Problem z YouTube

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
Cookie5297
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 sie 2018, o 10:59

Problem z YouTube

Post autor: Cookie5297 »

Posiadam abonament w Plushu, ten za 25zł z 15gb internetu oraz 10gb yt. Co do samego internetu nie mam zastrzeżeń, działa szybko i bezproblemowo, natomiast jest problem z YouTube. Filmy mogę oglądać maksymalnie w 480p, ponieważ na 720 albo 1080 ładują się one co 5 sekund. Wcześniej miałem internet w Plusie i mogłem oglądać filmy nawet i w 4k. Nie jest to wina prędkości, ponieważ w tym miejscu gdzie to sprawdzałem miałem transfery na poziomie 50mb/s. Ktoś ma taki problem albo wie dlaczego tak się dzieję i zna rozwiązanie?
ArekM
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2016, o 14:14

Re: Problem z YouTube

Post autor: ArekM »

A czy przypadkiem w regulaminie pakietu na youtube nie jest określona max rozdzielczość na 480 ?
Awatar użytkownika
krzysztofsas
PlusManiak
Posty: 56
Rejestracja: 14 sty 2014, o 18:49

Re: Problem z YouTube

Post autor: krzysztofsas »

Witam, rozdzielczość idzie całą parą, mam dwa numery i dołożę jeszcze dwa :mrgreen:
Ślepy jak kret
materacci
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2019, o 23:14

Re: Problem z YouTube

Post autor: materacci »

krzysztofsas pisze:Witam, rozdzielczość idzie całą parą ...
a czy masz pakiet ABO i włączony pakiet Youtube 10GB ?
Trecpl
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2018, o 18:49

Re: Problem z YouTube

Post autor: Trecpl »

Witajcie. Zauważyłem ten sam problem u siebie na telefonie gdy mam włączoną transmisje danych. Youtube działa wtedy płynnie tylko na 480p nawet jak prędkość poprzez LTE wynosi ponad 30 mbit.

Co jest grane ? To już jak chce Full HD to teraz tylko przez Wi Fi ? Sprawdziłem na dwóch róznych telefonach ale w sieci Plush z takim samym pakietem wiec to wina PLUSA. Da się to odblokować ?
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Problem z YouTube

Post autor: zbych_in_flames »

No to odpowiedź masz powyżej, jeśli masz pakiet youtube to jest on "przystosowany" do 480p, by płynie działało w wyżej pewnie musiałbyś z niego zrezygnować, wtedy schodziło by z głównego pakietu
Trecpl
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2018, o 18:49

Re: Problem z YouTube

Post autor: Trecpl »

zbych_in_flames pisze:No to odpowiedź masz powyżej, jeśli masz pakiet youtube to jest on "przystosowany" do 480p, by płynie działało w wyżej pewnie musiałbyś z niego zrezygnować, wtedy schodziło by z głównego pakietu

Jest dokładnie tak jak piszesz.

Zdążyłem sam wyłączyć pakiet Video na Maxa i od razu 1080p chodzi normalnie no ale zabiera z pakietu głównego 10gb ;)
ODPOWIEDZ