Pomysły/sugestie.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
michalb1009
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 7 mar 2013, o 23:46

Pomysły/sugestie.

Post autor: michalb1009 »

Być może warto byłoby założyć dział w którym klienci mogliby przedstawić swoje pomysły. Uważam, że Plus to sieć przyjazna klientom, być może warto by było poznać kilka pomysłów klientów, żeby jeszcze bardziej poprawić te relacje.

Mi aktualnie najbardziej zależy na tym, żeby doładowania w Mixie się sumowały ponieważ czasami chce doładować konto kwotą 50, a mam Mixa 30 i kwota zobowiązania zostanie zmniejszona o 30, a nie o 50. Moim zdaniem byłby to świetny ruch. I w sumie pozwoliłoby mi to szybciej wypełnić zobowiązanie. A sieć miałaby także większe wpływy także uważam, że obie strony byłyby zadowolone.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2013, o 09:54 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Doprecyzowanie tematu wątku.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pomysły

Post autor: sl@w_es »

michalb1009 pisze:Być może warto byłoby założyć dział w którym klienci mogliby przedstawić swoje pomysły. Uważam, że Plus to sieć przyjazna klientom, być może warto by było poznać kilka pomysłów klientów, żeby jeszcze bardziej poprawić te relacje. (...)
Ja nie widzę problemu, zakładasz nowy wątek (po co od razu dział?) - temat - zgodny z zasadami obowiązującymi na PlusForum i kto ma jakieś propozycje, życzenia dotyczące modyfikacji oferty Plusa to je wpisuje.
Co z tego wyniknie - pojawi się w ofercie - to już nie od FORUM zależy.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pomysły

Post autor: Joanna_Plus »

michalb1009,

myślę, że to świetny pomysł, a dla nas bardzo cenne źródło informacji.
Zgadzam się ze sl@w_esem, że wątek w zupełności wystarczy. Pozwoli w jednym miejscu i w przejrzysty sposób, zbierać wszystkie Wasze sugestie, abyśmy mogli przekazywać je dalej.

P.S. Może tylko bardziej doprecyzować temat? Np. Pomysły/sugestie Użytkowników?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
michalb1009
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 7 mar 2013, o 23:46

Re: Pomysły

Post autor: michalb1009 »

ok doprecyzujcie jak tylko uważacie:)
chodzi tylko o to żeby można było przekazać odpowiednim osobom na czym zależy klientom.
gusho
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 mar 2013, o 17:48

Re: Pomysły/sugestie.

Post autor: gusho »

To ja zgłaszam swoją propozycję..
Otóż - zauważyłam, że szanowny Plus traci klientów przez znakomitą taryfę MIX V.
Za dużo w niej limitów! Dlaczego jest tylko 5 pakietów po 500 SMS?
Może by ten limit znieść? Albo dorzucić nielimitowane smsy z jednym numerem? Byłabym wdzięczna. Myślę, że nie tylko ja.
Pysio
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 21 mar 2013, o 16:40

Re: Pomysły/sugestie.

Post autor: Pysio »

Jak najbardziej zgadzam się z gusho
Awatar użytkownika
Bart K
PlusManiak
Posty: 65
Rejestracja: 26 mar 2009, o 20:20
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Pomysły/sugestie.

Post autor: Bart K »

Ja też nie rozumiem tego limitu. Przecież po to klienci płacą za te pakiety ażeby korzystać z pakietów, a co za tym idzie Spółka, bądź też sam prezes zarabia na tym. Wprowadzając limity w pewnym sensie ogranicza swoje dochody...
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pomysły/sugestie.

Post autor: Joanna_Plus »

gusho, Pysio,

i to jest właśnie to miejsce, na takie wpisy ;-). Dzięki za Wasze uwagi!
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Gryzzli
Starszy Plusmaniak
Posty: 194
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:47
Lokalizacja: Warszawa - centrum

Re: Pomysły/sugestie.

Post autor: Gryzzli »

Ja proponuje odświeżyć oferte oba ma o nowe tablety bo te Kiano duale i Modecomy 9701 były dobre ale w 2012r:-)
Obrazek
obcypowraca

Re: Pomysły/sugestie.

Post autor: obcypowraca »

Mobilny dostęp, aplikacja do zarządzania numerem na popularne systemy tj. Android, IOS, WP, czyli np. Plus online w wersji mobilnej.
sokolowiak25
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2013, o 00:06

Usługi dodane w Plus na Kartę

Post autor: sokolowiak25 »

Witam, jestem tu nowy i nie wiem, czy ten temat był już kiedyś poruszany. Chodzi mi o usługi dodane w Plusie na Kartę: Rozmowy konferencyjne, Połączenia Oczekujące, możliwość sterowania przekierowaniami połączeń, biling on-line. Z tego co się orientuję, to tych usług w Plus na Karte nie ma, a wielka szkoda. Korzystanie z Plusa na kartę, gdyby te usługi były dostępne byłoby super. Wasza platforma pre paid umożliwia włączenie tych usług, więc dlaczego ich nie ma u takiego lidera technologicznego jak Plus? Bilingu on-line nie ma tylko Plus na Kartę, innych usług o których wspomniałem tylko Plus i Orange. Dlaczego Play i T-Mobile oraz rzesza wirtualnych potrafi wprowadzić te usługi a Plus nie? Może tak można byłoby je włączyć? W zestawieniu z nową, bardzo udaną taryfą Plus na Kartę usługi te sprawiłyby, że oferta byłaby kompletna dla osób, które często korzystają z telefonu i wydają sporo na doładowania, a z różnych przyczyn nie chcą wiązać się Umową abonamentową. Bardzo proszę o odpowiedź na pytania zawarte w tym poście oraz o skierowanie moich wniosków do osób kompetentnych w podjęciu decyzji w tej kwestii. Z góry dzięki :-)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2013, o 09:11 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków.
pszprega
PlusManiak
Posty: 146
Rejestracja: 8 mar 2013, o 13:38

Re: Usługi dodane w Plus na Kartę

Post autor: pszprega »

Jak na razie usugi o których pisałeś są dostępne w abonamencie a jeśli chodzi o biling to można sobie go zamówić pocztą oczywiście jak masz numer zarejestrowany.Tak więc nie jest tak źle.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pomysły/sugestie.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj sokolowiak25,

faktycznie usługi o których piszesz na chwilę obecną funkcjonują w ofertach abonamentowych. W tym wątku zbieramy sugestie/pomysły naszych Użytkowników i przekazujemy je dalej.

Tym samy dziękuję, że zechciałeś podzielić się z nami swoimi oczekiwaniami.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sokolowiak25
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2013, o 00:06

Re: Pomysły/sugestie.

Post autor: sokolowiak25 »

Jestem ciekawy co na to konstruktorzy funkcjonalności pre paid. Gdyby się udało to wprowadzić to Plus na Kartę, obok Play na Kartę byłby całkowicie kompletnym produktem i wspaniałą alternatywą dla Play. Póki co czekam, ładując Playa, bo bardzo często korzystam z tych usług o których wspomniałem i na razie ich brak uniemożliwia mi korzystanie z oferty Plusa, która cenowo odpowiada mi bardziej niż Play.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2013, o 13:45 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Reg. PlusForum pkt 10 - poprawną pisownię wyróżniono.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pomysły/sugestie.

Post autor: Joanna_Plus »

sokolowiak25,

to jeszcze dziękuję za zainteresowanie również i naszą ofertą. Oczekiwania przekazane. Mam nadzieję, że uda się je wcielić w życie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ