Niezaplacony rachunek

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
Piotrtoli
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 sie 2018, o 14:21

Niezaplacony rachunek

Post autor: Piotrtoli »

Witam. Nie wiem czy temat był już poruszany ale mam następujący problem jestem abonentem Plusa od kilku lat posiadam 3 tel. w abonamencie plus internet. Do 20 lipca miałem termin zapłaty faktury, mam chwilowe kłopoty finansowe( pracodawca nie wypłacił wynagrodzenia) nie jestem w stanie wpłacić . Dzwoniłem do działu windykacji powiedziałem że zapłacę 9 sierpnia,(powiedziano ze do 1 mam czas)także bank gdzie mam kredyt poinformowałem że 9 spłacenia ratę bank nie miał problemu aby mi o te 3 tyg termin wydłużyć a w dniu dzisiejszym na wszystkich moich telefonach plus nałożył blokadę nie można zarejestrować się w sieci, rozumialbym zablokowanie wychodzących połączeń ale nie całej karty sim. Czy są jakieś zmianki na temat blokowania kart sim. Rozumie jeden miesiąc opóźnienia ale nie po 12 dniach blokowac mi kartę sim. Czy jest jakieś wyjście tej sytuacji( wiem zapłacić rachunek ale dopiero będę w stanie 9 sierpnia) dodam że nigdy nie miałem takiej sytuacji jaka teraz mnie spotkała. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Niezaplacony rachunek

Post autor: sl@w_es »

„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
ODPOWIEDZ