doładowania

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
komedanti
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 paź 2017, o 12:35

Re: doładowania

Post autor: komedanti »

Joanna_Plus pisze:komedanti,

to jeszcze jedna kwestia: jak próbujesz zadzwonić z tego numeru, to jaki pojawia się komunikat?
Rozłącza połączenie i wyświetla "nie zarejestrowano w sieci"
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

komedanti,

zapewne z połączeniami przychodzącymi dzieje się podobnie. Prześlij proszę przez ten formularz krótki opis sytuacji wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL). Nasi pracownicy zweryfikują wówczas sytuację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tr3bles
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2018, o 10:24

Re: doładowania

Post autor: tr3bles »

Witam. Mam taki problem. Wczoraj doładowałem konto za 60 zł na stronie załaduj.plus, wykonałem normalnie przelew, ale mimo to do dzisiaj nie zasiliło mi konta za tą kwotę. Później jeszcze dla pewności sprobowalem doładować za 5 zł, ale wyskoczył błąd systemu i że nie można doładować tego numeru telefonu. W czym leży problem? 60 zł zniknęło z konta bankowego, ale nie zostało nic mi doładowane. Proszę o pomoc
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj tr3bles,
tr3bles pisze:na stronie załaduj.plus
Czy to była strona: https://doladuj.plus.pl/?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tr3bles
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2018, o 10:24

Re: doładowania

Post autor: tr3bles »

Tak to była strona doładuj.plus.pl
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

tr3bles,
tr3bles pisze:wyskoczył błąd systemu i że nie można doładować tego numeru telefonu.
Takie sytuacje niestety mogą występować.
tr3bles pisze:60 zł zniknęło z konta bankowego
Jeżeli transakcja przeszła do dalszego etapu i środki zostały pobrane z konta bankowego, sugeruje w tym przypadku kontakt z firmą Liberty Poland S.A: e-mail: reklamacje.zasilenia@liberty.eu lub telefonicznie pod nr 32 3970 127 w dni powszednie w godzinach 9.00 - 16.00.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Gozdek
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2018, o 16:00

Pytanie o doładowania

Post autor: Gozdek »

Dzień Dobry dzisiaj przeszedłem do Was z innej sieci na oferte mix za 50zł miesięcznie, niestety od Pani w salonie nie za dużo sie dowiedziałem. Jak wygląda sprawa z pierwszymi doładowaniami czy od przyszłego miesiąca muszę doładować kwotą 50zł czy wygląda to inaczej? Zdecydowałem płacić 50zł przes 3 lata, wiem że po 2 miesiącach musze użyć kodu aby wybrać tą opcje i tu pojawia sie drugie pytanie, czy równo po tych 2 miesiącach trzeba to zrobić z tym kodem czy mam jakiś ograniczony czas na tą decyzję? Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 9 lis 2018, o 17:38 przez Daniel_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniesiono do odpowiedniego wątku
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: doładowania

Post autor: Daniel_Plus »

Gozdek
Gozdek pisze:Jak wygląda sprawa z pierwszymi doładowaniami czy od przyszłego miesiąca muszę doładować kwotą 50zł czy wygląda to inaczej?
Czy numer jest już aktywny w Plusie? Czy wybrałeś przeniesienie numeru z opcją Taryfy tymczasowej?
Gozdek pisze:czy równo po tych 2 miesiącach trzeba to zrobić z tym kodem czy mam jakiś ograniczony czas na tą decyzję?
Zmianę kwoty minimalnej można dokonać po upływie 62 dni od zawarcia umowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Gozdek
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2018, o 16:00

Re: doładowania

Post autor: Gozdek »

Daniel_Plus pisze:Gozdek
Gozdek pisze:Jak wygląda sprawa z pierwszymi doładowaniami czy od przyszłego miesiąca muszę doładować kwotą 50zł czy wygląda to inaczej?
Czy numer jest już aktywny w Plusie? Czy wybrałeś przeniesienie numeru z opcją Taryfy tymczasowej?
Gozdek pisze:czy równo po tych 2 miesiącach trzeba to zrobić z tym kodem czy mam jakiś ograniczony czas na tą decyzję?
Zmianę kwoty minimalnej można dokonać po upływie 62 dni od zawarcia umowy.
Numer przenoszony jeszcze nie został przeniesiony wciąż czekam, posiadam numer tymczasowy który przejdzie w poprzedni. Moja taryfa po sprawdzeniu to Taryfa Tymczasowa.
[zyli jeśli po 62 dniach np 65 dnia użyje kodu do zmiany kwoty nic sie nie stanie? I te 62 dni to oczywiście dni robocze?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Gozdek,

w ramach promocji z numerem tymczasowym, nie ma obowiązku dokonywania minimalnego zasilenia konta do czasu przeniesienia numeru docelowego do sieci Plus, ale nie dłużnej niż przez 120 dni.

Jeżeli chodzi i wydłużenie kontraktu w ofercie Elastycznej, to wygląda to tak:
Przedłużenie Umowy i zmiana Kwoty minimalnej
7. W ramach Promocji po upływie 62 dni od daty zawarcia Umowy Abonent Mix ma możliwość przedłużenia czasu oznaczonego Umowy i zmiany Kwoty minimalnej na zasadach opisanych poniżej. Zmiana może dotyczyć wyłącznie obowiązkowych zasileń 13 –24 i obejmować:
1) zwiększenie Obowiązkowej liczby zasileń poprzez podwojenie Obowiązkowej liczby zasileń pozostałej do wykonania w momencie dokonywania zmiany (łącznie maksymalnie do 36 Obowiązkowych zasileń w czasie oznaczonym Umowy) oraz
2) zmianę Kwoty minimalnej dla obowiązkowych zasileń pozostałych do wykonania w momencie dokonywania zmiany z:
a) kwoty 60 zł na kwotę 30 zł;
b) kwoty 80 zł na kwotę 40 zł;
c) kwoty 100 zł na kwotę 50 zł;
(odpowiednio do obowiązujących Abonenta Mix Kwot minimalnych).
Jednocześnie zmiana obejmuje przedłużenie czasu oznaczonego Umowy o liczbę miesięcy równą Obowiązkowej liczbie zasileń pozostałych do wykonania w momencie dokonywania zmiany.
8. POLKOMTEL zobowiązuje się po upływie 63 dni od daty zawarcia Umowy oraz po wykonaniu 11 i 12 obowiązkowych zasileń przypomnieć Abonentowi Mix o możliwości przedłużenia Umowy i zmiany Kwoty minimalnej, o których mowa w ust. 7, za pomocą wiadomości SMS wysłanej na numer telefonu, którego dotyczy Umowa.
9. Zlecenie zmiany następuje wyłącznie poprzez wpisanie przez Abonenta Mix w telefonie kodu *136*99# zatwierdzonego przyciskiem „zadzwoń”. Po otrzymaniu od Abonenta Mix zlecenia zmiany POLKOMTEL:
1) potwierdzi za pomocą wiadomości SMS treść proponowanej zmiany oraz
2) dostarczy za pomocą wiadomości SMS potwierdzenie treści dokonanej zmiany.
10. Zmiany zostaną dokonane nie później niż w ciągu 24 godzin po potwierdzeniu zmiany przez Abonenta Mix.
11. Abonent Mix może dokonywać doładowań konta Kwotą minimalną w wysokości obniżonej po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej treść dokonanej zmiany, o której mowa w ust. 9 pkt 2.
Przykładowy regulamin promocji znajdziesz tutaj: http://www.plus.pl/documents/16/a65f2ba ... e273afe3b7.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Gozdek
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2018, o 16:00

Re: doładowania

Post autor: Gozdek »

Dobrze. A jeśli mój numer już zostanie przeniesiony to zwyczajnie po 50zł doładowuje pierwszy raz?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Gozdek,
Gozdek pisze:A jeśli mój numer już zostanie przeniesiony to zwyczajnie po 50zł doładowuje pierwszy raz?
Tak, jeżeli kontakt został podpisany w takim wariancie i na takie zobowiązanie. Wszelkie szczegóły znajdziesz w umowie i regulaminie promocji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Gozdek
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2018, o 16:00

Re: doładowania

Post autor: Gozdek »

Witam, czy jeśli pierwszy raz doładowałem telefon po przejściu z innej sieci tak jak mi powiedziano dwukrotnie po 50 zł, to czy musi być kwota równa 100zł na koncie do momentu pobrania? , czy jeśli np wysłałem jakiś sms i mam już 99zł to nie zaliczy tego?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Gozdek,
Gozdek pisze:to czy musi być kwota równa 100zł na koncie do momentu pobrania?
Doprecyzuj proszę co dokładnie masz na myśli. Twój numer jest w ofercie Plus Mix?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Gozdek
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2018, o 16:00

Re: doładowania

Post autor: Gozdek »

Joanna_Plus pisze:Witaj Gozdek,
Gozdek pisze:to czy musi być kwota równa 100zł na koncie do momentu pobrania?
Doprecyzuj proszę co dokładnie masz na myśli. Twój numer jest w ofercie Plus Mix?
Tak w ofercie Mix z tymczasowym numerem, Pani w salonie powiedziała że muszę doładować w tym miesiącu dwukrotnie po 50 zł. Po doładowaniu jak przypuszczam moje saldo powinno wynosić 0 zł jak w innych sieciach, chyba że tu jest inaczej. Jeśli jest tak samo, to chodzi mi o to czy jeśli doładowałem tak jak mi powiedziano dwukrotnie po 50 zł, to czy mając te 100zł na koncie i jeśli w jakiś sposób kwota ta się zmniejszyła np poprzez jakieś płatne sms itp doładowanie zostanie zaliczone mając mniej niż kwota doładowania.
ODPOWIEDZ