Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

pyszczus,

tak jak wspominałam, nie mamy niestety zaplanowanej konkretnej daty dostawy tego modelu, więc nie umiem określić terminu pojawienia się go w sklepie internetowym :-(.
pyszczus pisze:I od razu pytanie dlaczego nie ma 24 doladowan,tylko wszystko dla przedluzajacych zaczyna się od 36 doladowan
Aktualnie najmniejszy dostępny wariant zobowiązań, to właśnie 36 doładowań.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dymek1005
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 21 sty 2020, o 12:11

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: dymek1005 »

Dzień dobry,

Jak wygląda teraz ilość danych do zużycia w UE przy poszczególnych doładowaniach 30, 40 i 50 zł w mixie? W dokumencie "Taryfa europejska dla Mix" („Regulamin”) widnieje zapis - 20 i 30 zł - 1,6 GB danych, 40 i 50 zł - 2,6 GB danych. Podpisałem właśnie umowę na doładowania po 50 zł i pakiet NON STOP w UE i Polsce wynosi 5,29 GB. Z czego to wynika? Przeglądałem inne regulaminy i nie znalazłem informacji o podniesieniu ilości danych.

EDIT: Najnowszy dokument jaki znalazłem: "Promocja europejska dla PostPaid i Mixv2" Wersja z dnia 01.01.2019r.
25,01 - 30 - 2,50 GB
30,01 - 35 - 2,92 GB
35,01 - 50 - 4,17 GB
Ale dalej nie zgadzają mi się liczby gdyż mi się wyświetla 5,29 GB

EDIT2: Ok, znalazłem jeszcze aktualniejsze dane CENNIK POŁĄCZEŃ MIĘDZYNARODOWYCH I W ROAMINGU MIĘDZYNARODOWYM (MIX)2z dnia 1.01.2020r. Tu się wszystko zgadza

Zmieńcie dane w temacie bo tu są w ogóle cenniki z lutego 2018:
viewtopic.php?f=99&t=24363&p=239836#p23 ... et="_blank

pyszczus pisze:
I od razu pytanie dlaczego nie ma 24 doladowan,tylko wszystko dla przedluzajacych zaczyna się od 36 doladowan czy to z telefonem ,czy bez...Z przykrością musze stwierdzić ,ze coraz słabsze oferty dla starych klientów..
chyba z powodu kary...
Ja zrobiłem tak, że po zakończeniu obowiązkowych doładowań przeszedłem za darmo na taryfę plus na kartę (przejście trwało 7 dni) po czym podpisałem nową w mixie na 24 doładowania, niestety trzeba kombinować ale da się.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj dymek1005,
dymek1005 pisze: Jak wygląda teraz ilość danych do zużycia w UE przy poszczególnych doładowaniach 30, 40 i 50 zł w mixie?
dymek1005 pisze:Podpisałem właśnie umowę
dymek1005 pisze:EDIT2: Ok, znalazłem jeszcze aktualniejsze dane CENNIK POŁĄCZEŃ MIĘDZYNARODOWYCH I W ROAMINGU MIĘDZYNARODOWYM (MIX)2z dnia 1.01.2020r. Tu się wszystko zgadza
Potwierdzam, informacje znajdziesz tutaj: https://www.plus.pl/documents/16/158786 ... et="_blank - KORZYSTANIE Z PAKIETÓW W ROAMINGU REGULOWANYM.
dymek1005 pisze: Zmieńcie dane w temacie bo tu są w ogóle cenniki z lutego 2018:
Przekazałam Ewie ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dymek1005
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 21 sty 2020, o 12:11

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: dymek1005 »

Jeszcze jedno pytanie.

W regulaminie CENNIK POŁĄCZEŃ MIĘDZYNARODOWYCH I W ROAMINGU MIĘDZYNARODOWYM (MIX)2 z dnia 1.01.2020r. widnieje zapis:
5.Limit Roamingowy DATA jest przyznawany na Okres rozliczeniowy, w którym Abonent może korzystać z Pakietu DATA.Niewykorzystane jednostki z Limitu Roamingowego DATA nie przechodzą na kolejny Okres rozliczeniowy
Doładowałem po raz drugi konto za 50 zł i w pakiecie NON STOP w UE i Polsce z 5,29 GB zrobiło się 10,60. Pierwsze doładowanie było w styczniu, drugie w lutym. Czy ta wartość będzie się kumulować z każdym doładowaniem? Z tego co czytam jednostki nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy. Z drugiej strony w Regulaminie promocji MIX jest zapis
Abonentowi Mix, który dokona Zasilenia konta Kwotą minimalną lub wyższą przed upływem Okresu ważności Pakietu, Okres Ważności Pakietu zostanie wydłużony o kolejne 720 godzin, co odpowiada 30-stu dobom a niewykorzystane jednostki z aktywnego Pakietu zostaną dodane do jednostek dostępnych w ramach nowego Pakietu.
Czyli jednak jednostki DATA w UE przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

dymek1005,
dymek1005 pisze: Czyli jednak jednostki DATA w UE przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy?
Tak, niewykorzystane jednostki będą się kumulowały.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pyszczus
PlusManiak
Posty: 66
Rejestracja: 11 wrz 2013, o 22:26
Lokalizacja: Dolnosląskie

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: pyszczus »

Dymek 1005 ,czy po zmianie na karte i podpisaniu na nowo umowę w plus mix,zostales przy tym samym numerze ,czy masz nowy...Bo mnie interesuje 24 miesiące przedluzenie ,ale żeby zostać z tym samym numerem...Szkoda ze plus nie traktuje wszystkich równo i przedluzenie umowy w miksie minimum 36 miesięcy.Uważam ,że to nie fer w stosunku do swoich klientów....pozdrawiam..
marekkalisz19
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 16 sie 2014, o 12:09

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: marekkalisz19 »

Niestety, trzeba z mixa przejść kodem na kartę (oczywiście po wykonaniu wszystkich doładowań z umowy) i wtedy można brać umowę (mix) na 24 doładowania, tylko, że to już nie jest przedłużenie, tylko standardowa oferta jak dla nowych klientów-akurat sprawdzałem oferty, bo skończył mi się mix, sms z kodem i po tygodniu już byłem na kartę. Oczywiście numer zachowujesz taki jaki miałeś jak chcesz, specjalnie to chyba zrobili żeby nie przedłużać na zbyt krótki kontrakt :D
dymek1005
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 21 sty 2020, o 12:11

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: dymek1005 »

pyszczus pisze:Dymek 1005 ,czy po zmianie na karte i podpisaniu na nowo umowę w plus mix,zostales przy tym samym numerze ,czy masz nowy...
Numer został ten sam, tylko na przejście do Plusa na kartę trwa 7-8 dni. W dzień przejścia od razu poszedłem do salonu i zawarłem umowę na 24 doładowania

Ale powiem Wam, że po wysłaniu smsa z przejściem na kartę od razu miałem 2 telefony z Plusa mimo blokady zgód marketingowych dlaczego ta zmiana. Akurat nie odebrałem żadnego i dzwonili jeszcze 2 dni po tym jak zawarłem nową umowę :D Jak wiadomo z karty to już prosta droga do zmiany sieci. To jest chyba ten moment kiedy Plus się zaczyna interesować obecnymi klientami :lol: Szkoda, że nie miałem okazji wysłuchać super oferty.
dymek1005
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 21 sty 2020, o 12:11

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: dymek1005 »

Joanna_Plus pisze:dymek1005,
dymek1005 pisze: Czyli jednak jednostki DATA w UE przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy?
Tak, niewykorzystane jednostki będą się kumulowały.

Same problemy ostatnio.
Sprawdziłem sobie aktywne promocje: Pakiet kompletny 50_kon (Limit 12 GB, w tym limit UE 10,58 GB) 2 pakiety po 6 GB ładnie się skumulowały ze względu na 2 wykonane doładowania. Jednak 30 dni od pierwszego doładowania ponownie sprawdziłem aktywne promocje i wyszło coś takiego - Pakiet kompletny 50_kon (Limit 5,9 GB, w tym limit UE 5,29 GB). Gdzieś zniknął mi jeden pakiet z pierwszego doładowania. Pakiety powinny się kumulować a ich wyzerowanie może według regulaminu nastąpić tylko i wyłącznie z powodu nie doładowania konta w okresie jego ważności. Nic takiego nie miało miejsca. Dlaczego ten pakiet zniknął?
MIX 50/24

Zapisy regulaminu:
Zasilenia konta Kwotą minimalną lub wyższą przed upływem Okresu ważności Pakietu, Okres Ważności Pakietu zostanie wydłużony o kolejne 720 godzin, co odpowiada 30-stu dobom a niewykorzystane jednostki z aktywnego Pakietu zostaną dodane do jednostek dostępnych w ramach nowego Pakietu.
W przypadku braku zasilenia konta w Okresie Ważności Pakietu niewykorzystane jednostki z pakietu przepadają i nie są zwracane w jakiejkolwiek formie.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

dymek1005,

jeżeli nie zgadzają Ci się jednostki we wspomnianym pakiecie, to opisz proszę pokrótce sytuację i wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) prześlij przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: ekdar »

Witam. Niedługo kończy mi się umowa w mixie,
Szczerze to ten pakiet za całą kwotę doładowania nie podoba mi się w ogóle i na chwilę obecną jestem bardzo sceptycznie nastawiony na dalszą możliwość utrzymania mixa...
Mimo to prosiłbym o kontakt kogoś kto spróbowałby mnie przekonać może jakąś lepszą opcją...
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj ekdar,

prześlij proszę numer, którego dotyczy sprawa (+ewentualny numer kontaktowy) na adres specjalista_plus@plus.pl"target="_blank W temacie wiadomości prośba o podanie nicka oraz dopisek "FORUM".
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: ekdar »

Joanna_Plus pisze:Witaj ekdar,

prześlij proszę numer, którego dotyczy sprawa (+ewentualny numer kontaktowy) na adres specjalista_plus@plus.pl"target="_blank"target="_blank W temacie wiadomości prośba o podanie nicka oraz dopisek "FORUM".
Wysłane :-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

ekdar,

i doszło :-), dziękuję. Przekazałam prośbę o kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekdar
Szalony PlusManiak
Posty: 1029
Rejestracja: 8 sty 2009, o 17:34
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Łowickie

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: ekdar »

Joanna_Plus pisze:ekdar,

i doszło :-), dziękuję. Przekazałam prośbę o kontakt.
Zero kontaktu.
ODPOWIEDZ