Jak odzyskać wyłączony nr?

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
luzik
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Jak odzyskać wyłączony nr?

Post autor: luzik »

:roll: Jak w temacie - po rozwiązaniu umowy w lutym tego roku nr przeniesiony został do simplusa, nie doładowałem go jednak i został wyłączony. Jest mi on bardzo potrzebny, a w bok mówią, że nie da się nic zrobić. Proszę o pomoc.
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Jak odzyskać wyłączony nr?

Post autor: kosa1127 »

Możesz co jedynie napisać reklamacje bo niestety wedle przeniesienia na simplusa na dołądowanie jest 30 dni po tym czasie numer jest zdeaktywowany...
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
luzik

Re: Jak odzyskać wyłączony nr?

Post autor: luzik »

Dzięki. Może jest jakiś sposób?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak odzyskać wyłączony nr?

Post autor: mariusz9a »

luzik pisze:Dzięki. Może jest jakiś sposób?
Jeśli nie spełniłeś tego warunku:
kosa1127 pisze:wedle przeniesienia na simplusa na dołądowanie jest 30 dni po tym czasie numer jest zdeaktywowany
To reklamację i tak odrzucą i o numerze możesz zapomnieć. A wystarczyło doładować byle jaką kwotą i numer byłby na rok...
Módl się abyś trafił na kogoś o dobrym sercu - wtedy napiszą że reklamacja odrzucona, ale ze względu na indywidualne podejście do klienta numer Ci aktywują ponownie na okres 30 dni.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
luzik

Re: Jak odzyskać wyłączony nr?

Post autor: luzik »

Odrzucili moją reklamacje, bo im to wisi. Wydaje mi się, że jeśli byłem abonentem 3 lata i znam historie nr, to powinni mi umożliwić jego odzyskanie.
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Jak odzyskać wyłączony nr?

Post autor: kosa1127 »

3 lata 3ma latami ale pewnie konsultant/konsultantka powiedzieli Tobie że w ciągu 30 dni możesz to zrobić.. 30 dni na doładowanie najbynajmniej* za 5 zł to chyba wystarczający cza wedle mnie no ale wiadomo zdażają się jakieś tam sytuacje życiowe, że tego się poprostu nie doładuje... ale wedle mnie napisz jeszcze raz reklamację, jeżeli znowu odrzucą to poprostu historia numeru została zakończona...

*Jeśli już chcesz korzystać ze słowa określającego wartość minimalną, porównaj http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=przynajmniej oraz http://sjp.pwn.pl/szukaj/bynajmniej. pasqal
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2010, o 22:14 przez kosa1127, łącznie zmieniany 1 raz.
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
luzik

Re: Jak odzyskać wyłączony nr?

Post autor: luzik »

Dzięki.
ODPOWIEDZ