LTE bez limitu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
korek2
PlusManiak
Posty: 74
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 lip 2013, o 09:41

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: korek2 »

Przedluzylem na rok z rabatem. Na razie wszystko OK
zzz
Szalony PlusManiak
Posty: 425
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:35

Re: Odp: LTE bez limitu pytanie

Post autor: zzz »

patryk7588 pisze:A powiedział kiedy naprawią?
Jesli nie naprawia do 25 to plus rozwiaze ze mna umowe. Tak mi obiecal.

EDIT:
giewont pisze:Ponawiam pytanie do expertów z plusa

Kończy mi się teraz umowa w ramach promocji Plan cenowy Internet 15GB (LTE01) - umowa z września 2013. Zakładam, że zostanę z Plusem na kolejny rok.
Mam zatem pytania: czy aby uniknąć tych wszystkich problemów związanych z błędnymi klasami i w konsekwencji lejkami lepiej wykupić nową aktywację czy zaryzykować zostając przy karcie i numerze sprzed roku i skorzystać z przywilejów dla przedłużających umowę w nowych taryfach POWER LTE?
Posiadam modem HUAWEY E3276. Czy to urządzenie jest wystarczająco dobre czy może warto wziąć któryś z nowszych modeli? Zasięg LTE oscyluje u mnie w granicach 4 kresek.
Proszę o poważne potraktowanie tego zapytania i szybką odpowiedź.
Liczę na profesjonalizm ze strony pracowników Plusa.
Oni tu nie zagladaja nawet. Taka taktyka, wiec raczej odpowiedzi nie dostaniesz
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2014, o 09:34 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów
Awatar użytkownika
xanar
PlusManiak
Posty: 121
Rejestracja: 22 lip 2014, o 11:01

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: xanar »

zzz pisze:Jesli nie naprawia do 25 to plus rozwiaze ze mna umowe. Tak mi obiecal.
Ale tego miesiąca ;-) Uuu no to 3 dni im zostały, patrząc ile czasu to naprawią, to ostry termin sobie narzucili :mrgreen:
Awatar użytkownika
Darek.74
Starszy Plusmaniak
Posty: 156
Rejestracja: 4 cze 2013, o 13:29

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Darek.74 »

Ciekawe podejście, lepiej rozwiązać im umowę nisz parę razy kliknąć na kompie korygując abonament 8-)
Chcą się pozbyć najgłośniejszych protestujących a reszty nie zmieniać.
zzz
Szalony PlusManiak
Posty: 425
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:35

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: zzz »

xanar pisze:
zzz pisze:Jesli nie naprawia do 25 to plus rozwiaze ze mna umowe. Tak mi obiecal.
Ale tego miesiąca ;-) Uuu no to 3 dni im zostały, patrząc ile czasu to naprawią, to ostry termin sobie narzucili :mrgreen:
25. wynika z tego, że jest to 30 dzień odpowiedzi na reklamację, w której zażądałem przywrócenia usługi zgodnie z parametrami zawartymi w umowie lub rozwiązania umowy z winy operatora.
Awatar użytkownika
xanar
PlusManiak
Posty: 121
Rejestracja: 22 lip 2014, o 11:01

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: xanar »

Czyli rozwiążą umowę z tobą, możesz zrobić tak, że po rozwiązaniu, zawrzeć nową, gdyż podobno od sierpnia nie było problemów z poprzednimi klasami :-D . Coś tak tu napisali swojego czasu
Czteroręki

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Czteroręki »

Postanowiłem odpowiedzieć zbiorczo, ponieważ większość pytań wynika z jednego oczywistego faktu. Mianowicie według zapisów regulaminu sieć Plus ma obowiązek w przypadku nadmiernego zużycia danych ograniczyć prędkość pobierania i wysyłania danych aby zapewnić odpowiednią wydajność sieci.

Plus posiada bardzo wielu abonamentów. Infrastruktura sieciowa i zarządzanie nią to wielkie przedsięwzięcie dlatego część reklamacji jest uznawana, ponieważ Plus ogranicza prędkość internetu w określonych przypadkach.

Plus ma prawo i obowiązek ograniczyć prędkość jak sieć jest niewydolna bądź użytkownik przekroczy pakiet pobranych danych i klienci Power LTE zaakceptowali taką sytuację składając czytelny podpis pod umową.

Osobiście byłem w salonie Plusa i byłem zainteresowany zakupem usługi, jednakże dokładnie jak dorosła odpowiedzialna osoba przeczytałem spokojnie regulamin i od razu zwróciłem uwagę na wytłuczoną informację o możliwym ograniczeniu prędkości i nie podpisałem umowy, ponieważ szukam internetu, który nie ma tak restrykcyjnych zapisów.
zzz
Szalony PlusManiak
Posty: 425
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:35

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: zzz »

xanar pisze:Czyli rozwiążą umowę z tobą, możesz zrobić tak, że po rozwiązaniu, zawrzeć nową, gdyż podobno od sierpnia nie było problemów z poprzednimi klasami :-D . Coś tak tu napisali swojego czasu
jeśli naprawią i będę miał 20Mb/s to ok. Jeśli nie - umowa rozwiązana i na pewno nigdy nic więcej w plusie. Już wiem jak traktuje się klienta.
Marcinelli
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 15 wrz 2014, o 20:20

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Marcinelli »

xanar pisze:Czyli rozwiążą umowę z tobą, możesz zrobić tak, że po rozwiązaniu, zawrzeć nową, gdyż podobno od sierpnia nie było problemów z poprzednimi klasami :-D . Coś tak tu napisali swojego czasu
podobno to ... podobno tamto...
Za dużo tu 'podobno' jak na komercyjne przesięwzięcie, tu potrzebne są jasne zapisy i respektowanie zasad a nie grzebanie się w domysłach ;-)
mariobross23
Szalony PlusManiak
Posty: 210
Rejestracja: 29 lip 2014, o 11:30

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: mariobross23 »

Dobrze napisałeś " ma prawo ograniczać prędkość jeśli sieć jest niewydolna " ... Tylko jedno ale : sieć nie jest non stop maksymalnie obciążona , a prędkość jest ograniczana nawet gdy ta sieć nie jest wcale obciążona... Dostajesz lejek nie w chwili przeciążenia a w momencie pobranej określonej liczby GB , na stałe do końca okresu rozliczeniowego . NIE SADZE ABY BYLO TO ZGODNE Z REGULAMINEM
Awatar użytkownika
xanar
PlusManiak
Posty: 121
Rejestracja: 22 lip 2014, o 11:01

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: xanar »

Czteroręki pisze:Osobiście byłem w salonie Plusa i byłem zainteresowany zakupem usługi, jednakże dokładnie jak dorosła odpowiedzialna osoba przeczytałem spokojnie regulamin i od razu zwróciłem uwagę na wytłuczoną informację o możliwym ograniczeniu prędkości i nie podpisałem umowy, ponieważ szukam internetu, który nie ma tak restrykcyjnych zapisów.
No to szukaj dalej, a nie tracisz swój cenny czas na pisanie postów tutaj.
Czteroręki

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Czteroręki »

mariobross23 pisze:Dobrze napisałeś " ma prawo ograniczać prędkość jeśli sieć jest niewydolna " ... Tylko jedno ale : sieć nie jest non stop maksymalnie obciążona , a prędkość jest ograniczana nawet gdy ta sieć nie jest wcale obciążona... Dostajesz lejek nie w chwili przeciążenia a w momencie pobranej określonej liczby GB , na stałe do końca okresu rozliczeniowego . NIE SADZE ABY BYLO TO ZGODNE Z REGULAMINEM
Sieć nie jest stale obciążona, ponieważ użytkownicy, którzy ją zapychają dostali lejek. Osobiście nie posiadam Power LTE ale korzystam z internetu Plus i mam nadzieje, że Plus będzie dbał o interesy swoich klientów. Po wprowadzeniu Power LTE prędkość w mojej miejscowości spadła to i tak Plus traktuje bardzo pobłażliwie Power LTE-owców. Piszę nieustannie stosowne reklamacje do Plusa aby przywrócił sprawność sieci.
Marcinelli
Szalony PlusManiak
Posty: 254
Rejestracja: 15 wrz 2014, o 20:20

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: Marcinelli »

:lol: :lol: :lol:
Nie wyrabiam już ze śmiechu.
zzz
Szalony PlusManiak
Posty: 425
Rejestracja: 7 cze 2014, o 16:35

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: zzz »

nie komentujcie wpisów czartorękiego bo to naprawdę szkoda czasu dla nas i dla niego, bo nie będzie musiał udzielać zbiorczych odpowiedzi. lepiej się pośmiać w tym czasie jak kolega z postu wyżej.
rozasty
PlusManiak
Posty: 70
Rejestracja: 30 lip 2014, o 16:15

Re: LTE bez limitu pytanie

Post autor: rozasty »

Zaraz wszystkie posty zostaną usunięte, tak jak ostatnio
ODPOWIEDZ