doładowania

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: doładowania.

Post autor: Remislanc »

Doładuj konto i po sprawie ")
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj maciej80rsl,
maciej80rsl pisze:konto ważne do 26-10-2019
maciej80rsl pisze:Niestety nie mogę wysyłać SMS-ów.
Jeżeli numer nie ma zachowanej ważności konta, to nie ma możliwości korzystania z usług, mimo posiadania aktywnych promocji.
Remislanc pisze:Doładuj konto i po sprawie
Dokładnie tak. Jeżeli aktywna jest promocja Rok Ważności Konta, to wówczas po zasileniu termin ważności zostanie nadany na +365 dni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
wirtualny
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 29 lis 2015, o 12:44

Zamazany telekod, nie da się odczytać kilku liczb

Post autor: wirtualny »

Witam
Mama zakupiła kartę o wartości 50 zł w sieci sklepów delikatesy. Wydruk z terminala się zamazał. Około pięciu liczb nie da się rozpoznać. Numer seryjny, potwierdzenie zapłaty widnieją w całości. Mogę wstawić zdjęcie (ale tylko na PW któremuś z zielonych pracowników, tu się boję, bo ktoś rozpozna i sobie doładuje :mrgreen: )

1. Najpierw dzwoniłem na infolinię, tam zostałem niemiło potraktowany, pan zamiast wyrazić chcęć pomocy, proponował mi abonament i odesłał, do punktu plusa.

2. W punkcie plusa pech chciał, że pracownik jest jakiś nowy i powiedział, że 'jeszcze z tym nie robił', odesłał mnie do sklepu, że tam mogą mieć to w komputerze.

3. Niestety w sklepie powiedzieli, że minął zbyt długi okres czasu od kupna - ponad miesiąc, mimo, że telekod ważny jest do 27.12.2029, nie potrafią mi pomóc :-(


Czy tu na forum mogę do kogoś zagadać i wysłać mu zdjęcie tego telekodu?
- jest tam po prostu wszystko do odczytania, oprócz pięciu liczb, może po numerze seryjnym w Waszych bazach danych szło by odczytać brakujące liczby i mi je podać?
Ostatnio zmieniony 11 lut 2020, o 12:15 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj wirtualny,

pracownik naszego BOK nie mógł dokonać takiego zasilenia. Może to uczynić tylko Departament Reklamacji. Tym samy proszę, aby właściciel numeru, który mam być zasilony, przesłał za pomocą tego formularza:
- krótki opis sytuacji,
- numer telefonu,
- dane (imię i nazwisko, numer PESEL),
- skan lub zdjęcie wydruku wraz z paragonem potwierdzającym zakup.

Następnie podaj mi tutaj numer zagadnienia, poproszę wówczas o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
wirtualny
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 29 lis 2015, o 12:44

Re: doładowania

Post autor: wirtualny »

Dziękuję Joanno za odpowiedz, wypełniłem formularz, wysłałem potrzebne dane i załącznik.

Na maila dostałem potwierdzenie przyjęcia [#1287514]
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

wirtualny,
wirtualny pisze:Na maila dostałem potwierdzenie przyjęcia [#1287514]
Poprosiłam o realizację :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
wirtualny
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 29 lis 2015, o 12:44

Re: doładowania

Post autor: wirtualny »

thx, przesłałem wszystko, brakowało na zdjęciu paragonu. Zrobiłem zdjęcie całości i odesłałem.

Edit
Zgłoszenie reklamacyjne zostało przekazane do Polkomtel sp. z o.o. - Reklamacje. :-)

Edycja:
Na koncie przybyło 50 zł, serdeczne dziękuję.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2020, o 15:50 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

wirtualny,

ja również cieszę się, ze "szczęśliwego" finału sprawy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
GDA
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 11 gru 2019, o 17:37

Re: doładowania

Post autor: GDA »

Mam nietypowe pytanie, jak zasilić konto kwota typu 24,96 zł? 49,96? Jest to możliwe? Zostały na rachunku jakieś 4 grosze i nie idzie tego wykasować.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: doładowania

Post autor: sl@w_es »

@ GDA,

zasileń dokonujesz pełną kwotą złotówek; żeby skasować denerwujące Cię grosze o ile nie masz żadnego pakietu możesz wykonać płatne połączenie lub włączyć na chwilę transmisję danych (sekunda, dwie).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
GDA
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 11 gru 2019, o 17:37

Re: doładowania

Post autor: GDA »

sl@w_es pisze:@ GDA,

zasileń dokonujesz pełną kwotą złotówek; żeby skasować denerwujące Cię grosze o ile nie masz żadnego pakietu możesz wykonać płatne połączenie lub włączyć na chwilę transmisję danych (sekunda, dwie).
dziękuję za odpowiedź. Akurat tak się składa, że mam pakiet internetu i rozmowy no limit :-)

To na jaki numer mogę zadzwonić, aby wyzerować (0,00zl) konto? żeby tylko nie wpadło tym razem na minus.
Gozdek
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2018, o 16:00

Re: doładowania

Post autor: Gozdek »

Witam czy jeśli dokonam wszystkich doładowań przed czasem i jednocześnie zakończę swoją umowę to przeniesienie numeru do innej sieci odbędzie się odrazu , czy będę musiał czekać do momentu kiedy umowa powinna być zakończona wg daty w dokumencie? Jak przenosiłem numer do Was to mimo wcześniejszej spłaty wszystkich doładowań musiałem czekać aż numer przejdzie do Plus z dniem który był podany za koniec umowy u poprzedniego operatora.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: doładowania

Post autor: Ron »

@Gozdek,

jeśli posiadasz ofertę w Plus MIX, to zgodnie z umową musisz dokonać wszystkich obowiązkowych doładowań. Jeśli dokonasz wszystkich zasileń konta przed datą wskazaną w umowie, to nie musisz już czekać do końca umowy i możesz przenieść numer.
Dodatkowe informacje znajdziesz TUTAJ.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: doładowania

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Gozdek,
Gozdek pisze:czy jeśli dokonam wszystkich doładowań przed czasem i jednocześnie zakończę swoją umowę to przeniesienie numeru do innej sieci odbędzie się odrazu , czy będę musiał czekać do momentu kiedy umowa powinna być zakończona wg daty w dokumencie?
Tak, możesz przenieść numer. Jeżeli tylko te zasilenia zostały zrealizowane wcześniej, to nie należy wybierać trybu przeniesienia na koniec okresu promocyjnego, wynikającego z zawartej umowy. Wybierając tę opcję, data migracji zostanie ustawiona na dzień zakontraktowany w umowie (tak jakbyś realizował zasilenia nie szybciej, tylko zgodnie z założeniami oferty - 1 doładowanie raz na 30 dni).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Gozdek
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2018, o 16:00

Re: doładowania

Post autor: Gozdek »

Czyli jeśli przykładowo umowa kończy się 1.10 i zdecyduje przenieść numer przed tym miesiącem to wtedy numer się przeniesie odrazu tak? Czy tu chodzi o to jaka opcje zaznaczy operator w dokumencie o przeniesieniu numeru? Bo nie do końca rozumiem co znaczy koniec okresu promocyjnego:)
ODPOWIEDZ