Nowy numer "na kartę" nie widoczny w iPlus

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Morciak
Prawie PlusManiak
Posty: 44
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 mar 2021, o 12:01

Nowy numer "na kartę" nie widoczny w iPlus

Post autor: Morciak »

Hej,

posiadam abonament na 3 numery. Z uwagi na chęć sprzedaży mojego auta i ochronę oryginalnych numerów telefonów przed spamem, kupiłem dziś starter "na kartę" i go zarejestrowałem na swoje dane + doładowałem + włączyłem roczną ważność konta ALE numer nie jest widoczny (jeszcze??) w aplikacji iPlus, a chciałem z niej korzystać aby ew. doładowywać ten numer w miarę potrzeb i/lub włączać pakiety.

Czy kolejny numer pojawi się automatycznie w przedmiotowej aplikacji (rodzinne numery zostały do niej dodane "z automatu") czy muszę wykonać jeszcze jakieś działanie?
Jeśli automatycznie - czy są jakieś ramy czasowe po których należy zacząć wszczynać larum ;) ?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5184
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Nowy numer "na kartę" nie widoczny w iPlus

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Morciak,
Morciak pisze:Czy kolejny numer pojawi się automatycznie w przedmiotowej aplikacji (rodzinne numery zostały do niej dodane "z automatu") czy muszę wykonać jeszcze jakieś działanie?
serwis iPLUS jest dostępny dla oferty Plus na Kartę po zalogowaniu numerem telefonu i kodem PUK (cztery ostatnie cyfry).
Można ten numer dodać do zaprzyjaźnionych, aby była możliwość zarządzania kontem innego numeru w aplikacji iPLUS. Tutaj więcej informacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ