Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Gaarnek
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 31 lip 2018, o 23:55

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: Gaarnek »

Dzień dobry.

Włączyłem taryfę "elastyczną" ale po pierwszym aktywowaniu nie mam internetu ... no bo przy drugim się aktywuje 10 gb.
Co mogę zrobić żeby mieć internet bez kolejnego doładowania za 30zł?

jest jakiś kod który funkcjonuje w tej taryfie za mniej niż owe 30zł? i czy on uruchomi od razu internet?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: Ron »

@Gaarnek,
Wpisz następujące kody i podaj co wyświetla.
*147# *121# *136# *100#

Jeśli dokonałeś zmiany na taryfę Elastyczna na Kartę po 25.01.2019 to, każde doładowanie powoduje otrzymanie bonusu GB w promocji „GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” :->

Informacje znajdziesz na PlusForum.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Gaarnek,
Gaarnek pisze:Włączyłem taryfę "elastyczną" ale po pierwszym aktywowaniu nie mam internetu ... no bo przy drugim się aktywuje 10 gb.
Możesz doprecyzować, ponieważ nie za bardzo rozumiem co dokładnie masz na myśli.

Promocja Bonusy po doładowaniu czy też GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę, powoduje dodanie pakietu internetowego, po zasileniu konta (przy uprzednim posiadaniu włączonej usługi).

W powyższej taryfie dostępny jest również jednorazowy pakiet 1 GB: koszt: 5 zł / 30 dni, wł.: *136*11*01# - regulamin: https://www.plus.pl/documents/16/e7f9ba ... ternet.pdf.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
uma90

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: uma90 »

Witam,
przeszłam z abonamentu na kartę. Jestem w taryfie Elastyczna na kartę. Chciałabym się upewnić, czy dobrze rozumiem ofertę. gdyż Pani w salonie trochę namieszała i wolałabym się dopytać ;-)
Obecnie na koncie mam 0zł. Doładowuje konto 20zł. Włączam pakiet kodem *136*11*02#. Pobiera mi te 20zł na rzecz pakietu (który powinien być ważny 30 dni), czyli obecnie znowu mam 0zł. Mam nielimitowane połączenia i płatne smsy, co oznacza, de facto, że nie mogę ich wysyłać, bo nie mam środków na koncie. Jak wygląda sprawa internetu? Za to doładowanie powinnam mieć 4gb. Ale - skoro mam 0 zł na koncie, nie mogę z tych 4gb korzystać (powinnam mieć min. 1gr na koncie)? Czyli powinnam załadować np. 21zł, aktywować pakiet, zostanie mi 1zł na koncie i w zasadzie dopiero tak mogę korzystać z internetu przez 20dni?
Dziękuję :-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj uma90,
uma90 pisze:Za to doładowanie powinnam mieć 4gb
Pakiet widoczny jest pod kodem *121#?
uma90 pisze:Ale - skoro mam 0 zł na koncie, nie mogę z tych 4gb korzystać (powinnam mieć min. 1gr na koncie)?
Tak, aby z pakietu można było korzystać, numer musi być aktywny, czyli posiadać zachowany termin ważności oraz dodatnie saldo.
Włączony został Rok Ważności Konta cykliczny, o którym pisał Ron tutaj?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
uma90

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: uma90 »

Nie, nie włączałam pakietu Rok Ważności Konta. Konto ważne do dnia 5.06.2019.
"Pakiet widoczny jest pod kodem *121#?" Otrzymałam sms: "Brak aktywnych pakietów". Czy Gigabank też się jakoś aktywuje?
Chciałabym się po prostu dowiedzieć, czy jeżeli zrobię tak, jak napisałam: za doładowanie 21 zł plus aktywację pakietu *136*11*02#, dostanę: nielimitowane połączenia, płatne smsy na 30 dni i 4 gb internetu na 20 dni przy pozostałej 1zł na koncie ? Czy muszę zrobić coś jeszcze?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: Marta_Plus »

uma90,
uma90 pisze:Nie, nie włączałam pakietu Rok Ważności Konta.
„Rok Ważności Konta cykliczny” włączysz kodem *136*11*12#, następnie zasil konto za minimum 5 zł w ciągu 30 dni od aktywacji usługi.
Czy Gigabank też się jakoś aktywuje?
Napisz proszę, co pojawia się w informacji zwrotnej po wpisaniu kodu *136#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
uma90

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: uma90 »

Muszę aktywować Rok Ważności Konta? Interesuje mnie tylko oferta pakiet cykliczny na 30 dni. Nie potrzebuję konta przez cały rok, gdyż, nie ukrywam, chcę się przenieść do Plusha. Jeśli zrobię tak, jak opisałam powyżej (doładowanie za 21zł i włączenie pakietu z pozostałą 1zł na koncie) wszystko będzie działać, czy niezbędny jest Rok ważności konta?
Pod *136# "Aktywne promocje Giga Bank w Plus".
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: Joanna_Plus »

uma90,
uma90 pisze:Muszę aktywować Rok Ważności Konta?
Nie, nie ma takiego obowiązku, natomiast jest to usługa, która ułatwia korzystanie z numeru i dlatego o nią zapytałam ;-).
uma90 pisze:Jeśli zrobię tak, jak opisałam powyżej (doładowanie za 21zł i włączenie pakietu z pozostałą 1zł na koncie) wszystko będzie działać, czy niezbędny jest Rok ważności konta?
Będzie działać. Tylko, że wykupienie Rozmawiaj bez limitu, uaktywni promocję na 30 dni, a samo zasilenie konta kwotą 20 zł, nadaje ważność numeru na 20 dni. Jeżeli przeniesienie numeru do oferty Plus na Kartę nastąpiło 05/05, to wówczas ważność nadawana jest na +30 dni, ale przy ewentualnym kolejnym odnowieniu się wspomnianej promocji, ważność konta po doładowaniu kwotą 20 zł, będzie mniejsza niż ważność promocji. Dlatego ta Roczna Ważność Konta, to taka dobra rzecz ;-).

Do rozważenia pozostaje również zasilenie numeru kwotą 25 zł, co nada wówczas ważność na 30 dni, ale również aktywuje nie 4 GB, a 10 w ramach promocji GigaBank.
uma90 pisze:Pod *136# "Aktywne promocje Giga Bank w Plus".
Jeżeli promocja jest włączona, to przy doładowaniu zostanie dodany pakiet internetowy.
uma90 pisze:chcę się przenieść do Plusha
Chodzi o Plush ABO?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
uma90

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: uma90 »

Tak :-)
Czyli, podsumowując, najlepiej:
(1. Włączyć rok ważności konta. Bezpłatnie, jak rozumiem?)
2. Doładować konto 21zł.
3. Włączyć pakiet *136*11*02#
4. Zostaję ze 1 zł na koncie, nielimitowanymi rozmowami, płatnymi sms/mms + 4gb do 5.06, kiedy kończy się ważność konta. Odnowienie mnie nie interesuje.

Ewentualnie: Zasilić konto np.10zł. Jak rozumiem, te 10zł na rozmowy/sms + 2gb są ważne 10 dni i potem przepadają, ale samo konto ważne jest do 5.06? Potem mogę doładować konto np. 5zł i przedluzyc okres usług wychodzących o 5dni?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: Joanna_Plus »

uma90,
uma90 pisze:(1. Włączyć rok ważności konta. Bezpłatnie, jak rozumiem?)
Tak, aktywacja promocji jest bezpłatna. Przed zasileniem konta należy poczekać na potwierdzenie jej włączenia.
uma90 pisze:4. Zostaję ze 1 zł na koncie, nielimitowanymi rozmowami, płatnymi sms/mms + 4gb do 5.06, kiedy kończy się ważność konta. Odnowienie mnie nie interesuje.
Jeżeli włączysz Rok Ważności Konta cykliczny, a następnie zasilisz konto, jego ważność zostanie nadana na +365 dni. Pakiet 4 GB będzie ważny zaś 20 dni.
uma90 pisze:Ewentualnie: Zasilić konto np.10zł. Jak rozumiem, te 10zł na rozmowy/sms + 2gb są ważne 10 dni i potem przepadają, ale samo konto ważne jest do 5.06?
Jeżeli ważność konta jest do 04/06, to w tym czasie możesz korzystać z kwoty tych 10 zł. Pakiet internetowy nadany po zasileniu nominałem 10 zł, będzie zaś ważny 10 dni.
uma90 pisze:Potem mogę doładować konto np. 5zł i przedluzyc okres usług wychodzących o 5dni?
Jeżeli po 04/06 doładujesz konto kwotą 5 zł, jego ważność będzie wynosiła 5 dni.
Aktualny termin ważności numeru, widnieje pod kodem *100#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
uma90

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: uma90 »

Jeżeli nie włączę Roku Ważności Konta, pakiet 20zł/30dni jest ważny do 5.06, kiedy konto jest ważne plus 1zł na koncie, a internet przez 20 dni od momentu aktywacji?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: Joanna_Plus »

uma90,
uma90 pisze:pakiet 20zł/30dni jest ważny do 5.06
Pakiet będzie ważny 30 dni od daty jego włączenia. Jeżeli zrobisz to dziś, to będzie to 06/06. Można z niego korzystać jeżeli konto numeru będzie ważne.
uma90 pisze:kiedy konto jest ważne plus 1zł na koncie
Jeżeli numer został faktycznie przeniesiony do oferty Plus na Kartę 05/05, to ważność konta będzie do 04/06. Tak jak pisałam:
Joanna_Plus pisze:Aktualny termin ważności numeru, widnieje pod kodem *100#.
uma90 pisze:internet przez 20 dni od momentu aktywacji?
Pakiet 4 GB w ramach GigaBank jest ważny 20 dni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
uma90

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: uma90 »

Doładowałam się 21 zł, obecnie mam pakiet Gigabank i Rozmawiaj bez limitu na 30 dni. Czy oprócz tego mogę jeszcze skorzystać z pakietu Ja+ Zawsze bez limitu w Plus? Tzn. czy będę miała w takim wypadku bezpłatne smsy do Plusa? Czy pakiety te się wykluczają?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Elastycznie „na kartę" w nowej ofercie Plusa!

Post autor: Ron »

uma90 pisze:Doładowałam się 21 zł, obecnie mam pakiet Gigabank i Rozmawiaj bez limitu na 30 dni. Czy oprócz tego mogę jeszcze skorzystać z pakietu Ja+ Zawsze bez limitu w Plus? Tzn. czy będę miała w takim wypadku bezpłatne smsy do Plusa? Czy pakiety te się wykluczają?
Promocja „Ja + Zawsze bez limitu w Plus" wyklucza się jedynie z usługą "Rok Ważności Konta".

Promocja obejmuje zarówno połączenia jak i SMSy w sieci Plus za 0zł.
W celu włączenia Promocji należy:
wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *136*11*11# zatwierdzony przyciskiem „zadzwoń”
Promocja jest aktywna 720 godzin (30 dni) i odnawia się co 720 godzin (30 dni) pod warunkiem, że Abonent ma aktywne konto oraz min. 1 gr. na koncie.
ODPOWIEDZ