Jaką wybrać taryfę?

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Duch23
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 lis 2013, o 13:01

Pomoc w wyborze taryfy

Post autor: Duch23 »

Mam taki problem: moja matka posiadam ofertę na kartę taryfa to "Nowa Taryfa Simplus" ma ją od dłuższego czasu , telefon doładowuje raz na 3 miesiące w kwocie 50zł i jest ok ale od dłuższego czasu dostaje inf iż za każde połączenie lub sygnał zżera jej z konta po około 1zł domyślam się iż chodzi o tą starą taryfę bardzo proszę o pomoc w wyborze najnowszej najważniejsze są tańsze połączenia, smsy i internet nie są używane. Wiem iż jest dostępnych kilka pozycji jeśli chodzi i taryfy ale jaka będzie najlepsza byłbym wdzięczny za pomoc:)
Awatar użytkownika
kokoszka
PlusManiak
Posty: 71
Rejestracja: 22 sty 2014, o 09:39

Jaka taryfa- dla sms do wszystkich sieci

Post autor: kokoszka »

Szukam i szukam ale nie mogę znaleźć, potrzebuję promocję "sms do wszystkich sieci"

Którą taryfę wybrać aby włączyć ten pakiet ?
Nie interesuje mnie promocja typu sms i rozmowy do wszystkich sieci czy sms, rozmowy i internet ponieważ potrzebuję tylko sam pakiet sms do wszystkich sieci i nie zamierzam płacić za coś więcej.

Posiadam zwykłe startery takie jak :
-Plush #bez konsekwencji
-Ja + na kartę
-Nowy Plush

na żadnej z kart nie mam takiego pakietu, czy to oznacza że muszę kupić starter u innego operatora ? nie chcę płacić za coś czego nie potrzebuję....

Bardzo dziękuję za pomoc.
Obrazek
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Jaka taryfa- dla sms do wszystkich sieci

Post autor: habish »

Najtaniej będzie w Nowym Plushu, ale w pakiecie prócz nielimitowanych SMSów masz także MMS oraz 1GB.
Pakiet kosztuje 10zł.
Awatar użytkownika
kokoszka
PlusManiak
Posty: 71
Rejestracja: 22 sty 2014, o 09:39

Re: Jaka taryfa- dla sms do wszystkich sieci

Post autor: kokoszka »

patryk7588 pisze:Najtaniej będzie w Nowym Plushu, ale w pakiecie prócz nielimitowanych SMSów masz także MMS oraz 1GB.
Pakiet kosztuje 10zł.

Nie interesują mnie sms do plus tylko do wszystkich i bez dodatkowych śmieci typu internet czy rozmowy :roll:

Same połączone pakiety aby jak najwięcej wyciągnąć kasy

czas zmienić operatora
Obrazek
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: habish »

A gdzie ja pisałem że pakiet jest tylko do Plusa?
Za 10zł masz SMS i MMS bez limitu do wszystkich sieci + 1GB.
Powodzenia w poszukiwaniu lepszej oferty.
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: 88michal »

Witajcie, za niedługo kończy mi się umowa ja+29 , konwersja z karty. Mam w niej tylko 8 GB internetu, a że nie mam w domu wifi to mi nie wystarcza. Dokupuje jeszcze sobie z drugiej karty internetowej dwa razy pakiet 5gb w sumie na 10dni. Tyle, że nie wykorzystuje ich całkowicie przepadają naturalnie po swoich 5 dniach każdy.
Myślę, że tak z 13gb było by ok na miesiąc.
Co polecacie? Może w ofercie utrzymaniowej daliby tyle neta ale ja już chyba nie chce abonamentu. Nie wiem jeszcze.
A druga sprawa czy przez to że internet jest dodawany w bonusie to znaczy że nie jest on do wykorzystania w UE?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: habish »

Poczytaj o Plush Abo.
Za 25zł masz Pełny No Limit + Social Media + 10GB które z czasem rośnie do 20GB + 10GB dedykowane dla YouTube.
Umowa na czas nieokreślony, Plush należy do Plusa. Usługi działają w roamingu w ramach RLAH.
Link: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert (opcja błękitna).
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: 88michal »

Nie rozumiem... Ma się ten limit 10gb który z czasem rośnie... Jednak dodatkowo jest osobno 10gb na you tuba.
To niezła oferta.
A kurier gdy przychodzi to trzeba mu dać ksero dowodu osobistego? Czy wystarczy pokazać d.o.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: habish »

Dokładnie tak, 10GB na YouTube oraz oddzielny pakiet GB, wszystko masz opisane na stronie do której link dostałeś wyżej.
Aby przejść do Plusha musisz wypowiedzieć obecną umowę i przejść do oferty na kartę, a następnie z oferty na kartę do Plush Abo.
88michal
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 09:00

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: 88michal »

Dziś zobaczyłem że podobna oferta czyli 10gb neta z doładowania i dodatkowe 10gb na YT jest w Plush na kartę. To by mi wystraczylo , bez zabawy znów w abonament. Czy po wykorzystaniu tych 10gb na YT , pozostałe zwykle 10gb też moze iść na YT?
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Jaką wybrać taryfę?

Post autor: habish »

Tak.
Pamiętaj tylko że pakiet danych jest bezpłatnym bonusem za doładowanie, więc pakiet data w roamingu w ramach RLAH wynosi 0 GB.
ODPOWIEDZ