Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
mampytanie
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 wrz 2017, o 12:13

Internet

Post autor: mampytanie »

Witam, posiadam taryfę Nowy plush i mam włączony cykliczny pakiet za 10 PLN. Tam jest 1 GB internetu. Czy jest jakaś szansa, aby jednorazowo dokupić sam internet do tego obecnego pakietu bo potrzebuję, a zużyłem prawie ten 1 GB? Nie ma informacji nigdzie czy można dokupić Internet np. za 5 PLN ileś GB. Przy okazji jeszcze zapytam o informacje na stronie nowy plush tam jest pokazana tabela, że za każde doładowanie dodają Gb za darmo. Wczoraj doładowałem za 20 PLN i nie dodali nic. Dlaczego?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Internet

Post autor: sl@w_es »

mampytanie pisze:Witam, posiadam taryfę Nowy plush i mam włączony cykliczny pakiet za 10 PLN. Tam jest 1 GB internetu. Czy jest jakaś szansa, aby jednorazowo dokupić sam internet do tego obecnego pakietu (...)
Tak, można dokupić pakiet 5 GB - koszt: 5 zł ważność: 30 dni (pakiet cykliczny).
Aktywacji dokonasz wysyłając SMS o treści: Pakiet pod nr 80025; dezaktywacja kodem: *136*00*09#
mampytanie pisze:(...) zapytam o informacje na stronie nowy plush tam jest pokazana tabela, że za każde doładowanie dodają Gb za darmo. Wczoraj doładowałem za 20 PLN i nie dodali nic. Dlaczego?
Chcąc otrzymać pakiet GB za doładowanie (Plush Internet Promo BS) należy przed zasileniem konta aktywować tę promocję. Dodatkowo promocja ta wyklucza się z innymi promocjami do których przypisany jest pakiet internetowy tak, więc jeśli chciałbyś korzystać z promocji za doładowanie musiałbyś wyłączyć aktualną promocję Internet, SMS, MMS bez limitu.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
mampytanie
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 23 wrz 2017, o 12:13

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: mampytanie »

Będę mógł wyłączyć w ostatni dzień ten pakiet internetowy i nie będzie już się włączal sam? Po czasie mogę zrobić tak samo w zależności potrzeby więcej GB internetu?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: sl@w_es »

Pakiet 5 GB można wyłączyć w dowolnym momencie; tak samo można go włączyć.
Trzeba jednak pamiętać, że pakiet zostanie uruchomiony tylko na koncie numeru na którym aktywna jest jedna z promocji podanych w § 2 pkt 1 ppkt 4 Regulaminu promocji „Pakiet 5 GB.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
mampytanie
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 23 wrz 2017, o 12:13

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: mampytanie »

Czyli nie działa to dla pakietu za 10 PLN co mam włączony tak?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: sl@w_es »

mampytanie pisze:Czyli nie działa to dla pakietu za 10 PLN co mam włączony tak?
Nic takiego nie napisałem, więc nie mam pojęcia skąd takie pytanie?
Regulamin Promocji „Pakiet 5 GB” („Regulamin Promocji”)

(...)
§ 2 Zasady korzystania z Promocji
1. W celu skorzystania z Promocji Abonent musi:
  • (...)

    4) mieć aktywną na koncie jedną z wymienionych promocji: „Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu”, „Internet, rozmowy bez limitu”, „Internet, SMS, MMS bez limitu”, „Plush Internet Promo BS”.
Napisałeś "posiadam taryfę Nowy plush i mam włączony cykliczny pakiet za 10 PLN. Tam jest 1 GB internetu", więc musisz mieć na koncie uruchomioną promocję Internet, SMS, MMS bez limitu, która kosztuje 10 zł i zawiera 1GB neta; podsumowując: spełniasz warunki dla uruchomienia pakietu 5GB.
W innych promocjach za tę kwotę internet nie występuje.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
mampytanie
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 23 wrz 2017, o 12:13

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: mampytanie »

OK, teraz rozumiem, bo ja to odczytywałem tak, że Internet tez bez limitu, ale wtedy jaki byłby sens dokupowania GB jak jest no limit. :P

Dziękuję za pomoc.

EDIT:
środa, 15 maja 2019, 14:48

Mam jeszcze pytanie odnośnie tego pakietu 1 GB co jest za 10 zł z SMS i MMS. Dzisiaj np. pokazuje mi limit 0.25 GB, a jutro jest już np 0.34 GB, więc wzrasta? Sprawdzam przez *136# o co chodzi? Jak sprawdzić dokładnie ile zostało? Ile zużyte?
Pro3
Początkujący PlusManiak
Posty: 11
Rejestracja: 24 lis 2017, o 20:09

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Pro3 »

witam
Mam pytanie mam taryfe Nowy Plusch na Karte 25zł i mam pytanie dlaczego mi znikają (od lipca br) co jakiś czas dodatkowe środki pienieżne to 0,30zł to 0,50zł .W sierpniu zdarzyło sie tak ,że mimo doładowania 25zł dostałem info ,że mam niskie saldo na koncie pozostało 0,31zł.Wykonaj doładowanie.Pytam się po co jeśli mam bez limitu rozmowy sms mms i 10gb.A w dniu dzisiejszym zrobiłem doładowanie zgodnie z planem za 25zł ale kilka godzin później i co nie dosyć ,że zjadło mi dodatkowe 0,31zł to wyskoczyła mi info takie "kwota doładowania 25pln ,stan konta 24,56pln .i byłem zmuszony dodatkowo zrobic doładowanie za 5zł . Gdzie moge z tym interweniować. Prosze o pomoc ;-)
Chcę jeszcze dodać ,że mam właczoną blokadę (kropka ma kolor zielony )" Blokowanie usług o podwyższonej opłacie"
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Ron »

Pro3 pisze:...A w dniu dzisiejszym zrobiłem doładowanie zgodnie z planem za 25zł ale kilka godzin później i co nie dosyć ,że zjadło mi dodatkowe 0,31zł to wyskoczyła mi info takie "kwota doładowania 25pln ,stan konta 24,56pln .i byłem zmuszony dodatkowo zrobic doładowanie za 5zł ...Chcę jeszcze dodać ,że mam właczoną blokadę (kropka ma kolor zielony )" Blokowanie usług o podwyższonej opłacie"
Najlepiej zalogować się na Plus Online i wejść w billingi gdzie sprawdzisz na co pobiera środki. :->
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: sl@w_es »

Ron pisze:(...) Najlepiej zalogować się na Plus Online i wejść w billingi gdzie sprawdzisz na co pobiera środki. :->
@ Ron, Ty tak na poważnie o tych bilingach?
Korzystam z tej samej taryfy co Pro3 i po zalogowaniu się na stronie z podanego linku tak jak nie było bilingów w ofercie na kartę widocznych w Plus Online, tak dalej ich nie ma, a już miałem nadzieję, że coś zmieniło się na lepsze.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: Ron »

@ sl@w_es, to mnie zmyliło teraz, ponieważ mam dostęp do bilingów w Plush Abo i myślałem, że to standard także w Pre-Paid. :-/
W takim wypadku pozostaje kontakt z DOK.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: sl@w_es »

Niestety, w prepaidzie biling w Plus Online nie jest standardem, ale orientacyjnie można podejrzeć na co poszła kasa w aplikacji mobilnej.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
AdamN
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 15 cze 2019, o 09:10

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: AdamN »

Bilingi w prepaidzie są dostępne w aplikacji po zalogowaniu się kodem PUK.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: sl@w_es »

AdamN pisze:Bilingi w prepaidzie są dostępne w aplikacji po zalogowaniu się kodem PUK.
Jeśli ma być tak dokładnie to dorzucę, że do zalogowania wystarczą 4 ostatnie cyfry kodu PUK, oczywiście mowa o ofercie na kartę.

Aplikacja Plus online (zakładka Plus na Kartę / Plus Mix / Plush na Kartę)
Plus online - do czego służy i jak zalogować się?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
muromdx
Prawie PlusManiak
Posty: 48
Rejestracja: 12 cze 2015, o 12:54

Re: Taryfa Nowy Plush - kilka pytań

Post autor: muromdx »

Od blisko dwunastu miesięcy jestem w Plushu w związku z czym 28.09 (informacja z *110# ,a następnie 1) kończy mi się roczna ważność konta.
Natomiast do 26.09 muszę doładować konto za 25 zł żeby odnowił mi się pakiet No Limit.
Pamiętam, że jak z Wami startowałem to jakiś kolejności należało pilnować, dlatego pytam co mam zrobić żeby wszystko przebiegło sprawnie? Jakich kodów i kiedy użyć? I czy aktywacja promocji coś kosztuje?
Pod *101# mam aktywne CLIRblock, LTE, roaming, GPRS, wideo rozmowy.
Pod *136# mam aktywne Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu, piąte doładowanie gratis, rabat wideo na 30 dni.
W aplikacji mobilnej mam NIEAKTYWNE rok ważności konta w Plushu i pamiętam, że z początku miałem to aktywne, ale było to zdublowane z inną usługą tego samego typu. W trakcie tego roku wygasło (przestało świecić w aplikacji, przyszedł SMS), a ja tego nie odnawiałem, bo nie widziałem potrzeby. I teraz chciałbym też wiedzieć jaką usługę mam aktywną i jak ją przedłużyć?
ODPOWIEDZ