Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
krzyss79
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:15
Lokalizacja: Małopolskie

Re: problem z przedluzeniem umowy

Post autor: krzyss79 »

Napewno dobrze usłyszałeś ,niema jak 3 miesięce gratis to nie abonament, może chodzilo o 3-ech doładowań będzie bonus. Po przedłużeniu kasują się wszystkie pakiety, doładuj konto to przyjdą kontraktowe pakiety.
doudyo
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2018, o 17:03

Re: problem z przedluzeniem umowy

Post autor: doudyo »

Konsultant jasno powiedzial ze bede mial 3 miesiace za darmo, wiec jesli to nie obowiazuje jest to w jaskis sposob naciaganie klienta, rowniez powiedzial ze kwota ktora mam na koncie wystarczy i nie bedzie trzeba wykonywac doladowania, jak widac rowniez w tym aspekcie klamal, wiec teraz nasuwa sie pytanie czy moge zerwac umowe powolujac sie na to ze zostalem poprostu oszukany tudziez oferta nie zostala jasno sprecyzowana bo jak rozumiem rozmowy sa nagrywane i da sie je potem odsulchac.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: problem z przedluzeniem umowy

Post autor: habish »

Jeśli jesteś pewny że tak Ci powiedział to składaj reklamację, opisz wszystko dokładnie a następnie wyślij na adres bok@plus.pl
doudyo
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2018, o 17:03

Re: problem z przedluzeniem umowy

Post autor: doudyo »

patryk7588 pisze:Jeśli jesteś pewny że tak Ci powiedział to składaj reklamację, opisz wszystko dokładnie a następnie wyślij na adres bok@plus.pl
Ok w sumie o reklamacji nie pomyslalem, zabieram sie do pisania.
Awatar użytkownika
krzyss79
Szalony PlusManiak
Posty: 229
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:15
Lokalizacja: Małopolskie

Re: problem z przedluzeniem umowy

Post autor: krzyss79 »

Dlatego nie warto ślepo ufać w piękne słowa konsultanta i jego promocje które sa tylko dla ciebie i tylko dziś. Takie wspaniałość to departament utrzymania klienta, a 3 za darmo to usługa "gdzie jest bliski".
Powinno ci się zaświeci światełko mam mix wszystkie pakiety pobiera z konta, więc jak za darmo 3 miesiące. Faktycznie mógł wprowadź w błąd, ale regulamin przed podpisaniem umowy kto czyta?
Ale warto spróbować, przecież nic nie kosztuje.
iratex
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 4 gru 2013, o 14:31

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: iratex »

Mam pytanie. Kończy mi się kontrakt i co dalej robić, bo zostało mi na koncie ponad 160 zł?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj doudyo,
doudyo pisze:konsultant powiedzial ze przez 3 miesiace nie musze doladowywac konta
Taki zapis znajduje się w podpisanej przez Ciebie umowie? Jeżeli tak, to jaki czas ich realizacji wyznacza umowa?

iratex,

nie wiem jaki wariant Cię interesuje: przedłużenie umowy, przejście do oferty Plus na Kartę czy może pozostanie na dotychczasowych warunkach? Doprecyzuj proszę swoje oczekiwania.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
iratex
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 4 gru 2013, o 14:31

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: iratex »

Chciałbym zakończyć kontrakt nie tracąc zgromadzonych środków
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Ron »

iratex pisze:Chciałbym zakończyć kontrakt nie tracąc zgromadzonych środków
Po zakończeniu kontraktu korzystaj dalej, umowa przejdzie na czas nieoznaczony, a po doładowaniu przejdziesz z automatu do "Pokontraktowy System Zasileń" :->

INFO
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

iratex,

z chwilą dokonania ostatniego doładowania, na które opiewał kontrakt, umowa zostaje zakończona. Zgromadzone środki możesz wykorzystać na świadczone przez nas usługi będąc nadal w usługach Plus Mix lub przenosząc numer do oferty Plus na Kartę.

Jeżeli masz na myśli spieniężenie tej kwoty, to pisaliśmy o tym w tym wątku.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
marekkalisz19
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 16 sie 2014, o 12:09

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: marekkalisz19 »

Witam, czy możecie sprawdzić co z zamówieniem nr 201801254495567 ? 25 stycznia dostaliśmy maila :Szanowni Państwo, informujemy, iż Państwa zamówienie nr 201801254495567 oczekuje na przekazanie do firmy kurierskiej. Doręczenie Państwa przesyłki planowane jest w dniu 2018-01-30, o numerze listu przewozowego poinformujemy w kolejnej wiadomości. Dzisiaj ani słowa o doręczeniu, o 9 rano włączono taryfę Ja+Mix, po 12 taryfa z powrotem została zmieniona na poprzednią-Plus mix 7, jednak pozostały doładowania włączone do nowej umowy. Możecie sprawdzić czy oferta została wycofana czy jest w trakcie realizacji bo Plus doliczył doładowania do umowy, a o telefonie ani widu ani słychu.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj marekkalisz19,
marekkalisz19 pisze:Możecie sprawdzić czy oferta została wycofana czy jest w trakcie realizacji
Niestety nie posiadamy wglądu w takie informacje.
marekkalisz19 pisze:201801254495567
Sprawę przekazałam do obsługi sklepu internetowego.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
marekkalisz19
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 16 sie 2014, o 12:09

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: marekkalisz19 »

Hehe, okazało się że Plus już przekazał papiery do sklepu internetowego (aktywował taryfę i pakiety, po czym później wycofał) a telefonu który zamawialiśmy sklep nie ma o czym poinformował nas dopiero przed chwilą. Bardzo profesjonalne podejście...Umowy nie będziemy przedłużać, nie ma sensu się bawić z Waszą siecią...
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

marekkalisz19,

przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce :-(. Najmocniej przepraszam, za powyższe utrudnienia. Mam nadzieję, że pomimo tej sprawy, zostaniesz jednak z nami.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
House
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 20:09

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: House »

Witam, miałbym pytania dotyczące przedłużenia umowy w Mixie. Moja mama chciała przedłużyć umowę w Plusie MIX, poprzednia skończyła się już jakiś czas temu i do tej pory po prostu zasilała sobie konto kwotą jak przy umowie, czyli z tego co pamiętam przeszła na pokontraktowy system zasileń. Zgromadziło się trochę kwoty na koncie i teraz pytanie czy przy przedłużeniu umowy ta kwota przepadnie czy zostanie? Oraz drugie pytanie, rozumiem, że pakiety takie jak. 300 minut czy nielimitowane smsy można zdezaktywować po przedłużeniu umowy?

Dziękuje i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ