Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: taryfa "Elastyczna" pakiet 25zł/miesiac plus 10 GB bonus

Post autor: Ron »

Zmieniając taryfę na Elastyczna na Kartę (Kod: *147*27#) automatycznie po każdym doładowaniu np za 25,00 zł Twoje konto dostaje Bonus 10GB ważny 30 dni.

Na koncie pozostaje 25,00 zł.

Aby korzystać z nielimitowanych rozmów i SMS należy aktywować „Rozmawiaj SMS-uj, MMS-uj bez limitu” za 25,00 zł kodem *136*11*00#. Pakiet będzie odnawiał się automatycznie co 30 dni o ile będzie zapewnione 25,00 zł na koncie.

Pamiętaj, aby do korzystania z w/w internetu 10GB było na koncie min 0,01 grosz.
:->
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: taryfa "Elastyczna" pakiet 25zł/miesiac plus 10 GB bonus

Post autor: Basia_Plus »

Misio,
Misio pisze:Mam taryfę PROSTO NA KARTE, chciałabym zmienic na elastyczna z bonusem 10 GB.
zgodnie z tym co napisał Ron, kod na zmianę taryfy to: *147*27#, zmiana będzie bezpłatna.
Za 25 zł możesz wykupić pakiet "Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu", wpisując kod *136*11*00#. Przy każdym doładowaniu otrzymujesz pakiet danych, jego wielkość zależy od kwoty doładowania. Więcej info tutaj: viewtopic.php?f=99&t=17888&p=226100#p226100.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Misio
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 28 sty 2019, o 18:28

Re: taryfa "Elastyczna" pakiet 25zł/miesiac plus 10 GB bonus

Post autor: Misio »

Czegoś tu nie rozumiem. W ofercie Elastyczna jest mozliwość cyklicznego zasilania konta za 25 zł i wtedy otrzymuje sie bonus internetu 10 GB. I własnie o ten bonus mi chodzi - czy te 10 GB otrzymuję do wykorzystania, ale za każdy GB musze płacić - czyli jest to ściagane z mojego konta po cenie za minute połaczenia? czy jest jakoś inaczej?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: taryfa "Elastyczna" pakiet 25zł/miesiac plus 10 GB bonus

Post autor: Ron »

Misio pisze:...czy te 10 GB otrzymuję do wykorzystania, ale za każdy GB musze płacić - czyli jest to ściagane z mojego konta po cenie za minute połaczenia? czy jest jakoś inaczej?
Za 10GB nic więcej nie pobiera żadnych złotówek z konta. Używanie internetu schodzi z 10GB ;-)
Bonus 10GB dostajesz za doładowania konta 25,00 zł. Kwota pozostaje na koncie do wykorzystania na inne usługi w tym możliwość aktywacji promocji - Nielimitowane Rozmowy i SMS/MMS.
Misio
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 28 sty 2019, o 18:28

Re: taryfa "Elastyczna" pakiet 25zł/miesiac plus 10 GB bonus

Post autor: Misio »

Dziekuję.Juz teraz wszystko jasne.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: Joanna_Plus »

Misio,
Ron pisze:Za 10GB nic więcej nie pobiera żadnych złotówek z konta. Używanie internetu schodzi z 10GB ;-)
Bonus 10GB dostajesz za doładowania konta 25,00 zł. Kwota pozostaje na koncie do wykorzystania na inne usługi w tym możliwość aktywacji promocji - Nielimitowane Rozmowy i SMS/MMS.
Dokładnie tak :-). Dodam tylko, że po wykorzystaniu jednostek prędkość transmisji danych zostanie obniżona i nie będzie wyższa niż 32 kb/s. Ważność pakietu, tak jak wspominał Ron, to 30 dni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
wirtualny
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 29 lis 2015, o 12:44

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: wirtualny »

Witam, mam jeden problem ze zrozumieniem i jedno pytanie, przed chwilą zmieniłem taryfę :D

Miałem na koncie 26 zł, zmieniłem taryfę na: Plus Elastyczna na Kartę, następnie włączyłem 2. Rozmawiaj bez limitu kodem wł.:*136*11*02# za 20 zł.

Pozostało na koncie 6 zł, pobrało 20 zł, rozmawiam bez limitu.
Doładowałem konto za 60 zł i mam teraz nieco ponad 66 zł na koncie + 3 miesiące ważność konta.

1. Pytanie brzmi: te 20 zł będzie ściągać mi z konta co miesiąc w ramach za darmowe rozmowy, czy to tylko jednorazowe pobranie?


2. Doszedł też sms, że dostałem 100 darmowych minut do wykorzystania w roamingu - zależy mi na tym, żeby wykorzystać to do rozmów do Czech (teraz jest 2 zł za minutę). Co mam zrobić (jakie pakiety i usługi włączyć) żeby jak najtaniej wykorzystać te 100 minut.
Chcę mieć po prostu niższe koszty rozmów do Czech.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj wirtualny,
wirtualny pisze:1. Pytanie brzmi: te 20 zł będzie ściągać mi z konta co miesiąc w ramach za darmowe rozmowy, czy to tylko jednorazowe pobranie?
Opłata jest pobierana cyklicznie co 30 dni:
1. Opłata za Promocję wynosi 20 zł za 720 godzin (30 dni). Opłata jest pobierana z konta Abonenta w momencie aktywacji Promocji oraz każdorazowo w przypadku jej odnowienia, aż do momentu wyłączenia Promocji przez Abonenta.
https://www.plus.pl/documents/16/de5488 ... limitu.pdf
wirtualny pisze:2. Doszedł też sms, że dostałem 100 darmowych minut do wykorzystania w roamingu - zależy mi na tym, żeby wykorzystać to do rozmów do Czech (teraz jest 2 zł za minutę). Co mam zrobić (jakie pakiety i usługi włączyć) żeby jak najtaniej wykorzystać te 100 minut.
Chcę mieć po prostu niższe koszty rozmów do Czech.
To są połączenia międzynarodowe, a pakiet 100 minut działa w roamingu czyli wówczas kiedy wyjedziesz za granicę (do krajów UE i stowarzyszonych).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
feniks1986
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2016, o 13:37
Lokalizacja: Sanok

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: feniks1986 »

Witam aktywowałem dziś ową taryfęvi zjadło 16 zł za internet.
Przed zmiana taryfy wyłączyłem internet i wpisałem kod do zmiany taryfy następnie zasiliłem konto i wpisałem kod na darmowe rozmowy i smsy ze wszystkimi. Po włączeniu aplikacji plus online okazało się ze zjadło mi 16 zł z konta za internet (w poprzedniej taryfie miałem darmowe 8gb do wykorzystania z 10)
Co lepsze teraz jak włączę dane komórkowe to nie mam internetu :(
Co z tym fantem zrobić czy da się odzyskać nieuczciwie zabrane pieniądze jak odzyskać dostęp do neta po danych komórkowych.
(Ponowne wysłanie ustawień z https://ustaw.plus.pl/ nic nie dało pomogło zresetowanie fona)

Dlaczego w aplikacji plus online nie pisze ile zostało gb pakietu tak jak to miałem wcześniej.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj feniks1986,
feniks1986 pisze:Przed zmiana taryfy wyłączyłem internet i wpisałem kod do zmiany taryfy następnie zasiliłem konto
Zasilenie odbyło się po potwierdzeniu i aktywacji promocji GigaBank?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
feniks1986
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2016, o 13:37
Lokalizacja: Sanok

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: feniks1986 »

Tak i Gb zostały dodane poprawnie tak jak i rozmowy, sms i mms do wszystkich za darmo, dopiero wtedy próbowałem włączyć dane komórkowe ale nie działały dopiero po ponownym wysłaniu wiadomości konfiguracyjnej i restarcie fona zaczęły działać.
Pisałem wcześniej online z konsultantem i twierdził ze u nich się wyświetla że nie wyłączyłem transferu danych co jest nie prawdą przed samym wpisaniem kodu wyłączyłem danie komórkowe a zostawiłem połączenie wifi przyjął zgłoszenie o numerze 17953357 ale nie liczę na to że zostanie rozpatrzone pozytywnie wniosek z tego albo kilka dni mieć wyłączone dane komórkowe przed zmianą taryfy albo nie zmieniać wcale.
Nawet jak by było tak jak pisał konsultant że nie miałem wyłączonych danych podczas zmiany taryfy to po
1 byłem cały czas połączony przez wifi co ma pierwszeństwo przed danymi komórkowymi (nie mam ustawione aby przełączał przy słabym zasięgana dane komórkowe)
2 dane komórkowe nie działały po zmianie taryfy
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: Joanna_Plus »

feniks1986,
feniks1986 pisze:przyjął zgłoszenie o numerze 17953357

Poprosiłam o przyśpieszenie realizacji tej sprawy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
feniks1986
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2016, o 13:37
Lokalizacja: Sanok

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: feniks1986 »

Joanna_Plus pisze:feniks1986,
feniks1986 pisze:przyjął zgłoszenie o numerze 17953357

Poprosiłam o przyśpieszenie realizacji tej sprawy.
ok dzięki.
A nie wiesz czemu nie pokazuje ile zostało pakietu internetowego w aplikacji plus online zawsze tam sprawdzałem a teraz tam pisze tylko :
Załączniki
2019-02-18 09.07.34.jpg
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: Joanna_Plus »

feniks1986,

kwestię tę poruszamy tutaj.
Joanna_Plus pisze:
prośba o aktualną weryfikację oraz informację zwrotną. Pakiet powinien być już widoczny.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: Ron »

Zalogowałem się do Plus Online i sprawdzam możliwości zablokowania usług Premium, ponieważ chce siostrzeńcom dobrać numery w Plush Abonament lub Plus Elastyczna na Kartę.

Całkowita blokada z pozycji Plus Online ?? Coś takiego ??
Zarządzanie limitami usług dostępowych (tzw. DCB
)

Blokada połączeń międzynarodowych ?? Inne blokady ??
Blokowanie usług o podwyższonej opłacie
Tutaj nie można wykonać żadnej akcji.
ODPOWIEDZ