o więcej informacji o tej promocji.
Czy pracownicy Plusa dzwonią z nr zastrzeżonego i proszą o podanie daty urodzin?
Reklamacja złożona e-mailowo.
ODPOWIEDZ