Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

Post autor: habish »

Dziś Plus zaprezentował swoją nową markę - Plush.

Oferta wygląda tak:

„Plush na Kartę" – oferta na miarę i bez konsekwencji

To propozycja dla osób, dla których najważniejszy jest nielimitowany kontakt ze wszystkimi oraz stały dostęp do Internetu w swoim telefonie. To gotowe, najtańsze na rynku zestawy usług, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Klienci nie muszą się ograniczać – mogą korzystać bez limitu z tego co wybrali i bez konsekwencji i obaw o wysokie koszty!

Dla tych, którzy chcą mieć wszystko, do wyboru są:
1.Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i pakiet 0,5 GB Internetu. Jest to najtańszy zestaw usług na rynku za 35 zł na 30 dni!
2.Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 30 zł na 30 dni.
3.Rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 25 zł na 30 dni.

Dla tych, którzy potrzebują Internetu i dużo SMS-ują, do wyboru są:
1.Pakiet 2 GB na Internet, SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i 9 gr/min do wszystkich sieci komórkowych za 20 zł na 30 dni.
2.Pakiet 2 GB na Internet i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za tylko 15 zł na 30 dni. Najtaniej na rynku!

Na start nowej oferty przygotowane są nowe startery, na których po doładowaniu za 30 zł można przez 5 dni za darmo testować „zaszyte" usługi.

Za darmo na nowych starterach są również mobilny Facebook i Instagram, a jedynym warunkiem, by z tego korzystać jest aktywne i dodatnie konto.

Każdy chętny może skorzystać z nowej oferty „Plush na Kartę", wystarczy tylko:

- przenieść swój numer do „Plush na Kartę" i zyskać aż 240 zł (przy pierwszych 12 doładowaniach za minimum 30 zł jest bonus aż 20 zł dodatkowo extra),
- za pomocą kodu „*147*19#słuchawka" zmienić obecną taryfę na „Plush na Kartę bez limitu".




Co myślicie o tej ofercie?
Awatar użytkownika
macc
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 15 lis 2012, o 13:16
Lokalizacja: z dwumiasta

Re: Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

Post autor: macc »

Brakuje w tych pakietach darmowych połączeń z numerami stacjonarnymi?
karoo
Szalony PlusManiak
Posty: 278
Rejestracja: 14 lip 2013, o 02:41

Re: Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

Post autor: karoo »

Ja dodał bym jeszcze takie opcje:

-nielimitowane rozmowy i SMS-y do Plusa + 500 MB internetu za 10-15 zł
-120 minut do wszystkich sieci + 500 SMS-ów + 500 MB internetu za 10-15 zł
pawelbestia
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 29 kwie 2013, o 21:58

Re: Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

Post autor: pawelbestia »

A jak wygląda dzwonienie z Plusa do Plusha?
Czy bezpłatne rozmowy w Plusie obowiązują do Plusha?
karoo
Szalony PlusManiak
Posty: 278
Rejestracja: 14 lip 2013, o 02:41

Re: Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

Post autor: karoo »

PLUS= PlusH więc rozmowy będą darmowe.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

Post autor: habish »

Działa wam ten kod: *147*19# ?
U mnie pisze coś w stylu że zmiana taryfy jest niemożliwa.
karoo
Szalony PlusManiak
Posty: 278
Rejestracja: 14 lip 2013, o 02:41

Re: Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

Post autor: karoo »

Gdzieś czytałem, że dopiero jutro będzie można zmienić taryfę na PlusH.
ciekawy
Szalony PlusManiak
Posty: 274
Rejestracja: 25 gru 2012, o 22:55

Re: Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

Post autor: ciekawy »

jako krytycznie podchodzący człowiek oceniam tą ofertę Plush jako bardzo dobrą, jest co trzeba w opcji za 35 zł, net, no limit rozmowy, no limit sms, minusem jest brak no limit na stacjonarne może mało ludzie dzwonią na stacjonarne to nie jest duży problem ale co by komu szkodziło to dodać, nie wiem jak jest z netem po pakiecie - lecą dodatkowe koszty czy zwalnia i bez kosztów można korzystać ? jak z kosztami to byłby minus,

minusy,
brakuje mi opcji wszystkiego w jednym czyli coś a'la RBM że no limit komórki, no limit stacjonarne, no limit sms, 2GB netu bez opłat po pakiecie, wszystko za jakieś 39 zł, a może 29-35 zł żeby było konkurencyjnie, taka opcja by się przydała, tą opcje równie dobrze Plus mógłby zrobić w abonamencie w ofercie tylko sim i z telefonem w cenie podobnej do RBM,
pakiety netu 2GB + no limit sms przypominają ofertę VM z bonusami 2GB i 2000 sms za doładowanie 19 zł, z tym że w VM kasa zostaje na koncie rok, a bonusy są do wykorzystania miesiąc i kto nie wykorzysta kasy na rozmowy w jednym miesiącu może ją wykorzystać na rozmowy w kolejnym miesiącu, czyli lekko na niekorzyść Plush,
zrobili nową markę zamiast ożywić Plus na karte i zrobić nową taryfe w marce głównej,

plusy,
można bez problemów zmienić pakiet z jednego na inny bez zmiany sieci w zależności od potrzeb,
wreszcie Plus zrobił ofertę konkurencyjną w opcji na karte, do tej pory sensowna była tylko oferta abonament tylko sim za 29 zł no limit, w karcie brak było no limitu, teraz jest druga sensowna oferta, tym razem na karte czyli Plush

pytanie tylko dlaczego tego Plus nie wprowadził w marce Plus bo w gruncie rzeczy jest to dobra oferta i Plus gdyby ją wprowadził pod główną marką nie miałby się czego wstydzić, moim zdaniem nowa marka nie była do tego potrzebna, wystarczyła zwyczajnie nowa taryfa w Plusie na karte choćby o nazwie Plush z pakietami które są w tej ofercie i też ludzie byliby zadowoleni, a tymczasem w Plus zostały stare oferty których Plus się może bardziej wstydzić niż tego Plush,
nie bardzo też rozumiem dlaczego Plush kładzie nacisk na "młodych", rozumiem, że chodzi pewnie o nastolatków, nic w tym złego tylko, że bez względu na wiek osoby, które uznają, że chcą z tego korzystać mogą korzystać, raczej większość ludzi chce mieć dobrą ofertę i nic by się nie stało gdyby to było w Plus na karte w taryfie Plush,
troche takie wrażenie powstało, że Plus woli zrobić nową markę niż zadbać o Plus na karte, odświeżyć go i promować,

oferta Plush jest fajna, elastyczna, konkurencyjna, szkoda, że nie pod marką Plus na karte z takimi samymi starterami kierowanymi też do "młodych" jako oddzielna taryfa, no ale jest jak jest i sama oferta jest ok
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

Post autor: g-rs »

ciekawy pisze: oferta Plush jest fajna, elastyczna, konkurencyjna, szkoda, że nie pod marką Plus na karte z takimi samymi starterami kierowanymi też do "młodych" jako oddzielna taryfa, no ale jest jak jest i sama oferta jest ok
I w tym tkwi cały problem.

Już to gdzieś napisałem, ale napiszę raz jeszcze...
36i6 też na starcie był rewolucją. O ile pamiętam miał to, czego próżno było szukać wtedy u konkurencji - całkowicie darmowe rozmowy z jednym numerem w tej samej sieci.

Kto dziś pamięta o 36i6? Myślę, że za dwa lata o Plush też już nikt nie będzie pamiętał.

Plus to silna marka... ale wyłącznie jako Plus. Wszelkie eksperymenty w rodzaju 36i6, Sami Swoi czy Plush z góry skazane są na niepowodzenie. Gdyby Plus przed laty skoncentrował się na umacnianiu i doskonaleniu Simplusa a nie rozmieniał się na drobne poprzez tworzenie różnych dziwnych projektów, byłby dziś zapewne najpotężniejszą marką pre-paid na rynku.

A co do tej konkretnej oferty...
Nie podoba mi się, że pakiety są płatne "z góry". Byłoby znacznie ciekawiej, gdyby rozmowy, SMS-y czy pakiet danych były rozliczane od zera a dopiero po osiągnięciu pułapu z góry ustalonej kwoty wskakiwałby "no limit". Wiem, że tak właśnie jest u konkurencji i może Plus obawiał się posądzenia o zrzynanie pomysłów ale w obecnej formie to nic innego jak abonament bez czasowego zobowiązania.
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

Post autor: 88michal »

Wczoraj przeniosłem numer do plus na kartę tzn od dzisiaj jestem w tej taryfie. Dostałem za do 20 zł do doładowań przez 12 miesięcy, i nie wiecie może czy po zmianie na Plush na kartę też będę dostawał te 20zł?

PS. Już wiem .. Dostaje się te 20 zł nawet po zmianie z plus na karte na plush . ;) gittara
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

Post autor: Joanna_Plus »

Oprócz nowej oferty na kartę Plush z taryfą Plush bez limitu, została wprowadzona nowa taryfa Plus na Kartę bez limitu w ofercie Plus na Kartę.

88michal,

zgadza się. Bonus pozostaje w przypadku zmiany na jeden czy drugi nowy wariant ;-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Remislanc
Szalony PlusManiak
Posty: 266
Rejestracja: 20 lis 2011, o 10:23

Re: Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

Post autor: Remislanc »

Joanna_Plus pisze:Oprócz nowej oferty na kartę Plush z taryfą Plush bez limitu, została wprowadzona nowa taryfa Plus na Kartę bez limitu w ofercie Plus na Kartę.
A gdzie można poczytać o szczegółach?
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

Post autor: 88michal »

właśnie jakies szczegoly tego PnK bez limitu?
pawelbestia
Prawie PlusManiak
Posty: 33
Rejestracja: 29 kwie 2013, o 21:58

Re: Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

Post autor: pawelbestia »

Chyba Joanna_Plus zaniemówiła...
Też jestem ciekaw tej nowej taryfy.
Czy startery Plush'a można nabyć w salonach? Czy tylko przez internet?
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Plush na Kartę! - Wasze opinie o ofercie

Post autor: 88michal »

A mnie denerwuje w tej taryfie to że po wykupieniu pakietu , zostaje na koncie 0zł.. oczywiście da się dzwonić i pisać smsy i korzystać z internetu (zależnie od pakietu) ale ciągle przy rozmowie z kimś przychodzi mi sms o niskim stanie konta.. To już jest wkurzające. Da się to jakos wyłączyć? Czy będzie to poprawione? ;-)
ODPOWIEDZ