Wielka ściema z tym LTE bez limitu

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
kub002
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 lis 2018, o 16:00

Wielka ściema z tym LTE bez limitu

Post autor: kub002 »

Wielka ściema z tym LTE bez limitu --- juz nawet pomijając te gwiazdki przy ofercie, że to nie zawsze. To szczytem niekompetencji w plusie są konsultanci. Co telefon w tej samej sprawie to zawsze inna odpowiedz. Dziś znowu wprowadzili mi blokadę LET pomimo najwyższego pakietu oraz zapewnień konsultanta podczas przedłużania 3 miesiące temu umowy, że przy tym pakiecie już na pewno nie zostanie mi ograniczona prędkość łącza po wykorzystaniu (jakiiś tam ich nie wytłumaczalnych zmiennych od lokalizacji obciążenia itp. itp.... ble ble ble...Że nawet jak już wszystko wykorzystam to LTE w Wawie będę miał cały czas bez zwalniania prędkości <---- i tyle tylko mnie interesowało

A tu dziś po kilku miesiącach znowu spowolnienie. Patrze na speedtest i lipa po 0.5 na pobieraniu i wysyłaniu
- Dzwonie raz na infolinie oczywiście podaje wszystkie kody i inne potrzebne info i dowiaduje się że mam blokadę i mogę se napisać reklamacje
- Dzwonie drugi raz konsultant mi mówi że nie mam blokady tylko jest awaria.

Net nie działa, pismo napisałem i mogę se czekać 30 dni na rozpatrzenie reklamacji, albo do 5 jak mi sie cykl rozliczeniowy odświeży

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych użytkowników Plusa szkoda że ja nie mogę się do nich zaliczyć
Marcinxxx21
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2018, o 20:56

Re: Wielka ściema z tym LTE bez limitu

Post autor: Marcinxxx21 »

Identycznie u mnie, przez pierwsze dwa lata korzystania z internetu LTE byłem naprawdę zadowolony, fup złapany był chyba tylko raz, a jak więcej razy to był raczej stopniowy. Teraz umowa 2-3 miesiące temu przedłużona, kupiony pakiet plus Internet 50, przekroczone po dwóch tygodniach 45 GB i co? Piękne 0,5mb/s, strony otwierają się bardzo wolno, filmy na YT tylko w najniższej jakości. Nie ważne czy jest 15, 22 czy 4 rano, ciągle to samo. Wykupiłem pakiet 20gb, specjalnie szybko go wykorzystałem żeby sprawdzić co się stanie, pakiet zużyty i znowu magiczne 0,5mb.Napisałem do BOKu, zobaczymy co z tego wyniknie. Szkoda tylko że umowa na 2 lata :)
Awatar użytkownika
bramowicz1
Starszy Plusmaniak
Posty: 151
Rejestracja: 4 mar 2013, o 02:14
Lokalizacja: Toruń, Lubicz

Re: Wielka ściema z tym LTE bez limitu

Post autor: bramowicz1 »

To było do przewidzenia. Ustalili limit podstawowy, jest też zapis o FUP, a konsultanci i sprzedawcy powiedzą wszystko co chcemy usłyszeć.
D-Link DWR-966, Motorola Edge 30 Pro
maciej93
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2018, o 15:11

Re: Wielka ściema z tym LTE bez limitu

Post autor: maciej93 »

Najlepiej to by było chyba przekręcić antenę paraboliczną o ile ją macie Bo nie wiem zobaczyć zanim wam ograniczą prędkość czy można łączyć się z innym BTS.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
TomPL
Szalony PlusManiak
Posty: 222
Rejestracja: 12 cze 2013, o 09:59
Lokalizacja: Warmia

Re: Wielka ściema z tym LTE bez limitu

Post autor: TomPL »

To myślisz, ze FUP dotyczy tylko danego BTS'a?
ODPOWIEDZ