Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Levelxsi,

czy chodzi o czat pojawiający się na naszej stronie?
Z pozycji forum nie mamy możliwości weryfikacji oferty. Podeślij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika. Poproszę wówczas naszego pracownika o kontakt i przedstawienie wszystkich aktualnie dostępnych ofert.
Levelxsi pisze:Czy wszystkie regulaminy są dostępne na stronie internetowej?
Tylko ofert dostępnych w sklepie internetowym.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Levelxsi
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2019, o 18:26

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Levelxsi »

Basia_Plus pisze:Witaj Levelxsi,

czy chodzi o czat pojawiający się na naszej stronie?
Z pozycji forum nie mamy możliwości weryfikacji oferty. Podeślij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika. Poproszę wówczas naszego pracownika o kontakt i przedstawienie wszystkich aktualnie dostępnych ofert.
Levelxsi pisze:Czy wszystkie regulaminy są dostępne na stronie internetowej?
Tylko ofert dostępnych w sklepie internetowym.
Witam!!
Szanowna Pani tak jak napisalem w poprzednim poscie, prosze o merytoryczna odpowiedz na kazdy z punktow. Chyba to czego oczekuje jest proste i logiczne.
Na swojej stronie internetowej podajecie to i owo i nic spoza tego co dla kazdego klienta sie nie pytam. Proboje dociec co jest prawda a kto celowo wprowadza w blad. A jesli konsument jest wprowadzany celowo w blad to wiadomo, ze Wy jako firma (profesjinalista) odpowiadacie.
Dlatego ja jako konsument chce wiedziec na czym stoje i czy to jest zgodne z prawem i czy moje interesy jako konsumenta nie zostaly naruszone.
Jako osoba chcaca przedluzyc umowe musze miec komplet dokumentow w formie ktorej sobie wydrukuje a nie wirtualnego sklepu. Ja kupuje realna usluge i urzadzenie (telefon) wiec chce miec czarno na bialym. Kazdy klient placi Wam realne pieniadze a nie wirtualne.

Prosze jeszcze raz zapoznac sie z pytaniami i odpowiedziec mi na nie zgodnie z kolejnoscia.

Porobilem zrzuty ekranu z Waszej strony oraz pobralem sobie w PDF co udostpeniacie. Dla mnie sprawa jest na chwile obecna jasna, ale chce sie upewnic czy mam racje czy jednak nie. Na chwile obecna nie ulatwiacie mi zadania, co jest po prostu nie profesjonalne z Waszej strony.
Tak, chodzi o czat ktory jest na Waszej stronie. To jest zupelnie niepotrzebne bo to w niczym nie pomaga, bo nie maja mozliwosci podgladu bo to bo tamto itd.
Nie ma osoby kompetentnej do zalatwienia sprawy.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Levelxsi,

tak jak pisała Basia_Plus:
Basia_Plus pisze:Z pozycji forum nie mamy możliwości weryfikacji oferty.
Oferta może różnić się w zależności od kanału sprzedaży. W przypadku przedłużenia umowy, ofertę można sprawdzić:

- na stronie: https://www.plus.pl/mix/przedluz-umowe,
- kontaktując się z BOK,
- w placówce stacjonarnej: http://www.plus.pl/kontakt,
- wypełniając ten formularz - wówczas nasz pracownik oddzwoni i przedstawi szczegóły.

Ta propozycja również pozostaje aktualna:
Basia_Plus pisze:Podeślij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika. Poproszę wówczas naszego pracownika o kontakt i przedstawienie wszystkich aktualnie dostępnych ofert.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sylwia12345
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2019, o 22:01

Przedłużenie umowy

Post autor: sylwia12345 »

Witam,otóż kilka dni temu dostałem list z propozycją przedłużenia kończącej się umowy w mixie, dzisiaj rano złożyłem zamówienie na telefon wraz z przedłużeniem mojej umowy na tych samych warunkach. Dostałem wiadomość na email potwierdzającą złożenie mojego zamówienia i numerem do sprawdzania statusu na stronie plus pl. Wieczorem otrzymałem smsa o treści (Planowana data doręczenia przesyłki to 01.03.1019. (podany model telefonu,) oczekuj na kontakt ze strony przewoźnika,pozdrawiamy plus. Sms od numeru 2629. Na email nie dostałem żadnej wiadomości odnośnie tego czy umowa zostanie przedłużona,że telefon zostanie wysłany,po próbach sprawdzenia numeru,który dostałem w mailu cały czas wyskakuje KPPERROR i nic po za tym.
Mój nr zamówienia 201902276950349
Ostatnio zmieniony 28 lut 2019, o 11:16 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj sylwia12345,
sylwia12345 pisze:Wieczorem otrzymałem smsa o treści (Planowana data doręczenia przesyłki to 01.03.1019. (podany model telefonu,) oczekuj na kontakt ze strony przewoźnika,pozdrawiamy plus.
Jeżeli dotarł taki SMS, to w tym dniu przewoźnik powinien podjąć próbę doręczenia przesyłki.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
domek221
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 2 mar 2019, o 22:57

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: domek221 »

Witam, ostatnio zauważyłem, że zostało mi 8 doładowań po 30 zł, miałem zamiar przedłużyć umowę i wziąć przy tym nowy telefon z Plusa MIX, więc zaszedłem do salonu Plusa i spytałem przy jakiej ilości można przedłużyć umowę/wziąć telefon, uzyskałem odpowiedź, że przy 8. Lecz dzisiaj próbując przedłużyć umowę przez stronę internetową Plusa MIX, wyświetlił mi następujący komunikat - "Umowę możesz przedłużyć nie wcześniej niż 8 miesięcy przed jej końcem i przy uregulowanych płatnościach." - w salonie nikt o tym nie wspomniał, lecz dostałem tylko informację, że przy 8 doładowaniach mogę już przedłużyć umowę i wziąć nowy telefon, a umowę mam aktywną póki co do grudnia roku 2019, więc nie mogę jej przedłużyć teraz na dniach, muszę czekać, czy co? Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj domek221,

jak aktualnie wygląda sytuacja? Nadal pojawia się powyższy komunikat?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zif
Szalony PlusManiak
Posty: 271
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: zif »

Skorzystałem wczoraj z formularza podanego mi na początku strony 474, ale jak dotąd martwa cisza. Czy można jakoś uruchomić konsultanta? :)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

zif,

realizacja połączeń odbywa się zgodnie z kolejnością zgłoszeń, tym samym prośba o cierpliwość.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dorwerdor
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2019, o 14:47

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: dorwerdor »

Witam mam obecnie 7 doladowan po 80 zl do konca w mix kiedys to wystarczalo i od ostatniego doladowania trzeba bylo odczekac 24 godz. Po wpisaniu numeru na stronie wyswietla sie ze trzeba miec minimum 8 miesiecy do konca umowy i oplacone wszystko. To jak to jest skoro mam 7 doladowan i zadnej oferty a minelo 24h od odtatniego doladowania? Czy mozecie mi pomoc?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj dorwerdor,

jaki komunikat pojawia się na stronie po zalogowaniu?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
dorwerdor
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2019, o 14:47

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: dorwerdor »

Wyskakiwalo ze dopiero mozna przedluzyc nie krocej niz 8 miesiecy przed koncem umowy i terminowych platnosciach ale udalo mi sie zalogowac choc w trakcie wybierania oferty kilka razy mnie wyrzucilo ze strony to wkoncu sie udalo wiec teraz czekam na kuriera. Oby to obylo sie bez problemow. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

dorwerdor,

cieszę się, że wszystko finalnie się udało :-) i dziękuję za informację zwrotną.
dorwerdor pisze:Pozdrawiam.
Ja również :-).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zif
Szalony PlusManiak
Posty: 271
Rejestracja: 24 sie 2016, o 19:37

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: zif »

Joanna_Plus pisze:zif,

realizacja połączeń odbywa się zgodnie z kolejnością zgłoszeń, tym samym prośba o cierpliwość.
Cierpliwość właśnie się wyczerpała - już nie trzeba dzwonić.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy w Plus Mix - pytania i wątpliwości.

Post autor: Joanna_Plus »

zif,

:-( przykro mi. Nie wiem jaki był powód braku kontaktu.

Proszę, aby kolega przesłał numer kontaktowy, który został podany w formularzu oraz numer, którego dotyczy przedłużenie umowy na adres specjalista_plus@plus.pl. W temacie należy wpisać słowo FORUM oraz zamieścić, krótki opis sytuacji. Poproszę wówczas o weryfikację sprawy i kontakt naszego pracownika.

Inna ewentualność to ponowne złożenie prośby przez podany wcześniej formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ