Co wybrać?

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Amcia
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 paź 2009, o 20:21
Lokalizacja: Rzeszów/Tyczyn/LKJ Zabajka

Co wybrać?

Post autor: Amcia »

Witajcie.


Przedłużam umowę i nie wiem co wybrać. Byłem dziś w Plusie, gość dał mi B7300 ale system padł i jutro mam pojechać jeszcze raz. Chciałem wziąć 5800 XM, ale jej nie mają (-.-'), B7300 jest trochę ciulowa. Doradźcie mi, co mam wziąć? Mile widzane: Wi-Fi. Co wymaga? Dobry aparat i dotykowiec (ew. N85).
Abonament: Elastyczna 100

Proszę o radę ;)


@down
Właśnie ja chciałem Omnie wziąć to typ mi przyniósł Omnie Lite (B7300) a ta Omnia i900 kosztuje 200zł a narazie kasy nie mam ;x Ale jutro będę właśnie z nimi to negocjował ;p
Ostatnio zmieniony 3 lis 2009, o 19:52 przez Amcia, łącznie zmieniany 1 raz.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6165
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Co wybrać?

Post autor: mariusz9a »

Może Samsung Omnia? Ja mam już ponad rok i jest to najmniej awaryjny telefon jaki miałem. Do tego Windows Mobile ma na prawdę potężne możliwości :-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Amcia
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2009, o 20:21
Lokalizacja: Rzeszów/Tyczyn/LKJ Zabajka

Re: Co wybrać?

Post autor: Amcia »

5530 czy Omnia? (i900 lub B7300)
N85 czy Omnia? (i900 lub B7300)
Co byście wzięli?
pawelryb
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 8 sty 2008, o 21:07

Re: Co wybrać?

Post autor: pawelryb »

Amcia pisze:5530 czy Omnia? (i900 lub B7300)
N85 czy Omnia? (i900 lub B7300)
Co byście wzięli?
Raczej Omnie
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Co wybrać?

Post autor: kowcio »

Na pewno Omnię. Nokia może lepiej odtwarza muzykę, ale muzyka to nie wszystko...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6165
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Co wybrać?

Post autor: mariusz9a »

kowcio pisze:Na pewno Omnię. Nokia może lepiej odtwarza muzykę, ale muzyka to nie wszystko...
Z tą muzyką to można się pobawić w ukrytych ustawieniach dźwięku w Omni. Opisane jest to na forach poświęconych PDA. Ale radze uważać żeby nie uszkodzić słuchawek i/lub głośnika :-D Poza tym dużo daje sam soft, tzn same programy do multimediów - i to polecam zainstalować w pierwszej kolejności ;-) Bo te wbudowane w system to tragedia :-P
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Fink
Prawie PlusManiak
Posty: 32
Rejestracja: 14 lis 2009, o 09:50

Re: Co wybrać?

Post autor: Fink »

a może zupełnie coś innego np. HTC Touch 2 też na windowsie za wiele o tym telefonie nie powiem bo na razie mieliśmy 2 sztuki w salonie i nie miałem okazji się nawet nim pobawić, ale podejrzewam, że to nie byłby głupi pomysł, Jeśli chodzi o te telefony co napisałeś to ja bym wziął i900 bądź N85 do noki w abonamencie 100zł dodajemy słuchawkę bluetooth gratis nie wiem jak tam u ciebie w mieście jest bo przynajmniej do M punktów zostały rozesłane jakiś czas temu do rozdania dla klientów którzy wybiorą nokię i mają abo co najmniej 100 :) chyba że ich zapasy się już wyczerpały.
Awatar użytkownika
adas72
PlusManiak
Posty: 66
Rejestracja: 16 lis 2009, o 12:13

Re: Co wybrać?

Post autor: adas72 »

:-D Fakt HTC to może być czarny koń w ofercie Plusa ...a teraz jest promocja dla klijentów przedłużających umowe ...coś 200pln taniej za telefon.
Zresztą Plus zawsze dbał o swoich klijentów ...o mnie zawsze :->
ZieciuTSW
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2009, o 16:34

Re: Co wybrać?

Post autor: ZieciuTSW »

Witam.

SE C902 czy SE G700 - Który z tych telefonów radzicie wybrać?
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Co wybrać?

Post autor: pasqal »

Znów to samo - pytanie bez podanych żadnych wymagań, sugestii, potrzeb.
Nie da się odpowiedzieć na Twoje pytanie od razu - musisz wskazać, na czym Ci zależy oraz co ewentualnie chcesz porównać w tych modelach.
And remember: respect is everything…
ZieciuTSW
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2009, o 16:34

Re: Co wybrać?

Post autor: ZieciuTSW »

Czy aparat 5Mpx, który jest w C902 robi rzeczywiście lepsze zdjęcia niż aparat 3.2Mpx, który posiada G700?

Który z telefonów ma wytrzymalszą obudowę?

Który z telefonów jest lepszy "multimedialnie"?
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: Co wybrać?

Post autor: Amix »

ZieciuTSW pisze:Czy aparat 5Mpx, który jest w C902 robi rzeczywiście lepsze zdjęcia niż aparat 3.2Mpx, który posiada G700?
Aparat telefoniczny z fotoaparatem z mniejsza ilością Mpix na mikroskopijnej matrycy będzie robił lepsze zdjęcia, (mniejsze szumy przy np. wyższym ISO i nie tylko) Należy też zwrócić uwagę na jasność obiektywu, i czy aparat ma autofokus.
Z mniejsza liczbą Mpix niż 3.2Mpix na dzisiejsze czasy już bym nie kupował.
N95 ma co prawda 5Mpix, ale ma bardzo dobry obiektyw (szklany) i dobrej firmy, większą wielkość fizyczną matrycy od większości innych aparatów telefonicznych z foto, dlatego robi po mimo napakowanych pixeli dość dobre zdjęcia.
Co do dwóch pozostałych pytań, to nie wiem nic.
EHOL
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2012, o 21:40
Lokalizacja: Małopolska

Re: Co wybrać?

Post autor: EHOL »

Witam!

Z początkiem lutego przypada mi termin przedłużenia umowy w sieci Plus.
Chciałem wziąć telefon HTC sensation, ale mam pecha, bo został wycofany z oferty Plusa na miesiąc przed zakończeniem mojej umowy. Teraz nie mam pojęcia co wybrać. Myślę nad Samsungiem Galaxy S Plus lub SE arc S. Nie mogę się jednak zdecydować. Proszę osoby wtajemniczone w te telefony o opinie, co wybrać? Chętnie przyjmę też nowe propozycje. Mój budżet na telefon wynosi do 400zł w abonamencie 110zł brutto (90zł netto) w ofercie Plusa dla firm.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Co wybrać?

Post autor: luki »

Samsung Galaxy S II i9100, powinien być w podobnej cenie co Sensation i do tego lepszy.
luzak
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2012, o 01:37
Lokalizacja: Opalenica

Re: Co wybrać?

Post autor: luzak »

EHOL pisze:Myślę nad Samsungiem Galaxy S Plus lub SE arc S. Nie mogę się jednak zdecydować. Proszę osoby wtajemniczone w te telefony o opinie, co wybrać.? Chętnie przyjmę też nowe propozycje. Mój budżet na telefon wynosi do 400zł w abonamencie 110zł brutto (90zł netto) w ofercie Plusa dla firm.
Rozumiem ze patrzysz na taryfe 90 netto + 15 netto pakiet internetowy. Z wymienionych telefonów problem chyba sam się rozwiązuje bo Galaxy S plus nie występuje w plusie a sama Ska już nieosiągalna. Najlepszym wyborem to Arc S gdyż reszte (czyli HTC czy SII) przekraczają twój budżet.
ODPOWIEDZ