Bramka sms Plusa- cenzura wielu skrotow i slow:(

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Bramka sms Plusa- cenzura wielu skrotow i slow:(

Post autor: sl@w_es »

kokoszka pisze:kłamiesz nie da się wysłać :)
Nie ma to jak wątpić w czyjeś stwierdzenie, odmienne od własnego, zarzucając od razu kłamstwo, a może to Ty piszesz nieprawdę?
Regulamin Plus Forum pkt 1, 4 oraz 13 biją ukłony.
Wiadomość, którą usiłowałeś wysłać u mnie również nie podpadła pod cenzurę i bez żadnych problemów wysłałem ją.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
kokoszka
PlusManiak
Posty: 71
Rejestracja: 22 sty 2014, o 09:39

Re: Bramka sms Plusa- cenzura wielu skrotow i slow:(

Post autor: kokoszka »

TomPL pisze:Podaj jakiś numer telefonu w Plusie, to ci wyślę :)
Podbijam temat nie da się wysłać

"coś rozmrozić na obiad? bo one śpią
Rozebrałem tą piastę co była na złom nawet nie zdążył byś usłyszeć huczenia bo by od razu koło odleciało"

Które słowo może być zabronione ?
sl@w_es pisze:
kokoszka pisze:kłamiesz nie da się wysłać :)
Nie ma to jak wątpić w czyjeś stwierdzenie, odmienne od własnego, zarzucając od razu kłamstwo, a może to Ty piszesz nieprawdę?
Regulamin Plus Forum pkt 1, 4 oraz 13 biją ukłony.
Wiadomość, którą usiłowałeś wysłać u mnie również nie podpadła pod cenzurę i bez żadnych problemów wysłałem ją.
To może ktoś czyta ten temat i naprawiają słowa których nie da się wysłać ?
Spróbuj to co napisałem wyżej, jak powiesz że się dało wysłać to KŁAMIESZ :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Bramka sms Plusa- cenzura wielu skrotow i slow:(

Post autor: sl@w_es »

kokoszka pisze:(...) Spróbuj to co napisałem wyżej, jak powiesz że się dało wysłać to KŁAMIESZ :lol:
I po co od razu walisz z ciężkiego działa? Już raz zwróciłem Ci uwagę na Regulamin Plus Forum, ale skoro nie chcesz pisać w zgodzie z zasadami to Twój wybór.

Mnie po raz kolejny, bez żadnych problemów udało się wysłać cytowaną przez Ciebie wiadomość na kilka numerów.
We wcześniejszym poście inny użytkownik poprosił Cię o podanie nr tel, chcąc udowodnić Ci, że wiadomość o określonej treści daje się wysłać z bramki SMS; nr nie podałeś, więc przypuszczam, że nie chciałeś przekonać się, że u innych bramka może działać prawidłowo. Z uporem maniaka za to, nazywasz tych, którym udaje się wysłać wiadomość kłamcami, zastanów się trochę nim cokolwiek napiszesz.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
kokoszka
PlusManiak
Posty: 71
Rejestracja: 22 sty 2014, o 09:39

Re: Bramka sms Plusa- cenzura wielu skrotow i slow:(

Post autor: kokoszka »

sl@w_es pisze:
kokoszka pisze:(...) Spróbuj to co napisałem wyżej, jak powiesz że się dało wysłać to KŁAMIESZ :lol:
I po co od razu walisz z ciężkiego działa? Już raz zwróciłem Ci uwagę na Regulamin Plus Forum, ale skoro nie chcesz pisać w zgodzie z zasadami to Twój wybór.

Mnie po raz kolejny, bez żadnych problemów udało się wysłać cytowaną przez Ciebie wiadomość na kilka numerów.
We wcześniejszym poście inny użytkownik poprosił Cię o podanie nr tel, chcąc udowodnić Ci, że wiadomość o określonej treści daje się wysłać z bramki SMS; nr nie podałeś, więc przypuszczam, że nie chciałeś przekonać się, że u innych bramka może działać prawidłowo. Z uporem maniaka za to, nazywasz tych, którym udaje się wysłać wiadomość kłamcami, zastanów się trochę nim cokolwiek napiszesz.
"wiadomość zawiera niedozwolone słowa" i nie da się jej wysłać
widzę że to forum to jedno wielkie kłamstwo albo Pan Moderator posiada jakieś specjalne uprawnienia na bramce sms ?

chodzi o tą stronę https://sms.plus.pl/bsm/
Obrazek
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Bramka sms Plusa- cenzura wielu skrotow i slow:(

Post autor: sl@w_es »

kokoszka pisze:"wiadomość zawiera niedozwolone słowa" i nie da się jej wysłać
Obrazek
kokoszka pisze:widzę że to forum to jedno wielkie kłamstwo
Obrazek
kokoszka pisze:albo Pan Moderator posiada jakieś specjalne uprawnienia na bramce sms ? (...)
Rozszyfrowałeś mnie, Obrazek Obrazek
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
TomPL
Szalony PlusManiak
Posty: 222
Rejestracja: 12 cze 2013, o 09:59
Lokalizacja: Warmia

Re: Bramka sms Plusa- cenzura wielu skrotow i slow:(

Post autor: TomPL »

Ludziska, spoko, po co zaraz tak wariować? To wszystko z tego, że obaj macie rację. ;)
Poprzedni tekst poszedł u mnie bez problemów, ale ten ostatni "coś rozmrozić na obiad? bo one śpią
Rozebrałem tą piastę co była na złom nawet nie zdążył byś usłyszeć huczenia bo by od razu koło odleciało" faktycznie daje komunikat o niedozwolonych słowach, więc coś jest na rzeczy!
Przy okazji - widać, że polskie litery z ogonkami są zamieniane na bez ogonków - to normalne?!

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Bramka sms Plusa- cenzura wielu skrotow i slow:(

Post autor: sl@w_es »

TomPL,

patrząc na Twojego posta widzę, że próbowałeś wysłać wiadomość jako użytkownik niezalogowany - ja dokonując testów zawsze wysyłałem wiadomości będąc zalogowanym do strony https://sms.plus.pl/bsm/ ponieważ denerwuje mnie wpisywanie ciągu wymaganych znaków przed wysłaniem każdej wiadomości; sprawdziłem to u siebie i...
Będąc niezalogowanym bramka wysyła tylko wiadomości, które nie zawierają słów nazwijmy je umownie "ocenzurowanymi" - jakie to słowa nie wiem, natomiast po zalogowaniu przepuści każdy tekst łącznie z nazwami operatorów telekomunikacyjnych, czy słów wulgarnych co wcześniej było niemożliwe.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
TomPL
Szalony PlusManiak
Posty: 222
Rejestracja: 12 cze 2013, o 09:59
Lokalizacja: Warmia

Re: Bramka sms Plusa- cenzura wielu skrotow i slow:(

Post autor: TomPL »

No to jednak obaj mieliście rację - i po co te nerwy? :)
To teraz w ramach relaksu spróbujmy zgadnąć, które słowo w tym przykładzie jest niedozwolone...
Awatar użytkownika
kokoszka
PlusManiak
Posty: 71
Rejestracja: 22 sty 2014, o 09:39

Re: Bramka sms Plusa- cenzura wielu skrotow i slow:(

Post autor: kokoszka »

zawsze wysyłam wiadomości jako niezalogowany, czyli wychodzi na to że jak się zaloguję to przejdzie każde słowo

jak dla mnie temat rozwiązany
Obrazek
ODPOWIEDZ