Pakiet Atlantycki – tani Internet w Roamingu

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
krzysiek789
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 maja 2015, o 17:27

Pakiet Atlantycki – tani Internet w Roamingu

Post autor: krzysiek789 »

Witam,

chciałem się zorientować czy pakiet Pakiet Atlantycki – tani Internet w Roamingu dostępny jest również w taryfie Plus na kartę?
W regulaminie promocji niestety nie ma tego opisanego w jakich taryfach obowiązuje pakiet, na infolinii Pani stwierdziła "że tak, ale pakiet atlantycki nie obejmuje w takim przypadku USA", tak więc swojego doświadczenia z infolinią nie komentuję. "Pakiet atlantycki nie obejmuje USA".
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Pakiet Atlantycki – tani Internet w Roamingu

Post autor: niko10 »

Promocja skierowana jest do Abonentów, którzy zawarli z Polkomtel na piśmie umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych
http://www.plus.pl/documents/16/203999e ... amingu.pdf
Axel
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 26 lip 2014, o 10:08

Re: Pakiet Atlantycki – tani Internet w Roamingu

Post autor: Axel »

Czy pod terminem "Abonent" kryje się też posiadacz Mixplusa? W starszym pliku (10 VI 2015) było to wyszczególnione:
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... yhsaFRKhcw


Jeśli tak, to ile trwa okres rozliczeniowy? Chciałem wziąć pakiet 250 mb i aktywować go 27-28 lipca. Do kiedy byłby ważny?

Pozdrawiam
niko10
Szalony PlusManiak
Posty: 860
Rejestracja: 1 cze 2014, o 18:58

Re: Pakiet Atlantycki – tani Internet w Roamingu

Post autor: niko10 »

Axel
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 26 lip 2014, o 10:08

Re: Pakiet Atlantycki – tani Internet w Roamingu

Post autor: Axel »

Hej, to jeszcze pare pytań. Dobrze się doczytałem, że mogę włączyć sobie ten pakiet od razu 2x i mieć od razu 200 mb?

Druga sprawa. *121# pozwala na sprawdzenie pozostałej liczby mb. Czy duże są opóźnienia w aktualizacji tych danych?

Trzecia rzecz. Mam włączony w Polsce pakiet 500 mb, czy nie będzie to się jakoś kłóciło, że mam dwa pakiety internetowe?

I ostatnie. O co dokładnie chodzi z tym limiterem data? Że gdy skończy mi się pakiet i gdy wtedy wykorzystam kolejne 250 mb, to odłącza mi internet?

Pozdrawiam
xavie
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2015, o 09:56

Pakiet Atlantycki w MixPlus

Post autor: xavie »

Witam, mam Mix Plus, jadę na weekend do UK.

Czy jest coś poza pakietem atlantyckim 15/50/100MB? Czy może lepiej opłaca się tam kupić tam jakąś kartę startową?

Internet używał będę po parę godzin dziennie, głównie do poruszania się komunikacją miejską, nawigacji.
ODPOWIEDZ