SmartDOM

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: SmartDOM

Post autor: Marta_Plus »

1pietrek1,

zgadza się, wówczas nie obowiązywał system sprzedaży ratalnej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Bubi
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 27 cze 2015, o 20:27

Re: SmartDOM

Post autor: Bubi »

Witam
Obecnie mam Smart Dom 3 a w nim:
Ja + Duet 69,99
Polsat Cyfrowy rabatowany jako drugi w cenie 49,98
Numer drugi telefonu w Ja + Duet
I teraz najważniejsze, chcę mieć dostęp do Ligi Mistrzów i z tego co się orientowałem muszę przejść do Smart Dom 4, czy w związku z tym stracę benefity, które mam dotychczas?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: SmartDOM

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Bubi,

rozumiem, że chcesz przedłużyć umowę na TV?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Bubi
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 27 cze 2015, o 20:27

Re: SmartDOM

Post autor: Bubi »

Przepraszam, że nie napisałem, ale tak bo zależy mi na meczach Ligi Mistrzów.
Obecnie mam umowę która została podpisana w styczniu 2018r.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: SmartDOM

Post autor: Basia_Plus »

Bubi,
Bubi pisze:Obecnie mam umowę która została podpisana w styczniu 2018r.
na jaki okres umowa została zawarta?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Bubi
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 27 cze 2015, o 20:27

Re: SmartDOM

Post autor: Bubi »

Na okres 24 miesięcy, tak więc pozostało jeszcze 18 miesięcy.
Od konsultanta z CP dostałem tak odpowiedź:
Jeśli korzystasz z programu smartDOM 3 i posiadasz rabat na usługę telewizji 50%, to po przedłużeniu tej umowy przejdziesz automatycznie do smartDOM 4 i otrzymasz 25 zł zniżki.

Czyli licząc że teraz ta opcja w CP którą ja mam Premium Max kosztuje 120 PLN, minus 25 zeta będę płacił 95 PLN, a obecnie płacę 50 PLN więc jak to się ma do tego że kupując dostęp Ligi Mistrzów na IPLA zapłacę 360 PLN za dostęp 2018/19 czyli około 300 spotkań piłkarskich.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: SmartDOM

Post autor: Basia_Plus »

Bubi ,
Bubi pisze:Jeśli korzystasz z programu smartDOM 3 i posiadasz rabat na usługę telewizji 50%, to po przedłużeniu tej umowy przejdziesz automatycznie do smartDOM 4 i otrzymasz 25 zł zniżki.
potwierdzam, jeśli w ramach poprzedniej odsłony Programu smartDOM posiadasz telewizję z rabatem 50%, to po migracji do smartDOM 4, rabat 50% zostanie zamieniony na rabat 25 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Bubi
Początkujący PlusManiak
Posty: 20
Rejestracja: 27 cze 2015, o 20:27

Re: SmartDOM

Post autor: Bubi »

Dzięki za potwierdzenie tego, ale licząc sobie 25 PLN mniej od nowej oferty CP Premium Max która jest w cenie 120 PLN to jest to tylko około 21% mniej, a do teraz mam 50% , jak zamawiałem tą usługę w styczniu to koszt był 100 PLN za za najwyższy pakiet, czyli reasumując - ceny dla tych co chcą skorzystać z tej oferty muszą niestety wydać więcej kasy.
1pietrek1
PlusManiak
Posty: 98
Rejestracja: 4 gru 2015, o 18:41

Re: SmartDOM

Post autor: 1pietrek1 »

Zamówienie na przedłużenie umowy złożone przez stronę www, abonament 40 zł - usługa uprawniajaca . Zobaczymy czy zachowam rabaty smart dom 1 tak jak zapewniano mnie.
mexy
Prawie PlusManiak
Posty: 40
Rejestracja: 9 lut 2014, o 23:20

Re: SmartDOM

Post autor: mexy »

Witam, mam dwa pytania:
1) co trzeba zrobić przy przedłużaniu umów, które ma się w starych smartdomach (2014 i 2016), zeby nie tracic rabatów 50% na 2 produkt i 1zł za trzeci?
2) czy najważniejsza jest umowa P1, a drugi i trzeci produkt mogę zmieniać abonamenty, żeby nie wyskoczyć z rabatów?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: SmartDOM

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj mexy ,
- przedłużając umowy P2 i P3 zmigrujesz od razu do SmartDOM4. Spowoduje to utratę obecnych rabatów.
Jeśli spełnione byłyby warunki określone w regulaminie SmartDOM4, to byłaby możliwość uzyskania upustu 10 zł lub 25 zł (to drugie tylko w przypadku P2, jeśli była to TV z CP).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mexy
Prawie PlusManiak
Posty: 40
Rejestracja: 9 lut 2014, o 23:20

Re: SmartDOM

Post autor: mexy »

Ewa_Plus pisze:Witaj mexy ,
- przedłużając umowy P2 i P3 zmigrujesz od razu do SmartDOM4. Spowoduje to utratę obecnych rabatów.
Jeśli spełnione byłyby warunki określone w regulaminie SmartDOM4, to byłaby możliwość uzyskania upustu 10 zł lub 25 zł (to drugie tylko w przypadku P2, jeśli była to TV z CP).
Czyli mogę zmienić abonament na P1, chodzi mi o wziecie nowego telefonu, a w przypadku P2 i P3 ciagnać na czas nieokreslony, badz zrezygnować, jeśli nie jest to dla mnie opłacalne.
leshekc
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2014, o 07:59

Re: SmartDOM

Post autor: leshekc »

Dzień dobry.
Moja sytuacja:
1. Podpisana w czerwcu 2016 i trwająca do 20.09.2018 umowa na abonament "Ja+59,99" z aparatem telefonicznym. Płacę 49,99 (upust e-faktura). Umowa uprawniająca do Smartdom 3.
2. Przedłużona przed kilkoma dniami umowa na TV Polsat. Stara kończy się 03.08.2018. Była to druga usługa Smartdom 3, teraz przekształcona w Smartdom 4 z rabatem 25 zł.
3. Internet "Pakiet Power LTE 2.0 5 GB" za 19.99. Rabat 18,99. Płatne 1 zł. Trzecia usługa Smartdom 3. Umowa ważna 01.09.2018

Jak przedłużałem umowę na TV konsultant doradził mi aby umowa na pakiet internetowy przeszła na czas nieokreślony.
Moje pytanie. Jaki minimalny abonament wybrać aby nie utracić moich rabatów? Konsultant na infolinni powiedział mi, że musi to być abonament co najmniej 50 zł po rabacie za e-fakture. Czyli pakiet 60 zł? Czy raty za aparat telefoniczny są uwzględnione?

Chciałbym mieć abonament za 39,90 oraz TV Polsat z rabatem co najmniej 25 zł, na internecie mi mocno nie zależy. Podpisaną umowę na TV mogę jeszcze odwołać. Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: SmartDOM

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj leshekc,
- konsultant dobrze podpowiadał. Aby nie utracić rabatów, to umowę uprawniającą należałoby przedłużyć z abonamentem za min. 50 zł.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
leshekc
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2014, o 07:59

Re: SmartDOM

Post autor: leshekc »

Sugeruje mi Pani, że taki był minimalny próg zobowiązania miesięcznego w programie SmartDOM 3? No dobrze, a jeśli rozwiąże umowę na internet w trybie ustawowym? Wtedy, na moment podpisania nowego aneksu do umowy upoważniającej (PLUS Abonament), będę mieć tylko Polsat TV w SmartDOM 4. Jeśli przedłużę Umowę na abonament telefoniczny, to przecież na warunkach SmartDOM 4. Obie umowy na warunkach SmartDOM 4. Czy wtedy obowiązują progi?
ODPOWIEDZ