Promocje IPLI dla klientów Plusa.

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
boolvers
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 10 mar 2017, o 22:08

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: boolvers »

@ElPlebano

jak to ogarniales ? infolinia Plusa czy Ipli ? .. konczy mi sie umowa i przy przedluzeniu od razu bym dolozyl pakiekt Ipli..

a moze Pani Basia pomoze ? :)
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: Basia_Plus »

boolvers,

w przypadku przedłużenia umowy, wybierając abonament z e-fakturą za 40 zł uzyskujesz możliwość korzystania z serwisu Ipla 3 z 3 przez okres 2 miesięcy bezpłatnie, później usługa jest dodatkowo płatna 10 zł miesięcznie.
Jeśli chciałbyś aby konsultant DUK skontaktował się z Tobą w sprawie oferty, podeślij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Masz także możliwość dokupienia pakietu bez zawierania umowy. Więcej info tutaj: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... Query=ipla.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
guzik1
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 2 wrz 2014, o 12:52

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: guzik1 »

Witam! Przy przedłużeniu umowy w Plusie mogę aktywować usługę Ipla 3z3 - jakie konkretne pakiety obecnie wchodzą w skład?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: Marta_Plus »

Witaj guzik1,

w ramach Serwisu IPLA 3z3 dostępne są Pakiety: IPLA Dzieci, IPLA Sport, IPLA Filmy i seriale. Do końca pełnego 2 okresu rozliczeniowego usługa jest bezpłatna, po tym okresie opłata wyniesie 10 zł z VAT - za wariant przypisany do posiadanego przez Klienta planu cenowego.

Informacje na temat korzystania z oferty znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: habish »

15 KANAŁÓW TV W PREZENCIE
Promocja „15 kanałów TV w prezencie” dostępna jest od 1.04.2019r. do 5.05.2019r.
Każdy Abonent Plusa, który w okresie trwania promocji zaloguje się do IPLI numerem telefonu w sieci Plus, otrzyma dostęp bez dodatkowych opłat za treści do 15 kanałów TV:
Polsat News HD,
Polsat News 2,
Superstacja,
Polsat Play HD,
Polsat Cafe HD,
National Geographic HD,
Paramount Channel,
National Geographic Wild HD,
13 ulica,
SCI FI,
Romance TV,
Entertainment,
Nat Geo People HD,
Water Planet,
Novela TV.
andrejj
PlusManiak
Posty: 70
Rejestracja: 3 lut 2016, o 14:23

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: andrejj »

Witam
Mam problem z pakietem IPLA. Chciałbym go zdezaktywować.. ale nie wiem jak .. Wysłany był SMS o dezaktywację ... w styczniu, lutym i marcu za pakiet IPLA było 0 zł ... więc myślałem że sms zadziałał .. teraz na FV za kwiecień przyszło 10 zł za pakiet ipla ... W jaki sposób ma to zdezaktywować ?? bo widzę ze opłaty za ten pakiet przychodzą w kratkę ...Nadmieniam , że kwota za pakeit ochrona intenretu też pojawia się w kratkę .. raz jest te 3 zł raz nie ma .. o co chodzi proszę o wytłumaczenie..
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: Marta_Plus »

Witaj andrejj,

podaj proszę nazwę posiadanej promocji oraz wielkość planu cenowego.
andrejj pisze:Wysłany był SMS o dezaktywację ... w styczniu, lutym i marcu za pakiet IPLA było 0 zł ... więc myślałem że sms zadziałał ..
O jakiej treści był wysyłany SMS?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
andrejj
PlusManiak
Posty: 70
Rejestracja: 3 lut 2016, o 14:23

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: andrejj »

Teraz już nie pamiętam .. znaleziony gzieś na waszej stronie .. tylko dlaczego jest tak , że te 3 miesiące były za 0 zł a teraz ponownie za to placę ?? jak i za ochronę internetu. Proszę o informację jak dezaktywować ten pakiet.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: Marta_Plus »

andrejj,
andrejj pisze:tylko dlaczego jest tak , że te 3 miesiące były za 0 zł a teraz ponownie za to placę ?? jak i za ochronę internetu. Proszę o informację jak dezaktywować ten pakiet.
Z pozycji forum nie mam wglądu na konto numeru. Skontaktuj się zatem z naszym BOK poprzez ten formularz (poza nr telefonu, zawrzyj w nim dane, umożliwiające weryfikację, czyli imię i nazwisko oraz nr PESEL). Konsultant, mający wgląd do Twojego konta, zweryfikuje sytuację oraz wyłączy niechciane usługi. Podaj mi potem numer zgłoszenia, a postaram się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Podajkajak
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2019, o 20:23

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: Podajkajak »

Witam. Czy Ipla bez limitu w plusie rowniez jest bez limitu za granica w europie - np niemcy? Czy pobiera normalnie z pakietu roamingowego?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Podajkajak,
Podajkajak pisze:Czy pobiera normalnie z pakietu roamingowego?
Tak, w Roamingu Regulowanym (Unia Europejskia, Norwegia, Islandia, Liechtenstein) korzystanie z serwisu IPLA będzie rozliczane w ramach pakietu roamingowego.

Stosowny zapis znajdziesz w regulaminie: http://www.plus.pl/documents/16/1256594 ... danych.pdf, pkt. 6:
Korzystanie z pakietów Ipla w Roamingu Regulowanym odbywa się na zasadach opisanych w cenniku określającym zasady korzystania z połączeń międzynarodowych i w roamingu międzynarodowym, z którego korzysta Abonent.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Agusiamal
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2019, o 17:10

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: Agusiamal »

Dzień dobry.

Mam abonament w plusie, opcję Ipla 1 z 3. Dzisiaj aktywowałam dodatkową opcję, która widniała w zakładce "usługi" na stronie zarządzania moim kontem (Plus online) czyli "Mistrzowski Pakiet do wyboru" (40 zł/mc). W mobilnej aplikacji Plus online brzmi to jako Mistrzowski Pakiet i Ipla Polsat Sport Premium. Zrozumiałam to jako dostęp do kanałów Polsat Sport Premium na Ipli. Dostałam sms, że zlecenie zostało wykonane. W tej chwili opcja pokazywania jest jako aktywna. Jednak nie widzę, żebym dostała jakikolwiek dodatkowy dostęp do oferty Ipli poza tym, który miałam do tej pory. Opcję aktywowałam na numerze telefonu powiązanym z kontem Ipla.

Czy mogę prosić o wyjaśnienie, co ja właśnie kupiłam i za co Plus co miesiąc będzie mi naliczał dodatkowe 40 zł?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5177
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: Basia_Plus »

Witaj Agusiamal,

najprawdopodobniej aktywowana została ta usługa: https://www.plus.pl/documents/16/125659 ... wlasne.pdf.
Agusiamal pisze: Jednak nie widzę, żebym dostała jakikolwiek dodatkowy dostęp
W tej sprawie proszę o kontakt: https://www.ipla.tv/kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grandslide
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 20 lut 2018, o 18:08

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: grandslide »

Witam, otóż nie wiedziałem w jakim dziale zapytać to dodam tutaj. Otóż podpisałem umowę na urządzenie raty 0%. I moje pytanie jest takie czy mogę numer telefonu powiązany ze starterem dołączone do tego urządzenia dodać do Plus Online? Jak tak to skąd wziąć Plus Kod? Chcę wpłacić ratę, a nie wiem nawet na jakie konto, faktury nie otrzymałem jeszcze.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1177
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Promocje IPLI dla klientów Plusa.

Post autor: Ron »

@grandslide, Plus Kod otrzymasz na pierwszej FV lub od konsultanta z Działu Obsługi Klienta 601102601.

Szczegóły znajdziesz - Jak uzyskać i aktywować Plus Kod?
ODPOWIEDZ