Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

nikam,

najmocniej przepraszam za tę sytuację. Jak najbardziej w tym przypadku obowiązuje ta promocja: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... -sieci.pdf. Przekazałam interwencje do wspomnianych placówek.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
flatron1984
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Rejestracja: 16 gru 2017, o 10:56

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: flatron1984 »

Witam
Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tą promocją Extra zniżka 50% na no limit? Aktywowałem to w aplikacji 08.06.2019. Następnie 10.06.2019 jak każdego miesiąca pobrana została opłata na Internet, Rozmowy, SMS/MMS bez limitu. Z konta pobrało 25 zł, a nie powinno 12,5 skoro promocja była włączona?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: sl@w_es »

flatron1984 pisze:(...) 10.06.2019 jak każdego miesiąca pobrana została opłata na Internet, Rozmowy, SMS/MMS bez limitu. Z konta pobrało 25 zł, a nie powinno 12,5 skoro promocja była włączona?
Wszystko zadziałało prawidłowo ponieważ „Extra zniżka 50% na no limit z Mobilną Aplikacją Plus Online” nie obejmuje pakietów z internetem; ze zniżką dostępne są następujące pakiety w taryfach:
a. Nowy Plush - Rozmowy, SMS, MMS bez limitu,
b. Plus Elastyczna na kartę - Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu
Ot, taki mały, ale wiele znaczący haczyk.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
flatron1984
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Rejestracja: 16 gru 2017, o 10:56

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: flatron1984 »

No i wszystko jasne :-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

30 GB za darmo na wakacje od Plusha!

Nie szukaj Wi-Fi! Od dziś Plush rozdaje pakiety internetowe! To nawet 30 GB na wakacje! I to za darmo!
Lato i wakacje to czas licznych wojaży, a dla młodych ludzi, którzy bez telefonu komórkowego nigdzie się nie ruszą, często oznacza konieczność szukania darmowego Wi-Fi. Plush znów odpowiada na takie oczekiwania i potrzeby swoich użytkowników! Specjalnie dla młodych duchem i ciałem, którzy cały czas musza być online i nie wyobrażają sobie innego życia, daje teraz swobodę korzystania z Internetu! Wystarczy mieć telefon „na kartę”, by przez 90 dni cieszyć się darmowymi gigabajtami od Plusha, a potrzebne jest tylko posiadanie aktywnego konta i aktywowanie nowej promocji.
30 GB za darmo na wakacje od Plusha!.jpg
„30 GB na wakacje za darmo” to propozycja dla klientów taryfy Nowy Plush, w której można dostać bezpłatnie trzy pakiety po 10 GB, przyznawane automatycznie po sobie co 30 dni. By z niej skorzystać wystarczy tylko:

• posiadać aktywne konto,
• włączyć promocję krótkim kodem *136*11*8959# lub zalogować się do aplikacji Mobilny Plus Online i tam ją aktywować.

Przyznane GB nie mogą być wykorzystane w roamingu międzynarodowym.


Nowy Plush na Kartę:

• Internet, nawet do 100 GB, po każdym doładowaniu.
• Dodatkowy ekstra pakiet 10 GB na YouTube po doładowaniu za minimum 25 zł.
• Bezpłatny transfer na Facebook po każdym doładowaniu, a od 25 zł także w ramach aplikacji Messenger, Instagram i WhatsApp.
• Nowy pakiet „Surfuj w nocy”, czyli 200 GB w godz. 1.00-8.00 za 10 zł na 30 dni.
• Do wyboru 30dniowe pakiety usług:
- za 25 zł nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y i MMS-y bez limitu,
- za 20 zł nielimitowane rozmowy do wszystkich,
- za 10 zł SMS-y i MMS-y bez limitu.
• Rok ważności konta.

Promocja „30 GB na wakacje za darmo” obowiązuje od 10 czerwca do 10 września 2019 r.

Źródło: https://www.plus.pl/news/#/art:8242/30- ... -od-plusha
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ziom94
Szalony PlusManiak
Posty: 387
Rejestracja: 16 cze 2014, o 13:41
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: ziom94 »

Czyli przykładowo gdy doładowywuję konto co miesiąc 30 zł i w ramach tego doładowania otrzymuję 10 GB to w ramach tej promocji otrzymuję dodatkowe 10 GB na miesiąc?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

ziom94,

dotychczasowe promocje działają na niezmienionych zasadach.
Aby zaś otrzymać 30 GB za darmo na wakacje, należy:
Joanna_Plus pisze:• posiadać aktywne konto,
• włączyć promocję krótkim kodem *136*11*8959# lub zalogować się do aplikacji Mobilny Plus Online i tam ją aktywować.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Kemor44
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2017, o 10:22

Plush deaktywacja pakietu 5GB-skutki.

Post autor: Kemor44 »

Witam,
Dzisiaj wyłączyłem sobie w aplikacji pakiet 5GB za 5zł.Po wyłączeniu zniknęły mi pozostałe GB.Czy tak powinno być? Czy pakiet nie powinien pozostać na koncie do czasu, kiedy nie zostanie wykorzystany lub nie skończy się jego ważność? W regulaminie nie widzę nic,albo źle patrzę.Ja byłem przekonany,że wyłączam odnawianie,a nie,że rezygnuję z wykupionych GB-ów.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2019, o 09:53 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
slv
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 11 maja 2019, o 17:49

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: slv »

@Ewa_Plus

Jutro mija miesiac, czy Wy wysylacie karty SIM ślimakami? Toż to nawet Poczta Polska dałaby rade dostarczyc listem karte w tym czasie....

@Plus

Czy Wy wogole jestescie zaintersowani osobami ktore potencjalnie chca przeniesc sie do Plusa/Plusha? czy tylko starcie sie skutecznie zniechecic te osoby?

Pozdrawiam
SLawek
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1186
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush deaktywacja pakietu 5GB-skutki.

Post autor: Ron »

Zgodnie z Regulaminem Promocji „Pakiet 5 GB”
W okresie zawieszenia Promocji oraz po jej wyłączeniu opłaty transmisję danych będą rozliczane zgodnie z Cennikiem taryfy, z której korzysta Abonent, chyba że Abonent ma na koncie inny aktywny pakiet internetowy...
Kemor44
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2017, o 10:22

Re: Plush deaktywacja pakietu 5GB-skutki.

Post autor: Kemor44 »

Dzięki @Ron
Jednak trzeba czytać regulamin od deski do deski,ja się zatrzymałem na "Wyłączeniu promocji". Nie spodziewałem się tego w §"Opłaty"
slv
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 11 maja 2019, o 17:49

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: slv »

i dodam jeszcze hit z wczorajszego dnia. Ten sam punkt CH Tesco 10 czerwca. Postanowilem bedac tam przy okazji zapyttac czy moze dotarl zestaw do przeniesienia numeru. Jakiez bylo moje zdziwienie gdy obsuga w salonie Plusa i Cyfrowego Polsatu powiedzialaja ze ten punkt nie zajmuje sie obsluga oferty Plush na karte!!!

To mi wyglada na strzał w kolano Plusie.... edukujcie prosze Waszych sprzedawcow.

Pozdrawiam
Slawek
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1186
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ron »

Dziwna sprawa, w Jastrzębiu-Zdroju punkt partnerski nie ma najmniejszego problemu w przeniesieniu i wyboru taryfy.
cehxurubi
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 23 sie 2017, o 20:15

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: cehxurubi »

Czy uruchomienie promocji 9 września będzie skutkowało otrzymaniem:
1. jednego pakietu 10GB
2. trzech pakietów 10GB, kolejne 9 października i 9 listopada
?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

slv,

najmocniej przepraszam, że tak długo to trwa :-(. Karty powinny być dostępne w placówce do końca tygodnia. Jak otrzymam potwierdzenie - dam znać.

cehxurubi,
cehxurubi pisze:2. trzech pakietów 10GB, kolejne 9 października i 9 listopada
W takim przypadku dodane zostaną 3 pakiety, ale jedynie pod warunkiem utrzymania ważności konta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ