Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
dorwerdor
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 mar 2019, o 14:47

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: dorwerdor »

Ron pisze:
dorwerdor pisze:nie moge przedluzyc i otrzymalem smsa zeby przedluzyc umowe albo zrobic doladowanie za 5 zl.
Masz ważne konto na połączenia wychodzące ??
Konto mam wazne di sierpnia
House
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 20:09

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: House »

Witam, czy aktualnie jest jakaś przerwa techniczna jeśli chodzi o przedłużanie umowy przez internet? Od 2 dni po podaniu numeru i przepisaniu kodu z smsa występuje komunikat - "Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później".
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj House,

nie mamy informacji o podobnych przypadkach.
House pisze:"Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później"
Powyższy komunikat pojawia się bez względu na rodzaj używanej przeglądarki?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
House
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 20:09

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: House »

Tak, próbowałem na Chrome i Firefoxie, ten sam komunikat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

House,

:-(
Prośba zatem o kontakt w tej sprawie z obsługą sklepu internetowego: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... nternetowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bodek510
Szalony PlusManiak
Posty: 318
Rejestracja: 8 sty 2013, o 22:48
Lokalizacja: Europa, raz tu raz tam.
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: bodek510 »

Niestety mam ten sam problem co kolega House, po wpisaniu kodu pojawia się napis "Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później". Próbuję już tak od soboty, a chcę już złożyć zamówienie, żeby zaraz po Wielkanocy dotarł kurier( w domu będę od soboty do środy włącznie).Sprawdzane na kilku przeglądarkach i urządzeniach.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

bodek510,

konsultowałam tę kwestię z obsługą sklepu internetowego i sprawa aktualnie jest w trakcie weryfikacji. Najmocniej przepraszam za utrudnienia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bodek510
Szalony PlusManiak
Posty: 318
Rejestracja: 8 sty 2013, o 22:48
Lokalizacja: Europa, raz tu raz tam.
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: bodek510 »

Nie miałem wcześniej czasu(powrót do domu-21 godz w korkach), więc piszę teraz. W czwartek miałem już dostęp do złożenia zamówienia przez neta i telefon już jedzie, kurier ma być we wtorek. Dzięki Joanna.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

bodek510,
bodek510 pisze:W czwartek miałem już dostęp do złożenia zamówienia
Cudownie :-) dziękuję za informację.

House,

a jak u Ciebie wygląda sytuacja?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Gozdek
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2018, o 16:00

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Gozdek »

Witam , jakiś czas temu upłynęło 62 dni od zawarcia umowy(zawarta w listopadzie) i otrzymałem SMS z pytaniem czy chcę wydłużyć umowę jednocześnie rozbijając swoje doładowania ze 100 zł na 50 zł. Zrobiłem wszystko według instrukcji aby przedłużyć okres umowy i rozbić tę kwotę na mniejszą i otrzymałem informację że zostanie do mnie przesłany list z potwierdzeniem tej zmiany. Minęły już ponad 3 miesiące od tego czasu i nic nie dostałem , czy aby na pewno umowa została wydłużona i nie będę musiał płacić po 100 zł?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Gozdek,

prześlij proszę opis sytuacji wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) przez ten formularz. Nasi pracownicy mając dostęp do konta numeru, zweryfikują sytuację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
shadow
PlusManiak
Posty: 76
Rejestracja: 14 cze 2011, o 19:37

Natrętni telemarketerzy

Post autor: shadow »

Dzień dobry,
Chciałbym poruszyć pewną sprawę, która dotyka każdego z nas i która istnieje od dawna, ale ostatnio zmotywowała mnie do napisania tego posta.

Otóż kilka dni temu do mojej mamy zadzwonił pewien pan i w imieniu Plusa chciał zaoferować przedłużenie mixa. Jako, że ja zajmuję się sprawami telefonów, mama oddała słuchawkę mnie. Pan oczywiście powiedział, że rozmowa jest nagrywana. Chciał przedstawić ofertę lecz ja od razu panu powiedziałem, że już podjąłem decyzję o przejściu na kartę i nie chcę przedłużać mixa. Powiedziałem panu, że na koncie jest zgromadzone dużo pieniędzy i chcę to wykorzystać. Pan odpowiedział, że i tak co miesiąc trzeba doładowywać na co ja odpowiedziałem, że przecież jest rok ważności konta, a wtedy pan, wiedząc, że nic mi nie wciśnie, chciał znowu rozmawiać z mamą (sic!). Mamie też próbował wcisnąć przedłużenie, argumentował, że na kartę będzie więcej płaciła. Mama od razu się rozłączyła i pan nic nie uzyskał.

Jakiś czas temu też był telefon o przedłużenie i tam pani twierdziła, że po przejściu z mixa na kartę wszystkie zgromadzone środki przepadają. Po tym telefonie poszukałem informacji w internecie i dla upewnienia zadzwoniłem na infolinię Plusa. Pan na infolinii potwierdził, że zgromadzone środki NIE przepadają.

Ja zdaję sobie sprawę, że każda podpisana umowa to jest pieniądz dla takiego telemarketera, ale żeby próbować wcisnąć jakiś produkt z podaniem błędnych informacji lub co gorsza celowo je zatajając (jak próbowano w pierwszym przypadku) to jest tragiczne. Nie wiem jak bardzo trzeba mieć wypaczone sumienie, aby coś takiego robić.

Takie sprawy nie dotyczą tylko sieci Plus. Niestety to natręctwo (ta chora praca) jest marnowaniem czasu i dzwoniącego i ofiary, często stratą pieniędzy (jak już kogoś uda się naciągnąć). Dla mnie sytuacja jest bardzo prosta - jak chcę jakiś produkt to go kupuję, potrzebuję pomocy to dzwonię na infolinię usługodawcy.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2019, o 09:55 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Obrazek
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj shadow,

najmocniej przepraszam za powyższą sytuację :oops:.
shadow pisze:Pan na infolinii potwierdził, że zgromadzone środki NIE przepadają.
Zgadza się.
Informacje na temat przejść do oferty Plus na Kartę, znajdziesz w naszym FAQ. Aktualnie migracja odbywa się do taryfy Plus Elastyczna na Kartę. Tutaj zestawienie promocji dostępnych w tym planie cenowym.

W razie pytań czy wątpliwości - pisz proszę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Amy89
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, o 12:50

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Amy89 »

Witam. W zeszłym tygodniu przedłużyłam umowę w Mix. Wcześniej zostało mi 5 doładowań, po przedłużeniu doladowalam konto. Wszystko było ok. Dziś została pobrana kwota 10 zł za pakiet SMS z wcześniejszej umowy mimo iż mam już darmowe SMS kontraktowe. Gdybym nie miała środków na koncie pewnie pakiet zostałby anulowany a tak to jest bez sensu. Wg mnie poprzednie pakiety powinny zostać anulowane lub ich odnawianie , a nie że będę musiała każdy pakiet wyłączać osobno bo za chwilę przyjdzie kolejny SMS z informacją o odnowieniu następnego pakietu. Czy można coś z tym zrobić?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Amy89,

prześlij proszę krótki opis sytuacji wraz z danymi (numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL) przez ten formularza.

Sugeruję usunięcie numer telefonu z profilu użytkownika.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ