Brak środków na koncie .

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Pdimon
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 paź 2020, o 21:30

Brak środków na koncie .

Post autor: Pdimon »

Witam,chciałbym poruszyć pewną kwestie,związaną z aktywowaniem taryfy Plus Elastyczna na Karte. Otóż po aktywowaniu taryfy w bardzo szybkim tempie zniknęły mi środki na koncie (143 zł) ,w niecałe 3 godziny . Nie posiadam aktywnych pakietów ,nie wysyłałem żadnych kodów na internet , smsy ,czy rozmowy ,(brak pakietów) ,nigdzie nawet nie dzwoniłem ,nie esemesowałem , więc nie mogło obciążyć mi konta . Internet miałem uruchomiony ale to przez krótki czas ,nie mogło mi obciążyć aż tak środków na koncie , nie miałem dużo danych zużytych .Jak sprawdziłem stan konta to w krótkim czasie miałem najpierw ponad dwa złote ,potem osiem ,potem kilkanaście ,taka dziwna sytuacja ,aż w krótkim czasie saldo zerowe.Pisałem w tej sprawie reklamację na IBOK PLUS i czekam na odpowiedż. I tutaj też założyłem posta ,abym mógł więcej się dowiedzieć .Chodzi mnie abym miał wgląd ,np. wydruk(biling) ,ile tak naprawdę mogło mnie obciążyć konto ,za co tyle zapłaciłem, być może została popełniona jakaś pomyłka w naliczaniu i obciążyło mi za dużo środków i uda się częśc środków odzyskać,bo sama ta sytuacja z przeskokiem środków ,że raz miałem mniej za chwilę więcej już mnie zaniepokoiło. Prosiłbym o pomoc w tej sprawie będę wdzięczny.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Brak środków na koncie .

Post autor: Joanna_Plus »

Pdimon,

prośba o niepowielanie tych samych treści. Twój post jest tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pdimon
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 18 paź 2020, o 21:30

Re: Brak środków na koncie .

Post autor: Pdimon »

1790644
- 1790964
- 1791438(ostatni email od ibok) to są emaile od IBOK

Proszę o podpowiedż w sprawie wykazów połączeń plus na karte

TAK, jeśli zarejestrowałeś swój numer w rejestracji uzupełniającej.(Mam zarejestrowany numer na swoje dane)

Podstawowy wykaz usług - koszt jednego bilingu 6,15 zł z VAT.(mnie chodzi o 16.10.20-tylko ten dzień od godz.16 jak uruchomiłem do 17.56 jak miałem saldo zerowe) czyli to jest podstawowy wykaz ,biling jednorazowy i ten powinnem zamówic.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Brak środków na koncie .

Post autor: Joanna_Plus »

Pdimon,

po raz kolejny proszę o kontynuowanie rozmowy w jednym i tym wątku: viewtopic.php?f=99&t=8681&start=1680"target="_blank
Regulamin forum znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ