Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Witaj janstach,
poprosiłam już o przyśpieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tralalala
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2018, o 10:05

Re: Plush Abonament

Post autor: tralalala »

Witam,
chciałem przyspieszyć odstąpienie od zmian warunków umowy w abonamencie Plusa (Zgłoszenie nr 180221-001040) i przejść na ABO Plusha, z tego co udało mi się dowiedzieć, żeby móc przejść z Abonamentu Plusa na Plush ABO muszę rozwiązać dotychczasową umową (która po odstąpieniu od zmian warunków kończy mi się 23.03.18, stąd moja prośba o przyspieszenie odstąpienia ze względu na okres wypowiedzenia, a chcę ją rozwiązać z dniem zakończenia kontraktu, czyli 23.03.18). I moje pytanie, jak to najszybciej zrobić, bo rozumiem, że muszę rozwiązać umowę i przejść na kartę Plus by móc zachować dotychczasowy numer, a następnie na Plush ABO?, chyba, że coś w tym temacie się zmieniło, to proszę o informację.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 22 lut 2018, o 14:44 przez tralalala, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Witaj tralalala,
tralalala pisze: I moje pytanie, jak to najszybciej zrobić, bo rozumiem, że muszę rozwiązać umowę i przejść na kartę Plus by móc zachować dotychczasowy numer, a następnie na Plush ABO?
Tak, dla przypomnienia ścieżki realizacji zajrzyj proszę tutaj. Poprosiłam o przyśpieszenie realizacji Twojego zgłoszenia przesłanego na bok@plus.pl. Pozdrawiam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tajniak
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2018, o 19:24

Re: Plush Abonament

Post autor: tajniak »

Mam umowę z Plush Abo, ale nie jestem zadowolony i chcę ponownie przenieść swój numer na kartę.

W umowie jest zapis §2, punkt 5:
Abonent, żądając przeniesienia przydzielonego numeru telefonu
do innego dostawcy usług, może rozwiązać Umowę bez
zachowania terminów wypowiedzenia

Czy to oznacza, że wystarczy że podpiszę dokumenty o przeniesienie do nowego operatora i już w ciągu +/- 7 dni zakończę umowę z Plush Abo?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

tajniak,

jeśli rozwiążesz umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia, wówczas zostanie naliczona opłata odszkodowawcza w wysokości nie większej niż opłata abonamentowa za jeden okres rozliczeniowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
diamondvp
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 23 lut 2018, o 13:02

Re: Plush Abonament

Post autor: diamondvp »

Witam. Chce podpisać umowę na plush abo ale mam jeszcze 6 doładowań w plusmix i tu pytanie czy na plush abo mogę przejść po wykorzystaniu wszystkich doładowań mimo że umowa z Plusem obowiazuje do 02/05/2019 czy muszę czekać do końca umowy mimo że doładowania będą wykorzystywane. I drugie pytanie czy w moim przypadku mogę wcześniej podpisać umowę z plushabo i wsiąść numer tymczasowy a później żeby przeszedł mój numer z mix?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj diamondvp,

konwersję z oferty Mix do Plush ABO możesz zrealizować po dokonaniu wszystkich obowiązkowych zasileń konta zgodnie z regulaminem promocji „Konwersja na Abonament": https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... nament.pdf punkt 4.
diamondvp pisze:I drugie pytanie czy w moim przypadku mogę wcześniej podpisać umowę z plushabo i wsiąść numer tymczasowy a później żeby przeszedł mój numer z mix?
Numer tymczasowy otrzymujesz, jeśli przenosisz numer z innej sieci. W Twoim przypadku będzie to konwersja, zatem umowę w Plush Abo możesz podpisać po zrealizowaniu wszystkich doładowań.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
diamondvp
Początkujący PlusManiak
Posty: 28
Rejestracja: 23 lut 2018, o 13:02

Re: Plush Abonament

Post autor: diamondvp »

A jak wygląda sytuacja z internetem w plush abo umowa na czas nieokreślony. W abonamencie jest 10GB internetu a co się dzieje po wykorzystaniu transferu ? Internet zwalnia i jest bez limitu czy są naliczane koszty?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

diamondvp,
diamondvp pisze: Internet zwalnia
tak.
Po przekroczeniu w jednym Okresie rozliczeniowym podstawowego limitu transmisji danych w ramach Pakietu Internetowego, prędkość transmisji danych zostanie obniżona do prędkości maksymalnej 32 kb/s.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tbfvrs
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 20 lip 2017, o 10:29

Re: Plush Abonament

Post autor: tbfvrs »

Czesio pisze:AAA Ratunku! Po kilku miesiącach płacenia normalnych rachunków w Plush ABO Duet, czyli 2x20zł (jak wiadomo zniżka za drugi numer), znowu przyszła faktura na 50zł, czyli nie naliczyli bonusa 5zł za każdy numer. Ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam!
cris_w pisze:@ Czesio, i mnie to dopadło. Pierwsze naliczenie było bez promocji ABO Duet. Złożyłem reklamację, dodatkowo wspomagając się pomocą z tego forum i korekta faktury była załatwiona w jeden dzień. Kilka miesięcy w porządku i teraz znowu 24,99 za każdy numer zamiast 20 :( Znowu trzeba pisać zgłoszenie...
Panowie, u mnie to samo...
Złożyłem stosowną reklamację z zaznaczeniem, że robię to po raz ostatni gdyż mam dość;
Klika miesięcy spokoju i znów się zaczyna...
Jak tylko otrzymam numer zlecenia przesyłam do Marta_Plus celem przyspieszenia;
dabecja
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2018, o 21:02

Re: Plush Abonament

Post autor: dabecja »

Właśnie się nadziałem
przeniosłem 2 numery z karty na abonament.
Na stronie przy wyborze na 24 msc-3 gratis.
Przeczytałem regulamin ale jak to zwykle,łyknąłem ,że promocja dla przenoszacych z innej sieci .

Pytam gościa w plusie oczywiście tak,3 miechy gratis.
Po tygodniu faktura,oczywiście ani rabatu za 2 tel ani zerowej faktury,jeszcze abonamet za numer tymczasowy,ale ok.
Dzwonię na infolinię,pani zapewnia,że pomyłka,mam napisać reklamację,należy mi się 3 gratis.
Dostaje odpowiedź i co za dwa tel owszem ale z 3 msc nici bo jak mnie oswieca konsultant w regulaminie promocji tu podaję jego cytat
(paragraf 2
punkt 4 oraz paragraf 1 punkt 1 litera d) wynika,że tylko dla osób mających w poprzedniej sieci abonament lub mix.
No i po co było wiązać się na 2 lata jak na czas nieokreślony po pół roku jest nawet większy pakiet internetu.
Tylko dlaczego wchodzac na stronie klikam przenieś numer z innej sieci i misio ma 3 msc gratis.Widocznie misio podobnie jak konsultant, sprzedawca i ja nie mial ksiegi szyfrów.
Może i nie doczytałem ale to naprawdę wprowadza w błąd
tbfvrs
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 20 lip 2017, o 10:29

Re: Plush Abonament

Post autor: tbfvrs »

Proszę o przyspieszenie 180225-000625

Proszę o informacje o roamingu-internet w plushu - rozumiem, że w czasie pobytu poza PL trzeba jakiś pakiet wykupić?
Czesio
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2017, o 16:18

Re: Plush Abonament

Post autor: Czesio »

tbfvrs pisze:
Czesio pisze:AAA Ratunku! Po kilku miesiącach płacenia normalnych rachunków w Plush ABO Duet, czyli 2x20zł (jak wiadomo zniżka za drugi numer), znowu przyszła faktura na 50zł, czyli nie naliczyli bonusa 5zł za każdy numer. Ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam!
cris_w pisze:@ Czesio, i mnie to dopadło. Pierwsze naliczenie było bez promocji ABO Duet. Złożyłem reklamację, dodatkowo wspomagając się pomocą z tego forum i korekta faktury była załatwiona w jeden dzień. Kilka miesięcy w porządku i teraz znowu 24,99 za każdy numer zamiast 20 :( Znowu trzeba pisać zgłoszenie...
Panowie, u mnie to samo...
Złożyłem stosowną reklamację z zaznaczeniem, że robię to po raz ostatni gdyż mam dość;
Klika miesięcy spokoju i znów się zaczyna...
Jak tylko otrzymam numer zlecenia przesyłam do Marta_Plus celem przyspieszenia;
Powiem szczerze, że nie chciałbym rezygnować bo mi ten abonament odpowiada. Ja się z umowy wywiązuję w 100%, Polkomtel niestety nie, gdyż notoryczne przysyłanie zawyżonych faktur podpada moim zdaniem pod nękanie. Ostatni już raz składam reklamację a potem dzwonię do UKE i ewentualnie skonsultuje się z prawnikiem co z tym zrobić. Można też próbować grać Vabank i płacić rachunki zgodne z umową i potem czekać na tel. z działu egzekucji. Muszę to skonsultować z prawnikiem. Jeśli gra nie będzie warta świeczki to trzeba będzie odejść. Jest to też przestroga dla tych, którzy skuszeni Plush Abo Duet planują wykupić tę opcję.
Awatar użytkownika
kiziormizior
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 17:13

Re: Plush Abonament

Post autor: kiziormizior »

U mnie to samo PO REKLAMACJI WEŹ SOBIE 4,99 PLN pomniejsz , A NASTEPNIE dopłać BO MASZ przeterminowana płatność. I NA NOWO 4,99PLN pomniejsz , ALE SYSTEM KRZYCZY dopłać przeterminowana platność BO ODSTETKI
Wielokrtotne wydzwanianie reklamacje ZAŁATWIONE POZYTYWNIE a na rachunku brak rabatu :-? I STRASZY ODSETKAMI I TAK W KÓŁKO

Wiec powiem teraz ja 4 ( JA , KOBITA ,MŁODY I RUTER ODCHODZĄ DO njumobile

DLA POTOMNYCH - NIGDY NIE BIERZ ABO W PLUSH na CZAS 24 ( JA NIE WZIĄŁEM I JESTEM TERAZ WYGRANY BO MOGĘ PRZEJŚĆ )
Czesio
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2017, o 16:18

Re: Plush Abonament

Post autor: Czesio »

Wstrzymajcie się jeszcze. Skonsultuje się z UKE i prawnikiem, może warto złożyć pozew zbiorowy?
Dajcie mi czas do końca tego tygodnia :)

PS. też byłem świadomy i podpisałem na czas nieograniczony.
ODPOWIEDZ