Roaming w pociągu na Ukrainę.

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
KLA
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 sie 2018, o 09:06

Roaming w pociągu na Ukrainę.

Post autor: KLA »

Witam,
23go sierpnia dostalam fakture za obonament w plusie wyzszy o 260 zl niz normalnie :(

13.08 przekraczalam granice z Ukraina pociagiem. Na wyświetlaczu telefonu widniala siec plus, połączenia danych byly wykonane między 14:09 a 14:12 i oplata za nie wyniosla 210 zl (wg danych szczegółowych rachunku).

SMSa od jakiegos nr 8802, ze przekroczylam 100 %limitu danych dostałam o 14:31 a smsa od Plusa, ze mam teraz taryfe ukrainska o 15:02 czasu polskiego (na Ukrainie byla wtedy 16:02 i chwile po tym przedstawił mi sie zegar w telefonie).


Sprawa wyglada tak, ze ja intencjonalnie w ogóle nie używałam danych i rozmów podczas tej podróży. Tylko wifi i jest mi strasznie smutno, ze musze zaplacic 260 zl wiecej (nie wiem skad różnica 50 zl (na rachunku orzy roamingu napisali 210))

Czy ta sprawa ma w ogole szansę na umorzenie?
Złożyłam wczoraj reklamację.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2018, o 10:26 przez KLA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Roaming w pociągu na Ukrainę

Post autor: sl@w_es »

KLA pisze:(...) Czy ta sprawa ma w ogóle szanse na umorzenie?
Złożyłam wczoraj reklamację.
Decyzję odnośnie reklamacji podejmuje Departament Reklamacji i trudno cokolwiek wyrokować.

P.S.
Przeczytaj swoją wypowiedź i używając przycisku ZMIEŃ dostosuj ją do zasad obowiązujących na Plus Forum - Regulamin (zwłaszcza pkt 10).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Zrospaczona
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 13:24

Re: Roaming w pociągu na Ukrainę.

Post autor: Zrospaczona »

Witam czy moge uzyskać jakąś pomoc od kogos w sprawie wysokiego rachunku , gdzie pisac prośbę o rozratowanie nie wiem bardzo co robic gdzie pisac i co
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Roaming w pociągu na Ukrainę.

Post autor: zbych_in_flames »

Tutaj masz wymienione wszystkie opcje: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... e/PRD-3009
Zrospaczona
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 13:24

Re: Roaming w pociągu na Ukrainę.

Post autor: Zrospaczona »

Złożyłam prośbę na bok@ plus.pl chyba cos takiego czy ona trafi do departamentu reklamacji czy sama muszę kierowac pismo do DR. Bo nie zaznaczylam ze to reklamacja
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Roaming w pociągu na Ukrainę.

Post autor: zbych_in_flames »

Powinna trafić.
Zrospaczona
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 13:24

Re: Roaming w pociągu na Ukrainę.

Post autor: Zrospaczona »

Chciałam zapytać dlaczego operator nie robi blokady np.przy tysiacu tylko przy 4 tysiacach to takie trochę nieuczciwe bo ktos może nie wiedzieć ze roming mu tyle nabija
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Roaming w pociągu na Ukrainę.

Post autor: zbych_in_flames »

W sumie to operator nie ma w ogóle obowiązku blokować, a nabicie dużej kwoty na internecie u wschodnich sąsiadów jest niestety dosyć proste z powodu wysokich cen.
Zrospaczona
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 6 wrz 2018, o 13:24

Re: Roaming w pociągu na Ukrainę.

Post autor: Zrospaczona »

Wiem ze niewiedza kosztuje ale operator mógł by chociaż przy mniejszych kwotach przypominac o tyk wysokich rachunkach ,
ODPOWIEDZ