Plus limit do abonamentu.

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
michalhasiuk
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 kwie 2019, o 15:25

Plus limit do abonamentu.

Post autor: michalhasiuk »

Witam, ostatnio przedłużając umowę Pan w salonie poinformował mnie że jako iż jestem stałym klientem Plusa dostanę ofertę w której będę mógł korzystać z onternetu bez limitu poinformowałem wtedy tego Pana ż3 posiadam już takie coś, tylko że po wykorzystaniu limitu internet zwalnka Pan mi odpowiedział że teraz właśnie nie będzie zwalniał, że będzie bez limitu GB i bez ograniczeń prędkości. Jednak pow wykorzystaniu 12 GB które mam w pakiecie przyszedł mi sms że wykorzystano 100% limitu HSPA+/LTE w ramach limitu podstawowego po czym interne z 20 mb/s zwolnił do 90 kb/s. Czy zostałem oszukany i powinienem złożyć reklamację czy po prostu coś robię nie tak?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1194
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plus limit do abonamentu.

Post autor: Ron »

michalhasiuk pisze:Witam, ...Pan mi odpowiedział że teraz właśnie nie będzie zwalniał, że będzie bez limitu GB i bez ograniczeń prędkości...
Niestety, wszystko jest ok. Przeczytaj Regulamin Promocji lub Umowę. Chodzi o to, że internet jest bez limitu, ale z ograniczoną prędkością po wykorzystaniu 12GB.
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Plus limit do abonamentu.

Post autor: largo »

Pakiet pakietem a "NoLIMIT" jest na tyle że do momentu danych pakietowych internet masz bez limitu szybkości do granicy wykorzystania pakietu a po wykorzystaniu danych z pakietu możesz nadal korzystać z internetu nolimit lecz z ograniczoną prędkością...

Tu jeżeli ktoś nie zna się na takiej polityce operatorów lub nie doczyta regulaminów może się nabrać na określenie NoLimit które dość skutecznie wprowadza w błąd...
Awatar użytkownika
Gryzzli
Starszy Plusmaniak
Posty: 194
Rejestracja: 6 sty 2013, o 20:47
Lokalizacja: Warszawa - centrum

Re: Plus limit do abonamentu.

Post autor: Gryzzli »

Jeśli gość w salonie faktycznie powiedział że nie będzie zwalniał to reklamuj to u niego a jak nie pomoże to proś przełożonego.
Rozumiem prowizje za sprzedaż ale nie za jawne kłamstwo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5191
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plus limit do abonamentu.

Post autor: Basia_Plus »

Witaj michalhasiuk,

zgodnie z tym co napisał Ron.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ