Pakiety/promocje SMS.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiety/promocje SMS.

Post autor: Joanna_Plus »

kermu,

jeżeli potrzebujesz tylko wiadomości SMS, to może taryfa Nowy Plush i promocja Internet, SMS, MMS bez limitu? Kosztuje ona 10 zł i odnawia się cyklicznie co 30 dni. Promocja obejmuje:
1) wykonywanie nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych,
2) Pakiet internetowy 1 GB na krajową transmisję danych(„Pakiet internetowy”),
3) Bezpłatny krajowy transfer danych w ramach serwisu Facebook w Okresie Ważności Promocji(„Pakiet Facebook”).
Regulamin znajdziesz tutaj.
Jeżeli używasz smartfona, to wówczas powyższy pakiet internetowy, zabezpieczy koszty w przypadku ewentualnego włączenia transmisji danych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kermu
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 2 paź 2011, o 23:48

Re: Pakiety/promocje SMS.

Post autor: kermu »

Joanna_Plus pisze:kermu,

jeżeli potrzebujesz tylko wiadomości SMS, to może taryfa Nowy Plush i promocja Internet, SMS, MMS bez limitu? Kosztuje ona 10 zł i odnawia się cyklicznie co 30 dni. Promocja obejmuje:
1) wykonywanie nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych,
2) Pakiet internetowy 1 GB na krajową transmisję danych(„Pakiet internetowy”),
3) Bezpłatny krajowy transfer danych w ramach serwisu Facebook w Okresie Ważności Promocji(„Pakiet Facebook”).
Regulamin znajdziesz tutaj.
Jeżeli używasz smartfona, to wówczas powyższy pakiet internetowy, zabezpieczy koszty w przypadku ewentualnego włączenia transmisji danych.
Czy to jest dodatkowy pakiet za 10 zł ?
Trzeba ponosić dodatkowe miesięczne koszty utrzymania połączeń wychodząch karty SIM ?
Czy po zakończeniu promocji "wykonywanie nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych," zostanie wyłączone ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiety/promocje SMS.

Post autor: Joanna_Plus »

kermu,
kermu pisze: Czy to jest dodatkowy pakiet za 10 zł ?
Tak. Promocję należy aktywować na koncie.
kermu pisze:Trzeba ponosić dodatkowe miesięczne koszty utrzymania połączeń wychodząch karty SIM ?
W tej taryfie można uaktywnić również usługę Rok Ważności Konta, którą należy włączyć np. za pomocą kodu *136*11*10#, a następnie po potwierdzeniu jej dodania zasilić konto kwotą minimum 5 zł, dzięki czemu ważność konta numeru, zostanie ustawiona na +365 dni. Więcej informacji tutaj.
kermu pisze:Czy po zakończeniu promocji "wykonywanie nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych," zostanie wyłączone ?
Tak jak już wspominałam, usługa dodawana jest na okres 30 dni. Jeżeli 30-go dnia, na koncie numeru będą środki pozwalajace na wykupienie usługi na kolejny okres, to kwota jest pobierana z konta i promocja na nowo się uaktywni. Jeżeli środków nie będzie, to usługa ulega zawieszeniu (czyli płacisz za SMS-y czy internet zgodnie z cennikiem taryfy). Jeżeli odpowiednia kwota pojawi się na koncie w ciągu 30 dni, to środki zostaną pobrane automatycznie i usługa się odnowi. Jeżeli wpływ tych środków nie odbędzie się w tym okresie, to promocja zostanie wyłączona i trzeba ją będzie na nowo na koncie włączyć.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ramp
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2018, o 15:26

pytanie o pakiety po przedłożeniu umowy

Post autor: ramp »

witam

9 września przedłożyłem umowę 36x30zl

11.09 doładowałem dwa razy po 30zl i od tego dnia powinno włączyć 'pakiet kompletny 30_kontraktowy' ale tak się nie stało

po złożeniu reklamacji 11.09 dziś przyszły dwa smsy z informacja o wyłączeniu 'promocja ja + internet/2gb/10zl' i 'promocja mix smsy bez limitu' i pojawił się na plus.online w menu promocje 'pakiet kompletny 30_kontraktowy ważny do 09.11.2020'

i wszystko było by ok tylko ciekawią mnie pakiety na plus.online

mix 200 minut na numery stacjonarne ważne do 23.09.2020 ~ 5zł
mix 300 minut do wszystkich ważne do 21.09.2020 ~ 15zł

co się stanie jak się skończą te pakiety ? raczej nie powinno mi za nie pobrać opłaty bo mam włączony 'pakiet kompletny 30_kontraktowy ważny do 09.11.2020' który zawiera

Pakiet Minuty do sieci Plus
Pakiet Minuty do pozostałych sieci krajowych
Pakiet SMS/MMS do sieci komórkowych
Pakiet Internetu
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2020, o 17:01 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono wątki - podobny temat.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Pakiety/promocje SMS.

Post autor: Ron »

@ramp,

czy czasem nie doładowałeś za szybko konta przed zmianą warunków umowy ? W jaki sposób dokonałeś przedłużenia umowy w salonie czy przez internet ?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3132
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Pakiety/promocje SMS.

Post autor: Marta_Plus »

Witaj ramp,
ramp pisze:mix 200 minut na numery stacjonarne ważne do 23.09.2020 ~ 5zł
mix 300 minut do wszystkich ważne do 21.09.2020 ~ 15zł

co się stanie jak się skończą te pakiety ? raczej nie powinno mi za nie pobrać opłaty bo mam włączony 'pakiet kompletny 30_kontraktowy ważny do 09.11.2020' który zawiera
Wskazane pakiety mogły przejść z poprzedniej taryfy. Jeśli z nich nie będziesz korzystać, aby uniknąć opłaty, wyłącz je z pozycji Plus online.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ramp
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2018, o 15:26

Re: Pakiety/promocje SMS.

Post autor: ramp »

Ron pisze:@ramp,

czy czasem nie doładowałeś za szybko konta przed zmianą warunków umowy ? W jaki sposób dokonałeś przedłużenia umowy w salonie czy przez internet ?
tak jak już pisałem 9.09 zaczęła obowiązywać nowa umowa i po tym dniu miałem doładować 2x30zl w ciągu 30 dni a zrobiłem to 11.09
sama umowa przedłożona przez internet

~~~~~
Marta_Plus pisze:Witaj ramp,
ramp pisze:mix 200 minut na numery stacjonarne ważne do 23.09.2020 ~ 5zł
mix 300 minut do wszystkich ważne do 21.09.2020 ~ 15zł

co się stanie jak się skończą te pakiety ? raczej nie powinno mi za nie pobrać opłaty bo mam włączony 'pakiet kompletny 30_kontraktowy ważny do 09.11.2020' który zawiera
Wskazane pakiety mogły przejść z poprzedniej taryfy. Jeśli z nich nie będziesz korzystać, aby uniknąć opłaty, wyłącz je z pozycji Plus online.

dziękuje za odpowiedz ale chce się upewnić jak to będzie wyglądać ;}

mam aktywna teraz na plus.online w menu promocje po przedłużeniu umowy 'pakiet kompletny 30_kontraktowy ważny do 09.11.2020' który zawiera

Pakiet Minuty do sieci Plus - nielimitowane
Pakiet Minuty do pozostałych sieci krajowych - 200minut ~ komórkowe i stacjonarne ?
Pakiet SMS/MMS do sieci komórkowych - nielimitowane
Pakiet Internetu - 2gb

i wyłączę dzień przed końcem pakiety

mix 200 minut na numery stacjonarne ważne do 23.09.2020 ~ 5zł
mix 300 minut do wszystkich ważne do 21.09.2020 ~ 15zł

co się stanie jak 'pakiet kompletny 30_kontraktowy ważny do 09.11.2020' się skończy ? zostanie dalej przedłożony jak doładuje telefon i pobieżne 30zl czy zniknie i będę musiał włączyć pakiety na nowo ?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Pakiety/promocje SMS.

Post autor: Ron »

ramp pisze: Pakiet Minuty do pozostałych sieci krajowych - 200minut ~ komórkowe i stacjonarne ?
Tak, komórkowe i stacjonarne.
ramp pisze: co się stanie jak 'pakiet kompletny 30_kontraktowy ważny do 09.11.2020' się skończy ? zostanie dalej przedłożony jak doładuje telefon i pobieżne 30zl czy zniknie i będę musiał włączyć pakiety na nowo ?
Jak do 09.11 nie doładujesz konta, to środki z pakietu przepadną. Po tej dacie wystaczy doładowanie konta kwotą kontratową i "Pakiet Kompletny" zostanie przyznany (odnowiony).
Doładowanie przed końcem ważności pakietu spowoduje kumulację środków z pakietu i ważności.

Pakietu Kompletnego (Kontraktowy), nie można wyłączyć.
ramp
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2018, o 15:26

Re: Pakiety/promocje SMS.

Post autor: ramp »

Ron pisze:
ramp pisze: Pakiet Minuty do pozostałych sieci krajowych - 200minut ~ komórkowe i stacjonarne ?
Tak, komórkowe i stacjonarne.
ramp pisze: co się stanie jak 'pakiet kompletny 30_kontraktowy ważny do 09.11.2020' się skończy ? zostanie dalej przedłożony jak doładuje telefon i pobieżne 30zl czy zniknie i będę musiał włączyć pakiety na nowo ?
Jak do 09.11 nie doładujesz konta, to środki z pakietu przepadną. Po tej dacie wystaczy doładowanie konta kwotą kontratową i "Pakiet Kompletny" zostanie przyznany (odnowiony).
Doładowanie przed końcem ważności pakietu spowoduje kumulację środków z pakietu i ważności.

Pakietu Kompletnego (Kontraktowy), nie można wyłączyć.
dzięki za odpowiedz

Obrazek

czyli powinienem sam wyłączyć te dwa pakiety

mix 200 minut na numery stacjonarne ważne do 23.09.2020 ~ 5zł
mix 300 minut do wszystkich ważne do 21.09.2020 ~ 15zł

bo włączyli ten promocyjny pakiet_kompletny który będzie się odnawiał


ps. trochę dziwne ze przy włączeniu promocyjnego pakietu_kompletnego wyłączyli tylko sms i mms a reszty już nie
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiety/promocje SMS.

Post autor: Joanna_Plus »

ramp,
ramp pisze:czyli powinienem sam wyłączyć te dwa pakiety
Jeżeli liczba minut wynikająca z pakietu kompletnego Ci w zupełności wystarczy, to tak, możesz dokonać dezaktywacji wspomnianych pakietów.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
robaldo
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 paź 2020, o 13:02

Wyłączenie promocji "SMS bez limitu i internet"

Post autor: robaldo »

Dzień dobry,
Mam taki problem, że korzystałem z promocji "SMS bez limitu i internet". Przez dwa dni nie miałem jednak środków koncie i otrzymałem informację, że promocja została wyłączona. Po doładowaniu środków promocja nie została jednak aktywowana z powrotem.
Chciałbym zapytać, czy już teraz nie ma tego 30-dniowego okresu, gdzie się automatycznie odnawia, czy może jakiś inny problem tutaj wystąpił? Z góry dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniony 6 mar 2024, o 11:58 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiety/promocje SMS.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj robaldo,

podaj proszę, co dociera w wiadomości zwrotnej po wpisaniu kodu *136#. Aktualne saldo konta pozwala na aktywację wspomnianej promocji?
Jeżeli nie posiadasz innego pakietu internetowego, sugeruję wyłączenie transmisji danych w urządzeniu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
robaldo
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 paź 2020, o 13:02

Re: Pakiety/promocje SMS.

Post autor: robaldo »

Tak, aktualne saldo pozwala na aktywację. W wiadomości zwrotnej jest:
"Aktywne promocje: Pakiet z darmowym dostepem do Facebook-a 16-03-2024 20:49, Pakiet Internet 0,5 GB (Limit 0 GB, w tym limit UE 0 GB) 14-03-2024 06:55, 4 doladowania i gratis, W Wielkiej Brytanii jak w domu."
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiety/promocje SMS.

Post autor: Joanna_Plus »

robaldo,

z tego co podajesz powyżej, promocja aktualnie nie jest włączona ani zawieszona. Bez dostępu do konta numeru, trudno mi powiedzieć co mogło być przyczyną zaistniałej sytuacji. Próbowałeś aktywować tę promocję na nowo?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
robaldo
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 paź 2020, o 13:02

Re: Pakiety/promocje SMS.

Post autor: robaldo »

Nie próbowałem, zresztą nie wiem, czy jest ona jeszcze dostępna do ponownej aktywacji. A jeśli chciałbym rozwiązać tę sprawę konkretnie z dostępem do mojego numeru, to gdzie powinienem się zgłosić?
ODPOWIEDZ