Plush, brak odnowienia automatycznej promocji

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
daris
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 maja 2021, o 08:29

Plush, brak odnowienia automatycznej promocji

Post autor: daris »

Mam taryfę Plush, aktywowaną promocję Internet,Rozmowy,SMS/MSS bez limitu (25 zł) i powinna sama się odnawiać co miesiąc (no może co x dni, chyba 30).

Problem w tym, że w tym miesiącu sama sie nie odnowiła, twierdząc że nie mam wystarczających srodków na koncie, mimo że było tam 26,34 zł. Jako że ta promocja zawiera wszystko to z czego korzystam bez limitu więc środki z konta w tym czasie nie powinny zniknąć.

Jak się okazuje na koncie miałem odpowiednią kwotę (26,34 zł), dopiero po doładowaniu za 5 zł została aktywowana, więc nie rozumiem o co chodzi ;-)

Aktualny stan konta: 6,30 zł więc to oznacza że było tam 26,34 w czasie kiedy promocja nie została aktywowana
Załączniki
1620369750823_2.jpg
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5187
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush, brak odnowienia automatycznej promocji

Post autor: Basia_Plus »

daris,

prześlij proszę opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) przez ten formularz. Nasi pracownicy mając wgląd w konto numeru zweryfikują sytuację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Wojtek44444
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2021, o 09:54

Re: Plush, brak odnowienia automatycznej promocji

Post autor: Wojtek44444 »

Witam,
Mam podobną sytuację. Wczoraj o godzinie 18:05 dostałem smsowe potwierdzenie z plusa o doładowaniu konta za 50 zł. Stan konta po doładowaniu wyniósł 50,57 zł. O godzinie 19:33 powinna mi się odnowić promocja Internet,Rozmowy,SMS/MMS bez limitu. Tymczasem dostałem powiadomienie, ze promocja nie została odnowiona z powodu braku środków na koncie, co zauważyłem dziś rano. Czyli nie dość, że nie odnowił się pakiet to jeszcze stan konta zmniejszył się do 48,76 zł!
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush, brak odnowienia automatycznej promocji

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Wojtek44444,

weryfikacja sprawy wymaga wglądu w konto numeru, tym samym proszę postępuj zgodnie z zaleceniami z mojej wcześniejszej wypowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Wojtek44444
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2021, o 09:54

Re: Plush, brak odnowienia automatycznej promocji

Post autor: Wojtek44444 »

Wypełniłem formularz, jednak 0 odpowiedzi do tej pory. Ile się czeka na odpowiedź?
Chyba nie muszę mówić, że brak pakietu oznacza dla mnie zerową możliwość korzystania z tel. A do tego zbliża się weekend. Dodatkowo kilka minut temu próbowałem załatwić sprawę przez chat ze stronki https://ssl.plusgsm.pl"target="_blank
i najlepsze jest to, że chat się urwał w trakcie (niby z powodu braku aktywności...) Wskazówki, które tam dostałem do momentu zakończenia chata, czyli próba wyłączenia i ponownego włączenia promocji nic nie dały.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush, brak odnowienia automatycznej promocji

Post autor: Joanna_Plus »

Wojtek44444,

korespondencje realizowane są w kolejności zgłoszeń. Podaj proszę numer zagadnienia. Nic nie mogę obiecać, ale poproszę wówczas o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Wojtek44444
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2021, o 09:54

Re: Plush, brak odnowienia automatycznej promocji

Post autor: Wojtek44444 »

Po wysłaniu formularza nie dostałem żadnej informacji zwrotnej mailowo, więc nie jestem w stanie podać numeru.
Chyba jedyna opcja jaka pozostaje to infolinia?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush, brak odnowienia automatycznej promocji

Post autor: Joanna_Plus »

Wojtek44444,

sprawdź proszę również folder SPAM.
Po prawidłowym wysłaniu zagadnienia, sprawie nadawany jest numer i on dociera w wiadomości zwrotnej, na podany w formularzu adres e-mail.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekstraway
Prawie PlusManiak
Posty: 39
Rejestracja: 4 lip 2018, o 18:15

Odnowienie pakietu - SMS

Post autor: ekstraway »

Witam,

Do tej pory, zgodnie z Regulaminem Promocji Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu: "Dwa dni przed upływem Okresu Ważności Promocji Abonent zostanie poinformowany za pomocą wiadomości tekstowej SMS, że Promocja ulegnie automatycznemu odnowieniu". Ostatnio smsy o przypomnieniu pobrania opłaty przestały przychodzić. Czy Plus wyłączył to powiadomienie SMS?
Ostatnio zmieniony 15 lis 2021, o 18:05 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono wątki - podobny temat.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3131
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush, brak odnowienia automatycznej promocji

Post autor: Marta_Plus »

Witaj ekstraway,

wyślij proszę zapytanie w tej sprawie wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) przez ten formularz. Nasi pracownicy, mający wgląd na konto numeru, zweryfikują kwestię powiadomień dla Twojego numeru.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Gregory71
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2023, o 22:40

Re: Plush, brak odnowienia automatycznej promocji

Post autor: Gregory71 »

Sory że odgrzewam temat ale coś się niedobrego dzieje z plushem. Przez prawie 20 lat nie zdarzalo sie to a juz 3 razy zjadlo kase bo nie odnowilo sie, ze mało kasy na koncie. zawsze blokowało polaczenia a teraz nie. W reg napisane tylko ze jak nie ma srodków to usługa jest zawieszana... i co dalej ?!!! 26 zeta poszlo sie je...
Kiedyś fajnie było być w Plush :(
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Plush, brak odnowienia automatycznej promocji

Post autor: sl@w_es »

Gregory71 pisze: 12 cze 2023, o 22:45 Sory że odgrzewam temat ale coś się niedobrego dzieje z plushem. Przez prawie 20 lat nie zdarzalo sie to a juz 3 razy zjadlo kase bo nie odnowilo sie, ze mało kasy na koncie. zawsze blokowało polaczenia a teraz nie. W reg napisane tylko ze jak nie ma srodków to usługa jest zawieszana... i co dalej ?!!! 26 zeta poszlo sie je...
Owszem, promocja jest zawieszana, ale tylko na okres 30 dni i jeśli w tym czasie nie nastąpi uzupełnienie środków, które wystarczą na odnowienie promocji to zostanie ona wyłączona i aby z niej korzystać należy ponownie ją aktywować.
Po zawieszeniu lub wyłączeniu promocji nigdy nie były i nie są blokowane połączenia o ile na koncie znajdują się środki i znajduje się ono w okresie ważności na połączenia wychodzące; opłaty za połączenia, SMS-y i MMS-y oraz transmisję danych są rozliczane zgodnie z cennikiem taryfy, z której korzysta Abonent.

Jeśli Twoje konto zostało doładowane przed upływem okresu zawieszenia, a pakiet mimo to nie został aktywowany to należy złożyć reklamację.

P.S.
Plush istnieje na rynku od niespełna 9-ciu lat.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Plush, brak odnowienia automatycznej promocji

Post autor: sedzia20 »

sl@w_es pisze: 13 cze 2023, o 08:11
Gregory71 pisze: 12 cze 2023, o 22:45 Sory że odgrzewam temat ale coś się niedobrego dzieje z plushem. Przez prawie 20 lat nie zdarzalo sie to a juz 3 razy zjadlo kase bo nie odnowilo sie, ze mało kasy na koncie. zawsze blokowało polaczenia a teraz nie. W reg napisane tylko ze jak nie ma srodków to usługa jest zawieszana... i co dalej ?!!! 26 zeta poszlo sie je...
Owszem, promocja jest zawieszana, ale tylko na okres 30 dni i jeśli w tym czasie nie nastąpi uzupełnienie środków, które wystarczą na odnowienie promocji to zostanie ona wyłączona i aby z niej korzystać należy ponownie ją aktywować.
Po zawieszeniu lub wyłączeniu promocji nigdy nie były i nie są blokowane połączenia o ile na koncie znajdują się środki i znajduje się ono w okresie ważności na połączenia wychodzące; opłaty za połączenia, SMS-y i MMS-y oraz transmisję danych są rozliczane zgodnie z cennikiem taryfy, z której korzysta Abonent.

Jeśli Twoje konto zostało doładowane przed upływem okresu zawieszenia, a pakiet mimo to nie został aktywowany to należy złożyć reklamację.

P.S.
Plush istnieje na rynku od niespełna 9-ciu lat.

A jak to się ma do posiadanych GB z różnych promocji? Do kiedy będą aktywne gdy mam włączone RWK i złotówkę na koncie głównym? Rabat 100% za MNP kończy się 23.06. - czy to po tej dacie nie będę mógł korzystać ze zgromadzonych prawie 400 GB?

Ps. Pakiet się nie odnowił - usługa zawieszona, Internet śmiga bez problemu. Wiesz może do kiedy będę mógł z niego korzystać bez opłacania pakietu?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush, brak odnowienia automatycznej promocji

Post autor: Joanna_Plus »

sedzia20,

podaj proszę co dokładnie dociera w wiadomości zwrotnej po wpisaniu kodu *136# i *121#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Plush, brak odnowienia automatycznej promocji

Post autor: sedzia20 »

Joanna_Plus pisze: 16 cze 2023, o 10:00 sedzia20,

podaj proszę co dokładnie dociera w wiadomości zwrotnej po wpisaniu kodu *136# i *121#.
Dzień dobry Joanna_Plus,

*136# - Aktywne promocje: Pakiet 1500 GB (157,78 GB), Bez limitu i 20GB 5G (zawieszona), Pakiet 200 GB / 30 dni (200 GB) 14-07-2023 22:31, Social free/90 dni 20-08-2023 14:08, Rabat Video 30 dni, Plush Internet Promo BS, Rabat 100% na 3 miesiace 23-06-2023 02:03.

*121# - Aktywne pakiety: Plush25GB/90 dni (26214400 KBYTES) 20-08-2023 14:08, Plush Non stop BIG single (999999999 KBYTES) 20-08-2023 14:08, Video na maxa/90 dni (10485760 KBYTES) 20-08-2023 14:08, PLUSH WAZNY ROK (0.00 PLN) 17-03-2024 02:36
ODPOWIEDZ