Plus no limit prepaid - nadużycia, regulamin

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
martin87
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 mar 2019, o 10:02

Plus no limit prepaid - nadużycia, regulamin

Post autor: martin87 »

Witam, mam obecnie numer w konkurencyjnej sieci działającej na zasięgu Plusa, (wymoderowano - Reg. PF) ta sieć ostatnio co miesiąc mnie banuje na połączenia wychodzące na okres do trzech dni zaraz po doładowaniu konta. Mało dzwonię, ale dużo SMS-uje - kilkaset SMS miesięcznie i drugie tyle MMS-ów.
Jaką politykę w tym temacie ma Plus? W regulaminie nie widzę wpisu o nadużyciach, ani o konkretnej ilość SMS/MMS/rozmów w tym no limicie ani karach jakie grożą za ich przekroczenie.
Awatar użytkownika
Jendrej
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2019, o 19:14

Re: Plus no limit prepaid - nadużycia, regulamin

Post autor: Jendrej »

Jeżeli jest to konkurencyjna sieć, to informacji należy chyba szukać w regulaminie i u konsultantów tejże sieci…
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Plus no limit prepaid - nadużycia, regulamin

Post autor: sl@w_es »

@ Jendrej,

pytania zawarte w poście martin87 dotyczą sieci Plus; czytaj ze zrozumieniem posty na które decydujesz się odpowiadać.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
martin87
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 1 mar 2019, o 10:02

Re: Plus no limit prepaid - nadużycia, regulamin

Post autor: martin87 »

W regulaminie tam mam tylko zapis, że w razie podejrzanego ruchu konto może być blokowane i tyle. To jest taki zapis, który można zastosować w zasadzie w każdym przypadku. Takie zapisy są też w konkurencyjnych sieciach (z wyjątkiem jednej, która dowala 1500 zł kary). Zastanawiam się czy Plus nie ma podobnych praktyk blokowania konta zaraz po doładowaniu.
ODPOWIEDZ