Przeniesienie numeru do Plusa

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

Gozdek,

prześlij mi proszę numer przenoszony oraz tymczasowy na adres specjalista_plus@plus.pl. W temacie napisz słowo FORUM oraz podaj swój nick. Przekażę wówczas sprawę do weryfikacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Gozdek
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2018, o 16:00

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Gozdek »

Wysłałem na maila wszystko. Mam nadzieję że sprawa się rozwiąże
Ostatnio zmieniony 2 sty 2019, o 15:23 przez Gozdek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

Gozdek,
Joanna_Plus pisze: prześlij mi proszę numer przenoszony oraz tymczasowy na adres specjalista_plus@plus.pl. W temacie napisz słowo FORUM oraz podaj swój nick. Przekażę wówczas sprawę do weryfikacji.
Edycja:

sprawę przekazałam dalej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Gozdek
Początkujący PlusManiak
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2018, o 16:00

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Gozdek »

Nie wiem kto się do tego przyczynił ale już numer się przeniósł i działa. Dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

Gozdek,

cudownie :-). Dziękuję za potwierdzenie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekstraway
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 4 lip 2018, o 18:15

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: ekstraway »

Witam, Posiadam taryfę nowy Plush na kartę po przeniesieniu z innej sieci. Aktualnie korzystam z pakietu Rozmowy, SMS, MMS bez limitu oraz z promocji Plush Internet Promo BS. 3 miesięczny Rabat 100% na Rozmowy, SMS, MMS bez limitu dobiega końca i chciałbym przejść na promocję na Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu za 25 zł/mies. kodem bodajże *136*11*07#. Będę wdzięczny za odp. na pytania :)
1. Czy wystarczy, że wpiszę ww. kod na zmianę promocji, czy muszę jakoś zdezaktywować poprzednią promocję? Jeśli tak to jak?
2. Czy muszę czekać do chwili wygaśnięcia pakietów internetowych dodanych za zasilenie konta z Plush Internet Promo BS, czy mogę jakoś to zrobić wcześniej? Czy może po zmianie pakiety same się wyłączą i obowiązywać zaczną te z nowej promocji?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj ekstraway,
ekstraway pisze:1. Czy wystarczy, że wpiszę ww. kod na zmianę promocji, czy muszę jakoś zdezaktywować poprzednią promocję? Jeśli tak to jak?
Dotychczasowe promocje trzeba wyłączyć. Rozmowy, SMS, MMS bez limitu dezaktywujesz kodem: *136*00*08#, Plush Internet Promo BS zaś wpisując: *136*00*01#. W tym drugim przypadku jest jednak małe ale, gdyż podany przeze mnie kod dezaktywuje samą promocję, a pakiety dodane za zasilenie konta, wyłączą się po upływie terminu ważności (można go sprawdzić wpisując *121#) i dopiero po tym fakcie będzie można włączyć Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu. Napisz do kiedy te pakiety funkcjonują na Twoim koncie? Ich ważność jest zbliżona do ważności promocji Rozmowy, SMS, MMS bez limitu?
ekstraway pisze:2. Czy muszę czekać do chwili wygaśnięcia pakietów internetowych dodanych za zasilenie konta z Plush Internet Promo BS, czy mogę jakoś to zrobić wcześniej?
Odpowiedź jak wyżej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekstraway
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 4 lip 2018, o 18:15

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: ekstraway »

Joanna_Plus pisze:Witaj ekstraway,
ekstraway pisze:1. Czy wystarczy, że wpiszę ww. kod na zmianę promocji, czy muszę jakoś zdezaktywować poprzednią promocję? Jeśli tak to jak?
Dotychczasowe promocje trzeba wyłączyć. Rozmowy, SMS, MMS bez limitu dezaktywujesz kodem: *136*00*08#, Plush Internet Promo BS zaś wpisując: *136*00*01#. W tym drugim przypadku jest jednak małe ale, gdyż podany przeze mnie kod dezaktywuje samą promocję, a pakiety dodane za zasilenie konta, wyłączą się po upływie terminu ważności (można go sprawdzić wpisując *121#) i dopiero po tym fakcie będzie można włączyć Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu. Napisz do kiedy te pakiety funkcjonują na Twoim koncie? Ich ważność jest zbliżona do ważności promocji Rozmowy, SMS, MMS bez limitu?
Ich ważność jest zbliżona, Rabat 100% na 3 miesiace wygasa 16.04, a pakiety internetowe wygasają 08.04.2019. Czyli po ich wygaśnieciu mogę wyłączyć obie promocje i zmienić na Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu?

Korzystają z okazji zapytam jeszcze o inną kwestię. Iphone wysyła smsy na nr +447786205094 w celu aktywacji iMessage. To jest jakiś nr techniczny Apple, ale plus pobiera mi opłatę 62 gr za każdy taki sms. Z tego co wiem, inni operatorzy tego nie robią. Czy mogę jakoś uniknąć tej opłaty? Bo za chwilę mi wyczerpie cały stan konta.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

ekstraway,
ekstraway pisze:pakiety internetowe wygasają 08.04.2019.
Promocję Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu, będzie można aktywować po wyłączeniu tych pakietów. Jednocześnie należny pamiętać o dezaktywacji samej promocji Plush Internet Promo BS oraz Rozmowy, SMS, MMS bez limitu.
ekstraway pisze:Iphone wysyła smsy na nr +447786205094 w celu aktywacji iMessage.
W tym przypadku opłata będzie rozliczana zgodnie z cennikiem taryfy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
2000adam
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 3 lip 2019, o 05:42

Przeniesienie z Play na kartę do Plush W Legnicy w Auchanie

Post autor: 2000adam »

Przeniesienie z Play na kartę do Plush na kartę w Legnicy w Auchanie jest nie możliwe. Próbowałem kilka razy zawsze twierdzą że nie mają odpowiednich kart. Spróbowałem w innym punkcie w Chojnowie a tam mogę się przenieść do Plusa a nie do Plusha. Czy po przeniesieniu do Plusa mogę migrować do Plusha bo zależy mi na promocji w Plushu. I dlaczego są takie utrudnienia czy to celowo polityka firmy czy wymysł i niechęć punktu w Legnicy?
Ostatnio zmieniony 3 lip 2019, o 09:53 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

2000adam,

najmocniej przepraszam za powyższe utrudnienia.
2000adam pisze:w Legnicy w Auchanie
Chodzi o placówkę na ul. Roberta Schumana?
2000adam pisze:twierdzą że nie mają odpowiednich kart.
Pracownik nie podał informacji, kiedy spodziewają się dostarczenia wspomnianych kart?
2000adam pisze:a tam mogę się przenieść do Plusa a nie do Plusha
Przeniesienie możliwe jest również do oferty Nowy Plush: https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte.
2000adam pisze:Czy po przeniesieniu do Plusa mogę migrować do Plusha bo zależy mi na promocji w Plushu.
Tak. Zmiana taryfy odbywa się za pomocą kodu *147*23# i jest płatna 5 zł. Nie polecam takiego rozwiązania, ponieważ w takim przypadku nie będzie obowiązywała promocja za przeniesienie numeru Rabat 100 procent na 3 miesiące.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
2000adam
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 3 lip 2019, o 05:42

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: 2000adam »

O ile przeniesienie jest możliwe do Plusha to proszę o adres salonu w Legnicy lub Chojnowie gdzie mogę to zrealizować?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

2000adam,

przeniesienia dokonać można w każdym naszym punkcie, jednakże ja nie posiadam informacji na temat dostępności kart SIM w poszczególnych placówkach.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
snsq
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 lip 2019, o 09:48

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: snsq »

witam,
chciałbym przenieść numer z sieci a2 mobile do plush, niestety podczas ostatniej wizyty w salonie zostałem poinformowany, że nie ma takiej możliwości (brak w systemie do przenoszenia nr sieci a2mobile), czy jest to prawda, czy też niewiedza salonu? Jeżeli jest to niewiedza salonu, to jaką pozycje "sieci dawcy" powinien wybrać pracownik, żeby dokonać złożenia wniosku?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ewa_Plus »

Witaj snsq,
- masz na myśli przeniesienie numeru do Plusha do oferty abonamentowej, czy na kartę?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ