Bardzo wolny internet..

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
mamproblem
Nowy
Posty: 9
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 wrz 2018, o 13:41

Re: Bardzo wolny internet..

Post autor: mamproblem »

Ul. ks. Tadeusza kozaka miejscowość Łopuszna a co do prędkości tak jest jednakowa nie zależnie od pory aktualnie prędkość w dzień jest taka sama jak po pólnocy gdy problemy się zaczeł rano również byla taka sama.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5466
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Bardzo wolny internet..

Post autor: Michał_Plus »

mamproblem, problemy mogą wynikać z prowadzonych obecnie prac modernizacyjnych na stacji BT22817. Dodajemy LTE900.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mamproblem
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 14 wrz 2018, o 13:41

Re: Bardzo wolny internet..

Post autor: mamproblem »

Bardzo Panu dziękuje za szybkie odpowiedzi i udostępnienie mi informacji w tak krótkim czasie a wiadomo chociaż w przybliżeniu kiedy takowe prace dobiegną końca ?
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5466
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Bardzo wolny internet..

Post autor: Michał_Plus »

mamproblem, nie posiadam tak dokładnej informacji. Sam montaż anten nie powinien trwać dłużej niż 1-2 dni robocze. Pozostałe prace konfiguracyjne nie wymagają już fizycznej ingerencji i nie powinny wpływać na problemy z pasmem LTE1800.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mamproblem
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 14 wrz 2018, o 13:41

Re: Bardzo wolny internet..

Post autor: mamproblem »

Witam ponownie, niestety problem nadal istnieje mimo iż mamy już prawie tydzień od rozpoczęcia się problemu strony otwierają się niesamowicie wolno filmy odtwarzane są w 144-240p gdzie niemal nie widać obrazu a o jakimś pobieraniu plików bądź uploadowaniu ich można całkowicie zapomnieć bo trwało by to wieki bardzo bym prosił o pomoc bo naprawdę jestem przez to już tydzień niemal odcięty od świata i zastanawiam się nad kupnem czegokolwiek innego mimo iż mam jeszcze 2 lata umowę z plusem bo po prostu potrzebuje chociaż średniej jakości internetu nie mowiąc o czymś lepszym co i tak w ofercie oferował plus ale jak widać do czasu bardzo proszę o pomoc bo nie mogę normalnie korzystać z sieci wiem że nie powinienem do Pana wypisywać skarg bo jest Pan głownie po to żeby pomoc klientą ale mimo wszystko mam nadzieję że pomoże mi Pan jakoś bo już nie wiem co z tym wszystkim robić.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5466
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Bardzo wolny internet..

Post autor: Michał_Plus »

mamproblem, poprosiłem o ponowną diagnostykę stacji. Jak tylko uzyskam odpowiedz, odpiszę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
borsuk132
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2018, o 11:52

Re: Bardzo wolny internet..

Post autor: borsuk132 »

Witam, mam problem z prędkością internetu.
3 miesiące temu przedłużona została umowa na internet, dostawałem w niej 500GB dodatkowego pakietu, w razie wykorzystania limitu podstawowego. Przez 2 miesiące pakiet ten był liczony po wykorzystaniu podstawowego, lecz w tym miesiącu po pakiecie podstawowym została ograniczona prędkość internetu, a pakiet dodatkowy nie jest ruszany, przez co nie można normalnie korzystać z internetu, mam go jakoś osobiście aktywować, czy co z nim?
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5466
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Bardzo wolny internet..

Post autor: Michał_Plus »

borsuk132, pakiet dodatkowy aktywny jest od razu. Jest on przyznawany jednorazowo i przechodzi z miesiąca na miesiąc aż do jego całkowitego wyczerpania. W tej chwili, z uwagi na błąd wyświetlania, jego zużycie nie jest poprawnie pokazywane na stronie Plus online. Zweryfikuj jego stan przesyłając zapytanie poprzez ten formularz. Otrzymasz odpowiedz gdy tylko wszystko zostanie sprawdzone.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
borsuk132
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2018, o 11:52

Re: Bardzo wolny internet..

Post autor: borsuk132 »

No tym razem jednak nie jest aktywny od razu. Co miesiąc dostawałem taki pakiet 500GB, i odnawiał się on na początku okresu rozliczeniowego, tym razem nawet jest go 550GB. Przez telefon Pani mówiła mi, że jako, że mam abonament od któregoś roku, to moge skorzystać z czegoś takiego, że nawet po wyczerpaniu limitu podstawowego, predkość będzie nadal maksymalna przez cały okres trwania umowy, lecz widać, że jest ograniczone bardzo. Płace teraz nawet 10 zł więcej, a w dodatku nie mam już usługi Pakiet Nocny, więc słabo by było, gdyby dali mi gorszą ofertę niż miałem poprzednio :-(

Zapytanie już wysyłałem, lecz nadal czekam na odpowiedź.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5466
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Bardzo wolny internet..

Post autor: Michał_Plus »

borsuk132, po wyczerpaniu pakietów można korzystać z usługi bez limitu. W zasięgu sieci LTE można korzystać z internetu bez ograniczań na ilość pobieranych czy wysyłanych danych. Jednak w przypadku bardzo dużego użycia może zadziałać system FUP. Tu na forum, niestety, nie mam możliwości sprawdzić Twojego konta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
borsuk132
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2018, o 11:52

Re: Bardzo wolny internet..

Post autor: borsuk132 »

A jakie to jest bardzo duże użycie? Jeśli wykorzystałem swoje 110GB, to po tym już mi ograniczają? Ile po swoim limicie można jeszcze maksymalnie GB wykorzystać? Dziwi mnie tylko ten pakiet 550GB, który w tym miesiacu się odnowił i zwiększył, ale nie mogę z niego korzystać. Jeśli byłby to jednorazowy pakiet, to chyba nie powinno go być już wcześniej, gdy korzystałem z niego przez 2 miesiące, wtedy nawet było pokazane, że ilośc GB się zmniejsza. Czy to normalne, że odnawia się on mimo, że go niby nie mam?

Poczekam jeszcze na odpowiedz z formularza, który wysłałem parę dni temu, ale szkoda, że tyle dni muszę to wszystko wyjaśniać.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5466
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Bardzo wolny internet..

Post autor: Michał_Plus »

borsuk132, tak jak powiedziałem, aby to sprawdzić, konieczne jest przeanalizowanie stanu konta.
borsuk132 pisze:le po swoim limicie można jeszcze maksymalnie GB wykorzystać?
Ta wartość jest uzależniona od wielu czynników, między innymi obciążenia stacji w rejonie. Nie można jej jednoznacznie określić. Podaj numer zgłoszenia, postaram się przyspieszyć odpowiedz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
borsuk132
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2018, o 11:52

Re: Bardzo wolny internet..

Post autor: borsuk132 »

To chyba będzie to #269493

Tak czy inaczej, dzięki za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5466
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Bardzo wolny internet..

Post autor: Michał_Plus »

borsuk132, przesłałem prośbę o sprawdzenie i pilną realizację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mamproblem
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 14 wrz 2018, o 13:41

Re: Bardzo wolny internet..

Post autor: mamproblem »

Panie Michale wiadomo już coś ? Od siebie dodam że sygnał jest raczej dobry dość często pokazuje maksimum kresek niestety prędkość jest prawie żadna niezależnie od pory więc myślę że coś tam w stacji własnie może być przyczyną.
ODPOWIEDZ