Dziury w zasięgu sieci.

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
dyzios
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 cze 2017, o 13:21

Dziury w zasięgu sieci.

Post autor: dyzios »

Jechałem ostatnio na trasie Zdbice Szwecja/koło Wałcza. Na trasie 8 kilometrów telefony (sztuk 3 D802,y6-2018. y6-2015 ) 2 razu traciły całkowity zasięg przerywając rozmowę . Na trasie Szwecja/koło Wałcza Borne Sulinowo też kiepsko brak zasięgu lub dziury w zasięgu jak gdyby to był Pacifik .Np. w Kłomino zapomnij o zasięgu i nie tylko tam w Zdbice W Bornym Sulinowie w Biedronce internetu nie ma nie da się płacić telefonem Najpierw usłyszałem że zasięgu jest słaby i nie przerywa rozmów Kiedy pracownik usłyszał że w 3 telefonach nie było zasięgu i nawigacja też przestała działać to kazał przełączyć telefony w 2g . Był wielce zdziwiony że też nie działa i . W końcu łaskawie przyjął zgłoszenie . . Zadzwoniłem do Plusa z zapytaniem jak zostało to rozwiązanie . Odpowiedz dostałem że wszystko jest ok .Jest zasięg słaby ale jest . I że w lesie to normalne . I nic nie mają zamiaru z tym zrobić . Nie wiedziałem że droga asfaltowa to las. Rozumiem gdyby to były Bieszczady albo wysokie góry . Teren prosty bez większych wzniesień gdzie jest duża turystyka i taka wtopa ? Olewanie klientów ponieważ u konkurencji a sprawdziłem Orange i Play nie ma takich problem . Jak to świadczy o firmie kiedy przyjeżdża się na pole namiotowe i słyszy aby kupić starter Orange albo Playa bo Plus tutaj ma w dupie użytkowników i nie rozbudowuje swojej sieci . Rozumiem że Plus robi darmowa reklama konkurencji i swoim odlewaniem klientów zachęca ich do przejścia do konkurencji. Wobec tego mam pytanie za ile stuleci wasi klienci w tych okolicach nie będą się wstydzić próbując zapłacić telefonem a tam brak zasięgu
TomPL
Szalony PlusManiak
Posty: 222
Rejestracja: 12 cze 2013, o 09:59
Lokalizacja: Warmia

Re: Dziury w zasięgu sieci.

Post autor: TomPL »

Protestuję w imieniu mieszkańców Bieszczad! Mają takie same prawo do zasięgu jak ty!
A tak poważniej to zejdź na ziemię - każda sieć ma dziury w zasięgu tyle że w różnych miejscach kraju...
dyzios
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2017, o 13:21

Re: Dziury w zasięgu sieci.

Post autor: dyzios »

Na prostym terenie gdzie nie ma gór tak jak w Bieszczadach gdzie jest pełno turystów z całej Polski dowiadujemy się jak przerywa rozmowę iż tylko Plus ma problemy z nakładaniem się swoich nadajników. Orange nie miało sprawdziłem . Tam przyjeżdżają ludzie z całej Polski pływać na jeziorach, pozwiedzać, odbywają się zlotu międzynarodowe. Facet przy mnie zerwał umowę firmowa z plusem z tego powodu że na marinie nie mógł połączyć się z biurem . Jak wygląda klient sieci Plus kiedy wchodzisz do sklepu w Bornym Sulinowie i nie możesz zapłaci telefonem bo w tym, miejscu jest dziura w sieci . Dobrze że na marinie i na polu namiotowym ostrzegli mnie o tym wiec miałem 2 kartę w telefonie ,
ODPOWIEDZ