Przedłużenie umowy

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
piotrekj66
PlusManiak
Posty: 79
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 lip 2014, o 19:45

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: piotrekj66 »

Witam, w sieroniu konvzy mi sie 24 miesiace lte, chcialem rozwiazac umowe, drecza mnie telefonami. Osttanio wyjechalem za granice i zostawilem modem tesciowej, na jej potrzeby net wystarcza mam power lte 25gb pozniej niby bez limitu danych za 59,9.

Mam pytanie co najlepszegoi moge uzyskac przedluzajac umowe? Czy dalej stosuja te lejki czy faktycznie tera po przekroczeniu pakietu net w lte smiga bez zmian?

Napiszcie jakie sa dlugosci umow i co mozna dostac, mam mozliwosc podpiecia swiatlowowdu za 49zl do 80Mb/s ale jedyne co mnie moze w lte zatrzymac to to ze moze za jakis czas wroce i wtedy moge go zabrac w kraj.

Pozdrawiam i dzieki za pomoc
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

piotrekj66 pisze: Czy dalej stosuja te lejki czy faktycznie tera po przekroczeniu pakietu net w lte smiga bez zmian?
Po przekroczeniu pakietu, nie powinno być żadnych zmian zaś ogólnie z regulaminem dalej przypisujemy sobie możliwość obniżenia prędkości w ramach FUP.
piotrekj66 pisze:Napiszcie jakie sa dlugosci umow
12 lub 24 miesiące.
piotrekj66 pisze:i co mozna dostac
Niestety na forum nie przedstawiamy ofert, jeśli chcesz by nasz konsulat się z Tobą skontaktował w tej sprawie, proszę pozostaw dane kontaktowe poprzez baner z mojego podpisu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
piotrekj66
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 29 lip 2014, o 19:45

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: piotrekj66 »

ok juz zostawilem namiary, mam pytanie czy jesli przedluze umowe to pakiet ipla plus bedzie mi w ipli dlaej smihgal za darmo tak jak do tej pory, wpisany jest jako bezterminowy
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

piotrekj66, w obecnych promocjach IPLA jest również dostępna, tutaj informacje na ten temat: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100 ... la#p182846
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Fenio
Szalony PlusManiak
Posty: 519
Rejestracja: 4 cze 2014, o 13:06

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Fenio »

Obecnie posiadam umowę na Power LTE 20GB która za kilka miesięcy się kończy. Dzwoniła pani z Plusa i proponuje przedłużenie umowy w tej samej cenie ale z limitem podstawowym 100GB. Według Pani konsultantki przy LTE prędkość nie spadnie po przekroczeniu 100GB, nie wie nic o FUP i twierdzi że ograniczenie 100GB tyczy się TYLKO 2G/3G.

Tyle tylko że od co najmniej kilku miesięcy FUP ani nawet limit podstawowy u mnie nie działa, pełna prędkość nawet przy 200GB. Wcześniej prędkość spadała do 20Mbit po przekroczeniu 20GB po czym było 10Mbit już przy 30GB, 5Mbit przy 40 i tak aż do 32kbps. I teraz pytanie czy to co przedstawiała mi Pani konsultantka jest prawdą i znajdzie potwierdzenie od kogoś z Plusa tu na forum ? Czy w nowych umowach przy LTE prędkość nie zostaje ograniczona przez operatora po przekroczeniu limitu 100GB ?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

Fenio, w obecnych promocjach jest również zapis o FUP, więc takie ograniczenia wraz z rosnącym zużyciem danych są dalej możliwe tak jak w poprzednich promocjach.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Fenio
Szalony PlusManiak
Posty: 519
Rejestracja: 4 cze 2014, o 13:06

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Fenio »

No właśnie widzę w umowie że są i dziwi mnie strasznie że telemarketerzy nie wiedzą nawet co to jest FUP powtarzając w kółko jak mantrę że internet jest całkowicie bez limitów prędkość jak i ilości danych w zasięgu LTE. Pani telemarketerka na pytanie "czy limit podstawowy tyczy się TYLKO połączenia 2G/3G" odpowiedziała "tak" :) Zatem dziękuje za wyjaśnienie, czyli nadal jest to loteria a warunki nakładanych limitów fup są dowolne po przekroczeniu limitu podstawowego. Teraz limit fup nie działa ale czy nie będzie działał za miesiąc ? Za dwa miesiące ? Za dziesięć miesięcy ? Umowę podpisuję na 2 lata i wychodzi na to że jedyne co jest w niej pewne to nielimitowana prędkość tylko w ramach limitu podstawowego GB.
KornelS
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 26 lip 2014, o 02:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: KornelS »

Witam czy mógł prosić o kontakt z Działem Utrzymania Klienta. Interesuje mnie oferta z tabletem. Niestety ostatnio Pan z DUK nawet nie starał mi się nic zaproponować. Proszę o kontakt z kimś kompetentnym. Nie wierzę w to że nie ma specjalnej oferty, miesiąc temu była w kontakcie telefonicznym. W salonie też jest oferta.

Wysłane z mojego Xperia L przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

KornelS, proszę prześlij numer Plus Internet oraz numer kontaktowy przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
lukaszko
PlusManiak
Posty: 136
Rejestracja: 10 lut 2014, o 14:11

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: lukaszko »

Krzysiek_Plus pisze:lukaszko, szeregus, proszę prześlijcie numery Plus Internet oraz kontaktowe przez ten formularz.
Witam.
Czy mogę prosić o ponowny kontakt z DUK?
Rozmawiałem tydzień temu z konsultantką miała się odezwać w tym tygodniu z ofertą ale niestety nie było kontaktu.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

lukaszko, przekazałem, prośbę o ponowny kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
piotrekj66
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 29 lip 2014, o 19:45

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: piotrekj66 »

Witam, dzis ktos do mnie doznil ale chyba jakas firma zewnetrzna i na sile chcieli mi wcisnac przedluzenie na kiepskich warunkach, prosil bym o kontakt z DUK w celu zejscia z ceny a nie tak jak tutaj zapodali jakas wysoka umowe na 70GB za 70zl na 24m.

Mam pytanie czy zeby zadzwonili z DUK to trzeba wyslac wypowiedzenie i negocjowac z inna siecia? Nie ukrywam ze chce miec taniej jak teraz najlepiej na rok bo przebywam glownie za granica a z neta korzysta tesciowa.

Pozdrawiam
szeregus
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 18 mar 2014, o 14:30

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: szeregus »

Krzysiek_Plus pisze:szeregus, pozostaw dane kontaktowe po przez baner z mojego podpisu.
.... i cisza.
Czyli mam rozumieć ze sieć PLUS nie ma mi nic do zaoferowania i czy przedłużę czy nie mało ich to interesuje?
No chyba ze wszyscy są mega zapracowani Hm....
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Krzysiek_Plus »

piotrekj66, szeregus, proszę prześlijcie numer kontaktowy oraz numer Plus Internet przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KornelS
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 26 lip 2014, o 02:55

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: KornelS »

Nadal nikt się nie skontaktował że mną z DUK po ostatniej prośbie :(

Wysłane z mojego Xperia L przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ