Przedłużenie umowy

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
onyx-22
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 lip 2009, o 10:50

Przedłużenie umowy

Post autor: onyx-22 »

Witam,

Mam kilka pytań dotyczących przedłużenia umowy w Plusie dla klientów indywidualnych:
1. Na jakiej najnowszej taryfie można wziąść rabat na abonament?
2. Jaki jest dodatkowy pakiet minut do wszystkich sieci ANZ w taryfach Syberyjskich: 40/55/75?
3. W jaki sposób wytargowac u nich słynny pakiet dodatkowy 1000minut za przedłużenie umowy(10x100 minut) ? ;)

PPOZDRAWIAM

Onyx
Awatar użytkownika
spec
Początkujący PlusManiak
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2009, o 00:46

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: spec »

1) Rabat dostajemy przy pwa w Taniorozmownych, ewentualnie anz w tej chwili jest dla ind. jest to Nowy Plus.
2) Są różne pakiety, do wszystkich, do plusa, do plusa wiw, 1000min tylko w przypadku jeśli złożyłeś jakiś czas temu rezygnację i za kilka dni wyłączą ci numer no i sami mogą zaproponować, ewentualnie dzwonisz i wycofujesz rezygnację.
lotus79
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 gru 2009, o 18:26

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: lotus79 »

Co do przedłużenia umowy... i ewentualnych promocji dla stałych klientów. Ponieważ moja umowa dobiega końca i NIE MA na stronie informacji o telefonach dostępnych dla przedłużających umowę, wysłałem maila z zapytaniem o oferty. Po kilku dniach przyszła wiadomość: "[...]proszę Pana o telefoniczny kontakt z konsultantem Działu Obsługi Klienta[...]". Oczywiście taki kontakt to minimum 0,95 zł :)
no i wszystko jasne :)
0,95 * (ilość klientów chcących przedłużyć umowę) = czysty zysk :)

Dodam, że wykonałem już 3 takie telefony. Za pierwszym razem obiecano mi przesłać ofertę mailem - niestety nic nie dotarło. Kolejny telefon = "sprawdzimy to" itd...

A ja pamiętam jeszcze czasy, kiedy to Konsultant dzwonił do klienta, przypominał o kończącej się umowie i proponował np atrakcyjne telefony...

A swoją drogą ciekawe... XXI wiek - era internetu i ani za pomocą maila ani ze strony internetowej nie można uzyskać informacji.
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: vod »

lotus79 pisze:Co do przedłużenia umowy... i ewentualnych promocji dla stałych klientów. Ponieważ moja umowa dobiega końca i NIE MA na stronie informacji o telefonach dostępnych dla przedłużających umowę,
Są pokazane telefony z cenami dla nowych i obecnych klientów,w zależności z jakiej promocji chcesz skorzystać.
Dla klientów indywidualnych,zobacz np.tutaj:


http://plus.pl/oferta_indywidualna/plus ... ych_umowe/

http://plus.pl/oferta_indywidualna/plus ... _klientow/

tutaj masz telefony w górnej ramce wybierasz promocję,a przy telefonach taryfę:

http://www1.plus.pl/si/webapp/wcs/store ... geNumber=1

Wybierasz obojętnie jaką promocję z ogólnej oferty,telefon,taryfę i masz orientacyjną cenę,a niektóre modele są dla stałych klientów w jeszcze niższej cenie niż ta podana,ale to już dowiesz się przy rozmowie z konsultantem.
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
kamilldz86
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2010, o 18:49

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: kamilldz86 »

Witam wszystkich serdecznie!!!!!

Mam takie pytanko obecnie posiadam abonament kubali kończy mi się 29 marca tego roku. Chcę przedłużyć umowę - mogę to zrobić przez internet czy muszę iść do punktu sprzedaży????????

Z Góry Bardzo Dziękuję!!!!!
Awatar użytkownika
vod
Moderator
Posty: 1064
Rejestracja: 24 lut 2009, o 20:48
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: vod »

kamilldz86 pisze:Witam wszystkich serdecznie!!!!!

Mam takie pytanko obecnie posiadam abonament kubali kończy mi się 29 marca tego roku. Chcę przedłużyć umowę - mogę to zrobić przez internet czy muszę iść do punktu sprzedaży????????

Z Góry Bardzo Dziękuję!!!!!
Przedłużenia umowy można dokonać tylko w salonie firmowym,punkcie dilerskim sprzedającym usługi Plusa lub telefonicznie u konsultanta pod numerem 2601
""... życie upiornym oddechem pluskiew
pisz ten aforyzm i noś na bluzce ..."

http://www.youtube.com/watch?v=SV0IPygR ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=7fU59FeRg2A
Marcin34
Starszy Plusmaniak
Posty: 181
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 13:55
Lokalizacja: Lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marcin34 »

Z tym że najlepsze warunki dostaniesz dzwoniąc pod 2699, w salonie to to c ona stronie internetowej (warunki), niewiele wiecej mogą może dać pod 2601. Dla przykładu mi na 2gim tel (bo jeden mam w +), w playu co mam proponują umowę bez telefonu na przedłuzenie na rok i za 47,5 zł 243 min do wszystkich + 500 po sieci i stacj.
eciu
PlusManiak
Posty: 62
Rejestracja: 26 paź 2009, o 15:55
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: eciu »

no i ryzyko jak to drogą kurierską że coś nie zostanie dołączone itc .
Niezgodność umowy , bla bla bla
GG: 1546357

POMOGŁEM , podziękuj to zawsze motywuje :)
morwi
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 6 lut 2010, o 01:48

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: morwi »

eciu pisze:no i ryzyko jak to drogą kurierską że coś nie zostanie dołączone itc .
Niezgodność umowy , bla bla bla

Dokładnie tak.
Kulken
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 2 sie 2011, o 12:19

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Kulken »

Witam niedługo kończy się moja umowa i chciałbym wiedzieć w jakiej cenie otrzymam Nokie N95 w abonamencie 29zl.
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: rafal2119 »

Po pierwsze ten telefon już dawno wyszedł ze sprzedaży w Plusie. Chyba tylko cudem gdzieś jeszcze uchował.
Po drugie na przedłużenie umowy w promocyjnej ofercie Bezlik 29 zł na 12 miesięcy Nokia N95 jest ze sporą dopłatą 1299 zł.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sl@w_es »

rafal2119 pisze:(...) na przedłużenie umowy w promocyjnej ofercie Bezlik 29 zł na 12 miesięcy Nokia N95 jest ze sporą dopłatą 1299 zł.
Za tą cenę na portalu aukcyjnym kupisz nawet trzy takie NOWE telefony i jeszcze Ci kasa zostanie, a zobowiązania żadnego nie podpisujesz, chyba, że wtedy (po zakupie telefonu) zdecydujesz się na ofertę bez telefonu dzięki czemu i tak finansowo będziesz do przodu. :-)
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
artur199123
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 sie 2011, o 12:10

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: artur199123 »

[ad]witam
chciałem wyrazić swoje wielkie oburzenie i niezadowolenie z tego w jaki sposób traktowani są klienci tejże właśnie sieci. To jest po prostu skandal to co się dzieje. i jeszcze to hasło: "stali klienci mają lepiej" sratatata, to jest śmiech na sali. Miesiąc temu poszedłem przedłużyć umowe, telefon wybrałem z ulotki w konkretnej taryfie, lecz telefon nie był jeszcze dostepny w punkcie sprzedaży tylko w magazynie wiec złozylem zamówienie tego telefonu. Owe zamówienie miało być zrealizowane w ciągu dwóch dni, tak mi bynajmniej powiedziano. Telefon przyszedł po miesiacu. Gdy udałem się po jego odbiór powiedziano mi że nie mogą mi go dać gdyż telefon nie jest juz dostępny w taryfie którą wybrałem. Nikt nie raczył mnie o tym poinformować i miesiąc czekania poszedł w d... grzecznie mówiąc. oczywiscie w miedzy czasie zmienialy sie panie i zadna o niczym nie wiedziala
Jeżeli ktoś by mógł podać miejsce gdzie moge złożyc jeszcze zażalenie byłbym wdzięczny.
to tyle z mojej strony nie dajcie sie robic w bambuko[/ad]
Awatar użytkownika
tomek
Szalony PlusManiak
Posty: 1499
Rejestracja: 1 paź 2008, o 19:13
Lokalizacja: Polska

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: tomek »

artur199123 pisze:Jeżeli ktoś by mógł podać miejsce gdzie moge złożyc jeszcze zażalenie byłbym wdzięczny.
http://www.plus.pl/indywidualna/Kontakt/
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: rafal2119 »

artur199123 pisze:telefon wybrałem z ulotki w konkretnej taryfie
Tak z ciekawości to o jaki telefon chodzi i jaką taryfę?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ