Taryfa JA + Na Kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
jolciia_1617
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 sie 2013, o 10:53

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: jolciia_1617 »

To w jaki sposób mam włączyć usługę tak, aby ważność konta wynosiła po każdym doładowaniu rok?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: habish »

W taryfie JA+ Na Kartę, Rok Ważności Konta włączysz kodem: *136*11*18#
Po aktywacji RWK zasil konto za minimum 5zł a ważność twojego konta przedłuży się o 365 dni.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Marta_Plus »

jolciia_1617,

potwierdzam, to co napisał patryk7588. :->
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jolciia_1617
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 21 sie 2013, o 10:53

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: jolciia_1617 »

jaki jest koszt włączenia tej usługi
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: habish »

0zł.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: sl@w_es »

jolciia_1617 pisze:To w jaki sposób mam włączyć usługę tak, aby ważność konta wynosiła po każdym doładowaniu rok?
W uzupełnieniu odpowiedzi poprzedników dodam...
Ważność promocji RWK to 30 dni od jej aktywacji; jeśli w tym czasie dokonasz kilku zasileń konta to każde doładowanie kwotą od 5 zł wzwyż przedłuży jego ważność o 365 dni od daty doładowania.
Zasilając konto po tych 30 dniach i chcąc uzyskać nowy okres ważności +365 dni musisz ponownie uruchomić promocję RWK kodem podanym przez patryk7588. Oczywiście promocję należy uruchomić przed zasileniem.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
zbiggy
PlusManiak
Posty: 58
Rejestracja: 2 lut 2014, o 17:02

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: zbiggy »

88michal pisze:Z numer JaPlusTy przyszedł mi taki sms...
Dziekujemy, ze skorzystales z naszej oferty! W zamian za to za chwile otrzymasz od nas specjalny kod promocyjny dla Twojego Znajomego, ktory nie jest abonentem naszej sieci. Jesli wybrana osoba skorzysta z kodu podpisujac umowe w Plusie, podwoimy Twoje doladowanie a Twoj Znajomy zyska 50 zl na fakture lub doladowanie telefonu. Zyskujesz Ty i Twoj Znajomy! Szczegoly w regulaminie programu JA PLUS TY na http://www.plus.pl Pozdrawiamy! Siec Plus.
Mam włączone wszystkie braki zgód marketingowych, a też to dostałem. Jak można zablokować przysyłanie takich smsów?
Pomysł dobry tylko spamowanie przypadkowych osób złe. Najlepiej by było abym mógł np. sms-em wystąpić o przyznanie takiego kodu gdy kogoś namówię na Plus lub będę wiedział, że ktoś zamierza podpisać umowę - wtedy mu dam świeży kod. Chyba Plus nie sądzi, że takie przypadkowo otrzymane sms będziemy trzymać licząc, że kiedyś się przyda.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Marta_Plus »

zbiggy,

kod jest wysyłany w ciągu 3 dni od momentu podpisania umowy. Jego ważność to 60 dni. Dziękuję za powyższą sugestię, przekażę ją do właściwych osób.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Endriu1978
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2017, o 12:01

Ja+

Post autor: Endriu1978 »

Chciałęm zapytać czy można jednocześnie posiadać nielimitowane rozmowy w plusie(za darmo) i pakiet 25 zł(sms/rozmowy do wszystkich) w taryfie ja+ zawsze ?
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2017, o 10:32 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Ja+

Post autor: misiu-182 »

Z góry przepraszam za ewentualne błędy, bo nie jestem całkiem trzeźwy, ale w ja+na kartę nie ma chyba pakietu rozmowy+sms do wszystkich za 25 zł. Można mieć rozmowy do wszystkich i Internet za 25 zł. Jak ktoś chce mieć też sms do wszystkich to tylko w promocji za 29 zł. I da się włączyć tą promocję razem z promocją gdzie do sieci Plus mamy za darmo rozmowy i smsy.
Bawicie się dobrze przy sobocie. O sorry już niedzieli.
Endriu1978
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2017, o 12:01

Re: Ja+

Post autor: Endriu1978 »

Tak,chodziło mi o rozmowy/sms/internet do wszystkich(pakiet) i równocześnie rozmowy w plusie za darmo(za 0 zł)
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Ja+

Post autor: habish »

Można to połączyć.
Oferta Pełnego No Limit kosztuje 29zł, ewentualnie możesz połączyć się w duet, wówczas cena wyniesie 25zł lub przejść do taryfy Nowy Plush.
Endriu1978
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 lip 2017, o 12:01

Re: Ja+

Post autor: Endriu1978 »

Ok.
Dzięki
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Endriu1978,
Endriu1978 pisze:w taryfie ja+ zawsze ?
Nie posiadamy takiej taryfy. Masz na myśli promocję Ja + Zawsze bez limitu w Plus: https://www.plus.pl/documents/16/125402 ... w_Plus.pdf?
Napisz proszę co aktualnie widnieje na Twoim numerze po wpisaniu kodu: 147# i jakie dokładnie promocje chcesz włączyć/połączyć.
Zestawienie pakietów i promocji dla taryf Plus na Kartę, znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
agnieszka71311
Prawie PlusManiak
Posty: 47
Rejestracja: 25 mar 2013, o 19:44

Re: Taryfa JA + Na Kartę

Post autor: agnieszka71311 »

Witam mam pytanie, minął mi rok ważności konta, zasiliłam za 10zł konto by przedłużyć na kolejny rok a przedłużyło tylko o tydzień. Dlaczego?
ODPOWIEDZ