Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Katerina2104
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 lut 2014, o 10:41

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Katerina2104 »

Dobrze, w takim razie będę próbować za jakiś czas.
Bo zdziwiło mnie to że najpierw jak sprawdzałam to była informacja że obecnie nie ma oferty przygotowanej dla mojego numeru, a dzisiaj już inna informacja że w sklepie znajduje się już zamówienie z podanym numerem.
W razie czego będę pisać o pomoc.
Dziękuję bardzo :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22383
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Katerina2104,

gdyby oferta nie była widoczna do poniedziałku, daj proszę znać.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Taikatalvi
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2015, o 22:10

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Taikatalvi »

Zostało mi 7 doładowań do końca umowy,czy moge już ją przedłużyć?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22383
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Taikatalvi,
Taikatalvi pisze:Zostało mi 7 doładowań do końca umowy,czy moge już ją przedłużyć?
Tak. Przy 7 zasileniach oferta udostępniana jest w sklepie internetowym. Czas jej przygotowania to 72 godziny od dokonania ostatniego doładowania.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
fox0410
PlusManiak
Posty: 136
Rejestracja: 4 lis 2013, o 18:16

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: fox0410 »

wczesniej byłam w mix plus i zawsze 6 miesiecy przed koncem umowy moglam przedłużyc, nie oplacalo mi sie to gdyz wiele razy w ciagu miesiaca doładowywałam konto. przeszlam na abonament, korzystniejsze warunki i w momencie gdy zdecydowałam sie na abonament anulowano mi 6 doładowan w mix :)
tosia
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 12:34
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: tosia »

Zwracam się z taką prośbą. Pozostało mi w Plus Mix Standardowym 40zł pięć doładowań do dokonania. Chciałabym już w tej chwili przedłużyć umowę, tyle że na 24 doładowania po 30 zł. Taka możliwość jest w sklepie internetowym. Problem mam jednak z modelem telefonu. Zależałoby mi na Nokia Lumia 520. Niestety jest ona chyba dostępna tylko dla przechodzących z karty na Mix i w przypadku 24 x 30 zł kosztowałaby 69zł. Czy mogłabym też otrzymać ten tel przedłużając umowę? Ewentualnie, ile by kosztowała. Zastanawiam się nad przedłużeniem umowy, bądź zakupem telefonu na wolnym rynku i rezygnacją z umowy. Wszystkie smartphony moją obecnie powyżej 4", nie chciałabym takiego. Nokia Lumia 520 spełniałaby moje oczekiwania. Chyba, ze mże jest jakaś dłuższa lista pdf telefonów dostępnych przy przedłużaniu umowy Mix.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22383
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

tosia,

jeżeli chodzi o ten telefon, to nie prowadzimy już jego zakupu. W sklepie internetowym są też aktualnie ostatnie sztuki :-/.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tosia
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 12:34
Kontakt:

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: tosia »

Aha, ok. Może za jakiś czas i coś większego przypadnie mi do gustu. Dziękuję za odp.

A jeszcze mam pytanie, skoro po zalogowaniu się do własnej oferty widzę ofertę identyczną jak dla wszystkich przedłużających, tyle że w doładowaniach jest widoczne +5 z obecnej umowy, tzn. ze oferta dla mnie jest taka sama jak dla wszystkich, czy że jeszcze nie jest przygotowana. Tutaj na forum czytam, że niektórzy czekają 72 godz od doładowania uprawniającego do indywidualnej oferty, ale czy to możliwe, że u mnie czy zaloguję się czy nie, to mam tę samą ofertę?
ziutek123
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 3 kwie 2015, o 14:29

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: ziutek123 »

Witam. Mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy w mix plusie zostało mi 8 doładowań do końca umowy, a chciałbym ją już przedłużyć czy jest taka możliwość?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22383
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj ziutek123,

oferta najwcześniej udostępniana jest w sklepie internetowym, ale przy 7 zasileniach pozostałych do końca dotychczasowego kontraktu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
orx
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 21:49

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: orx »

Witam. Ja również ma pytanko dotyczące telefonu. Zainteresował mnie model SONY Xperia E4, już jutro chciałam przedłużać umowę z tym telefonem. Jednak teraz jak ponownie przeglądałam oferty zobaczyłam, że ten telefon jest "chwilowo niedostępny " :( Czy jest szansa, że on ponownie będzie "dostępny" czy nie mam na co liczyć ? Oraz czy jeśli złożyłabym zamówienie z przedłużeniem umowy z tym modelem to nie byłoby problemu, mimo tej chwilowej niedostępności tylko z dłuższym oczekiwaniem ?
Alcatraz
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 6 kwie 2015, o 22:17

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Alcatraz »

Ja również mam pytanie (Mix6). Cóż, zostało mi 8 doładowań do końca umowy. Jeżeli doładuję konto jutro, to w ciągu 72 godzin od czasu doładowania zostanie przygotowana oferta przedłużenia umowy w sklepie internetowym (o ile się nie mylę, oferta jest przygotowywana wtedy, kiedy pozostaje już 7 doładowań do końca?). No i w związku z tym mam dwa pytania:
1. Jeżeli pojawi się oferta przedłużenia w sklepie internetowym, to będzie to równoznaczne z tym, że będę mógł przedłużyć umowę normalnie w salonie czy po prostu tylko i wyłącznie w sklepie?
2. Jeżeli wszystko się zgadza, to jest szansa na to, że np. mógłbym dostać propozycję przedłużenia umowy z telefonem LG F60 dokładnie na tych samych warunkach, na których była przedłużana poprzednia umowa? (czyli telefon za 3 zł w umowie na 42 doładowania po 40 złotych)? Zapasy nie są jeszcze wyczerpane ;p ?(biorąc pod uwagę popularność telefonu wśród ludzi przedłużających umowę :D)

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

P.S.
Z dwóch pytań zrobiły się niechcąco cztery, a nawet pięć :D
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22383
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj orx,
orx pisze:Zainteresował mnie model SONY Xperia E4
Jeżeli chodzi o ten model i przedłużenie umowy w usługach Plus Mix, to jest on aktualnie dostępny.

Alcatraz,
Alcatraz pisze:Jeżeli doładuję konto jutro, to w ciągu 72 godzin od czasu doładowania zostanie przygotowana oferta przedłużenia umowy w sklepie internetowym (o ile się nie mylę, oferta jest przygotowywana wtedy, kiedy pozostaje już 7 doładowań do końca?).
Zgadza się.
Alcatraz pisze:1. Jeżeli pojawi się oferta przedłużenia w sklepie internetowym, to będzie to równoznaczne z tym, że będę mógł przedłużyć umowę normalnie w salonie czy po prostu tylko i wyłącznie w sklepie?
Nie. W innych kanałach sprzedaży oferta może pojawić się przy mniejszej liczbie zasileń, pozostałych do końca obecnego kontraktu.
Alcatraz pisze:2. Jeżeli wszystko się zgadza, to jest szansa na to, że np. mógłbym dostać propozycję przedłużenia umowy z telefonem LG F60 dokładnie na tych samych warunkach, na których była przedłużana poprzednia umowa? (czyli telefon za 3 zł w umowie na 42 doładowania po 40 złotych)? Zapasy nie są jeszcze wyczerpane ;p ?(biorąc pod uwagę popularność telefonu wśród ludzi przedłużających umowę :D)
Taka jest aktualna cena tego modelu przy tym wariancie umowy w sklepie internetowym.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mateo_psv
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2013, o 11:49

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: mateo_psv »

Witam Serdecznie.

W sklepie internetowym przy ofercie Mix dla przedłużających pojawił się telefon Lumia 640 z tym że z informacją "Chwilowo niedostępny". Czy wiadomo kiedy będzie fizycznie możliwość przedłużenia umowy z tym telefonem i czy pojawi się w ofercie dla przedłużających Mix'a Lumia 640XL (ewentualnie kiedy)? Zakończyłem umowę już jakiś czas temu ale wciąż poluję na jakiś sensowny telefon, który będzie spełniał moje oczekiwania, niestety na Lumię 1320 się nie udało doczekać (chyba już nie prowadzicie zakupu tego modelu)

Pozdrawiam i czekam na jakieś dokładne informacje dot. w/w telefonów.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22383
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj mateo_psv,
mateo_psv pisze:W sklepie internetowym przy ofercie Mix dla przedłużających pojawił się telefon Lumia 640 z tym że z informacją "Chwilowo niedostępny".
Ten model widzisz w sklepie internetowym?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ