Problem z połączeniami wychodzącymi, sm, internetem i kodami

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
kaskader85
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 wrz 2021, o 14:53

Problem z połączeniami wychodzącymi, sm, internetem i kodami

Post autor: kaskader85 »

Witam, ostatnio dwukrotnie miałem problem z wykonywaniem połączeń wychodzących,wysyłaniem smsów, nie działał również internet oraz kody np. Na sprawdzenie stanu konta. Zasięg sieci był pełny, sieć 4G H+ również. Przy próbie wykonania połączenia automat głosowy od razu informował mnie że połączenie nie może być zrealizowane, dotyczyło to próby połączenia z numerami Plus jak i innych operatorów. Przy wpisaniu kodu wyskakiwał komunikat usługa obecnie niedostępna. Internetu miałem jeszcze kilkanaście gb, a świeciła sie tylko prawa strzałeczka pod znakiem H+. Sytuacja miała miejsce 15 września po południu i 14 września około północy. Przy połączeniu przychodzącym nieodebranym podczas tej sytuacji wyskoczyło mi jeszcze dziwne powiadomienie w ramce (takiej jak po wpisaniu kodu *100# lub powiadomienie od 119119) z jakimiś wartościami ale nie zrobiłem screenshota. Problem był przez kilka godzin. To było globalne czy pojedyńczy przypadek?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5187
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Problem z połączeniami wychodzącymi, sm, internetem i ko

Post autor: Basia_Plus »

Witaj kaskader85,
kaskader85 pisze: Problem był przez kilka godzin. To było globalne czy pojedyńczy przypadek?
występowały utrudnienia w korzystaniu z usług. Za niedogodności najmocniej przepraszamy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ