Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

Tu moge powiedzieć że w 100% się mylisz bo dostałem więcej niż chciałem :lol: a co do znajomości ofert Plusa jak i konkurencji troszkę się mylisz - akurat w temacie jestem na bieżąco... Ale widać ty chyba jesteś nadal ROK w plecy ;-)

Wypowiedzenie wypowiedzeniem szału już nie robi przy takim ruchu między operatorami... Ale może dadzą ci S9 za 1zł :-)
bquote
PlusManiak
Posty: 69
Rejestracja: 24 wrz 2014, o 12:34

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: bquote »

largo pisze:Tu moge powiedzieć że w 100% się mylisz bo dostałem więcej niż chciałem :lol: a co do znajomości ofert Plusa jak i konkurencji troszkę się mylisz - akurat w temacie jestem na bieżąco... Ale widać ty chyba jesteś nadal ROK w plecy ;-)

Wypowiedzenie wypowiedzeniem szału już nie robi przy takim ruchu między operatorami... Ale może dadzą ci S9 za 1zł :-)
Więcej to można teraz dostać jedynie "rabatu" na abonament, bo na pewno nie GB. A propozycja 12 GB z lejkiem zamiast aktualnych 22 GB za tą samą cenę to raczej nie jest oferta. Fakt faktem, wykorzystać to ciężko jak zasięg w kratkę ale jednak jak mówisz, że dostać więcej można to masz dowód.
Jak mówisz o S9 i inne flagowe telefony, to konkurencja ma o wiele lepsze ceny (również bez rat) ale to pewnie sam wiesz.
Dzięki za rozmowę ;-)
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

zasięg w kratkę hmm to może lepiej roaming krajowy na nadajnikach w kolejce poza operatorem obsługującym...
Skoro tak ci źle to po co chcesz być w Plusie masz tyle możliwości super ofert i zasięgu :shock: ?

Z DUK można ugrać wiele ale operator jak Plus czy inny zarobić musi a jak wcześniej pisałem i nie tylko ja za darmo bo straszysz wypowiedzeniem niewiele ugrasz ;-) ale sam mogę powiedzieć że warto trwać przy swoim i próbować :-D i tu bez złośliwości z mojej strony co widzę u ciebie :roll:
cocodrillo1
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 23 wrz 2014, o 09:51

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: cocodrillo1 »

Dzień dobry,

proszę o informację, na ile czasu przed zakończeniem umowy można ją przedłużyć na kolejny okres. Ostatnio kiedy przedłużałem było to 6 albo 7 miesięcy. Jak jest teraz?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

Od 7 czasem 6 lecz oferta jest gorsza niz jak masz umowe na ukonczeniu...
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj bquote,

czy chcesz aby skontaktował się z Tobą konsultant DUK w sprawie oferty?

Witaj cocodrillo1,

oferta będzie dostępna najwcześniej 8 miesięcy przed końcem obecnego kontraktu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mexy
Prawie PlusManiak
Posty: 40
Rejestracja: 9 lut 2014, o 23:20

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: mexy »

Witam,
mam do przedłużenia 5 lub 6 umów w plusie, niektóre już od 2 lat są na umowie na czas nieokreślony. Moje pytanie - czy telefony w salonie mają podobne promocje jak te na stronie www? Gdzie najlepiej podpisywać umowy,żeby były najkorzystniejsze?
I jeszcze pytanie odnośnie pełnomocnictwa - jaki dokument jest potrzebny do podpisania umowy w moim imieniu przez pełnomocnika (chodzi zarówno o numery na firme jak i prywatne)? Zawsze umowy podpisywałam w salonie, natomiast trwa to tak długo, że po prostu szkoda mi na to czasu, dlatego rozważam wysłanie pełnomocnika lub skorzystania z zakupu poprzez www czy infolinie.
Z góry dziekuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj mexy,
mexy pisze:Moje pytanie - czy telefony w salonie mają podobne promocje jak te na stronie www?
doprecyzuj proszę co masz dokładnie na myśli.
mexy pisze:jaki dokument jest potrzebny do podpisania umowy w moim imieniu przez pełnomocnika
Jeżeli umowa jest zawarta na osobę indywidualną lub osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą, to w przypadku chęci przedłużenia umowy w placówce stacjonarnej, może dokonać tego aktualny właściciel numeru. Jeżeli umowa miałaby być zawarta przez inną osobę, to w tym przypadku honorowane jest również pełnomocnictwo w formie pisemnej lub upoważnienie notarialne. W sytuacji przedłużenia umowy przez sklep internetowy, honorowane jest tylko upoważnienie notarialne (jeżeli aneks ma zostać podpisany przez osobę trzecią).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mexy
Prawie PlusManiak
Posty: 40
Rejestracja: 9 lut 2014, o 23:20

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: mexy »

Dziękuję za odpowiedź.
Basia_Plus pisze: doprecyzuj proszę co masz dokładnie na myśli.
Np cena Huwaei P20 lite na wiosennej przecenie, obecnie na stronie jest 1zł na start + raty (zamiast 250zł na start), czy taka sama cena jest w salonie stacjonarnie?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

mexy,
mexy pisze:czy taka sama cena jest w salonie stacjonarnie?
Cena tego sprzętu, w zależności od kanału sprzedaży, może się jednak różnić.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
CDD
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2018, o 14:00

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: CDD »

witam
W grudniu 2018 kończy mi się 3 letnia umowa na abonament telefoniczny w Plusie.
wiem ze jest dużo czasu ale co pewien czas dostaję informację z plusa o nowej "atrakcyjnej" ofercie.
tylko że na takie warunki nie zamierzam godzić się.
Czy DUK może coś pomóc w tej sprawie?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

Witaj CDD,

jeżeli podeślesz mi numer telefonu przez ten formularz, wówczas zlecę kontakt pracownika DUK, z którym będziesz mógł porozmawiać o ofercie. Pozdrawiam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
MojNick
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 15 mar 2016, o 20:49

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: MojNick »

Dziś dostałem całkiem sensowną ofertę na przedłużenie umowy, chciałbym też pociągnąć podobne warunki na drugi numer telefonu, który jest zarejestrowany na inną osobę. Czy można podpisać w salonie jakieś upoważnienie do negocjacji w zakresie też innego numeru, ale tak aby umowa pozostała na tą osobę, która jest teraz? I czy przy upoważnieniu muszą być obydwie osoby, czy wystarczy, jak będzie to tylko jedna osoba, ta która upoważnia?
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: largo »

Upowaznienie - akt notarialnie potwierdzony.
Zaden inny dokument nawet w salonie, oferta dedykowana jest na klienta zalezna od wielu czynnikow.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

MojNick,
MojNick pisze:Czy można podpisać w salonie jakieś upoważnienie do negocjacji w zakresie też innego numeru,
jeżeli umowa miałaby być zawarta przez inną osobę, to w tym przypadku honorowane jest również pełnomocnictwo w formie pisemnej lub upoważnienie notarialne.
MojNick pisze: I czy przy upoważnieniu muszą być obydwie osoby, czy wystarczy, jak będzie to tylko jedna osoba, ta która upoważnia?
Pełnomocnictwo powinno zostać sporządzone w formie pisemnej i zawierać:
- datę oraz miejsce sporządzenia pełnomocnictwa,
- dane Pełnomocnika (Imię, Nazwisko, adres zamieszkania, nr i seria dowodu osobistego, miejsce wydania dowodu),
- PESEL klienta,
- dane klienta (Imię, Nazwisko, adres zamieszkania, nr i seria dowodu osobistego, miejsce wydania dowodu),
- szczegółowe określenie czynności do której Pełnomocnik został upoważniony przez klienta (np. do zawarcia umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych ze spółką Polkomtel z siedziba w Warszawie, 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 4),
- podpis klienta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ