Przeniesienie numeru do Plusa

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
weronisia447
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 11:45

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: weronisia447 »

2. Tak wyłączyłam bo wolałam mieć też sms i internet i mi wyłączyli...

3. Ale mi tak powiedzieli że jeśli nie miałam telefonu na abonament bądź na karte i nie miałam żadnej umowy w orange mi nie przysługuje bo zmieniły się zasady jakieś i nie wiem właśnie też o co chodzi.. ja żadnych pakietów złotówek po doładowaniu nie dostałam ? Czy mogliby mnie oszukać z tym? Najpierw mówili że dostanę ten pakiet przy 6 doładowaniach, a teraz że nie.. i sama nie rozumiem... Proszę mi to wyjaśnic.. Skoro przeniosłam numer to raczej powinny mi przysługiwac.. I żadne zasady nie powinny się zmienić..
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

weronisia447,

2. A te 300 minut, o których piszesz w pierwszym poście? Dodałaś je sama? Umowa na pewno jest na kwotę 40 zł?

3. Aby bonus w postaci dodatkowych złotówek był przyznany, umowa musi być zawarta w danej promocji. Szczegóły swojego kontraktu, znajdziesz bezpośrednio w umowie.
Joanna_Plus pisze:przeredaguj proszę post. Punkt 9 Regulaminu Forum: http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=292.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
weronisia447
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 11:45

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: weronisia447 »

2. Tak bo byłam w salonie.. i mi przysługiwało te nielimtowane rozmowy do wszystkich, ale z nich rezygnowałam. Wyłączyli mi to i włączyłam sobie pakiet 300 minut, w tym mam sms do wszystkich siedzi i 1 GB internetu
3. Tylko właśnie to co mówili że mi nie przysługuje bo nie miałam telefonu na umowę w orange to mają rację? Czy mogliby mnie z tym oszukać?

Ok przeczytałam.

4. Dlaczego jak doładowałam konto za 40 zł to mam nadal te 40 zł a pakiety mi się nie włączyły? Miałam ważne pakiety do 19 kwietnia, ale że skończyły mi się minuty bo je wykorzystałam i internet więc doładowałam a sms nie dostałam że mi się włączyły te pakiety a kasę na koncie jak mam tak mam.. I nie wiem dlaczego.. Poszłam do salonu powiedzieli że jakieś opóźnienie z tym może być. Jak wpisałam jeszcze raz ten kod aktywacji pakietu żeby to napisali " Usługa niedostępna. Sprawdz: 1) czy masz wymagane srodki 2) czy usluga nie wyklucza sie z inna usluga 3) czy spełnione sa inne warunki w celu jej aktywacji "
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

weronisia447,

2 i 4. Czyli zostały włączone pakiety dodatkowe: http://www.plus.pl/documents/16/885b4e6 ... %20Mix.pdf. One nie działają jak pakiety kontraktowe, czyli nie odnawiają się przy każdym zasileniu konta, tylko co 30 dni.
weronisia447 pisze:Jak wpisałam jeszcze raz ten kod aktywacji pakietu żeby to napisali " Usługa niedostępna. Sprawdz: 1) czy masz wymagane srodki 2) czy usluga nie wyklucza sie z inna usluga 3) czy spełnione sa inne warunki w celu jej aktywacji "
Zgodnie z regulaminem:
9. W Okresie Ważności Promocji Abonent może mieć na koncie aktywny tylko jeden pakiet tego samego rodzaju, np. Mix 300 minut do wszystkich.
weronisia447 pisze:Ok przeczytałam.
I w umowie jest mowa o bonusie dodatkowych złotówek?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
weronisia447
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 11:45

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: weronisia447 »

Nie ma w umowie pakietu dodatkowych złotówek... Czyli mi nie przysługuje ?

I jak włączyc te pakiety bo minuty wykorzystałam a chciałabym miec je na nowo.. pewnie trzeba będzie dezaktywowac i włączyc jeszcze raz ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

weronisia447,
weronisia447 pisze:Nie ma w umowie pakietu dodatkowych złotówek... Czyli mi nie przysługuje ?
Umowa została zawarta w promocji, która nie przewiduje tych dodatkowych pakietów :-/. Możesz opisać sprawę do Departamentu Reklamacji: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=3344, wówczas pracownicy zajmą stanowisko w tej sprawie.
weronisia447 pisze:I jak włączyc te pakiety bo minuty wykorzystałam a chciałabym miec je na nowo.. pewnie trzeba będzie dezaktywowac i włączyc jeszcze raz ?
Podaj mi proszę, co dokładnie pojawia się w informacji zwrotnej po wpisaniu kodu *121#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
weronisia447
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 11:45

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: weronisia447 »

" Aktywne pakiety: Pakiet 4000 MMSow_kon 19.05.2015 r 15:05 , mix 300 min do wszystkich (00:00 min:sek) 20.04.2015 r 10:32 "
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

weronisia447,

tak, jeżeli chcesz aktywować nowy pakiet, to ten należy dezaktywować. Taka sama zasada obowiązuje przy chęci przywróceniu parametrów pakietu internetowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Przeniesienie numeru coś jest nie tak

Post autor: 88michal »

Witam, 1 czerwca złożyłem wniosek o przeniesienie numeru na kartę do sieci plus, też na kartę. Poprzedni operator zwolnił numer ale karta Plusa nadal się nie rejestruje w sieci (poprzedniego operatora też). A minęły już przecież 24 godziny... Dzwoniąc na BOK infromują mnie że system nie widzi takiego numeru....
Dzwoniąc pod mój numer jest komunikat że jestem poza zasięgiem lub mam wyłączony telefon.
Co mam zrobić? Na forum będę po 14 dopiero więc wtedy odpiszę.
Ostatnio zmieniony 3 cze 2015, o 10:24 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj 88michal,

jak aktualnie wygląda sytuacja? Po przelogowaniu telefonu (wył./wł.), karta SIM nadal nie loguje się do sieci?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: 88michal »

uff znalazłem jakoś mój temat po przeniesieniu go. ;)
Nadal karta nie loguje sie do sieci, byłem w salonie , zrobili reklamację że numer nie został aktywowany w sieci plus (przeniesiony został ale go nie aktywowali czy coś.
Tak wyłączałem i włączałem :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

88michal,
88michal pisze:uff znalazłem jakoś mój temat po przeniesieniu go. ;)
:-)
11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.
http://www.plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=292
Prześlij mi proszę numer telefonu + numer seryjny karty SIM przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: 88michal »

Ok już
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

88michal,

wiadomość dotarła - dziękuję. Sprawę przekazuję dalej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: 88michal »

Ok. Fajnie by było jakby po północy włączyli mi ten numer w sieci plus. Jutro święto wiec wiadomo wolne. Ale trudno jak się uda to się uda. //no cóż nie wyrobili się z aktywacją//

PS. Swoją drogą, ciekawi mnie dlaczego gdy numer został przeniesiony do sieci Plus karta się nie aktywowała? Czym to mogło być spowodowane? http://www.plus.pl/sprawdz-czy-numer-nalezy-do-plusa Ta strona pokazuje mi że mój numer jest w plusie, tak samo mówili w salonie plusa.
Doprecyzuje że oni wysłali jakąs wiadomość/reklamację przez ich zakładkę w systemie HelpDesk czy coś.

PS.2. Nadal karta nie loguje się. :) Jak coś drgnie to dam znać.
PS.3. Do PlusOnline także nie mogę się logować wyskakuje błąd aplikacji .

To tyle, zobaczymy jutro, mam tylko nadzieję że w piątek wszytko już będzie OK.

Ps4. A może to być wina np wadliwej karty sim?
ODPOWIEDZ